En Favori Türk Müzik Grubu | Yarı Final Duman - Seksendört

Finale kim çıksın?

• Duman

Oy: 13 38.2%
  • Seksendört

Oy: 21 61.8%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@S.G.A.T. Burayı kast edip algı yapıyon diyor ben burayı hep unutmuşum ayoll şimdi bakıyorum ayrıca bunun oylaması yılbaşıdnan sonramı biticek bune 1 hafta önce açılmıştı sanırım :A :A :A

Seksendört işi bitirmiş :Z:Z:Z @XanTier @destere
ben hala seksendördün geçeceğine emin değilim çünkü sunucu taraf tutuyor:) bir kere sunucuların oy vermesi yasaklanmalı , oy toplaması, reklam yapması hatta foruma girmesi bile yasaklanmalı :)
hızımı alamadım banlayın @S.G.A.T. ı rahat edelim :)

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,362
Puanı
1,061
ben hala seksendördün geçeceğine emin değilim çünkü sunucu taraf tutuyor:) bir kere sunucuların oy vermesi yasaklanmalı , oy toplaması, reklam yapması hatta foruma girmesi bile yasaklanmalı :)

Aklıma Kibar Feyzo filmi geldi. Kemal Sunal'ın İlyas Salman'la olan bir sahnesi :A:A Sözüm meclisten dışarı O da yasak mı kurban? :A @mrt-06 @XanTier @MasacRE-

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,362
Puanı
1,061
*çmakta yasakmı kurban :)
valla yasaklanmalı sunucuların her yerini bantlamak şart :)
Sansür şart :D Sen de sansürle :A
Benim olduğum yerde de şaibe olmaz merak etme :D Oy alıyorsa çıkar finale şampiyon da olur yapacak bir şey yok :D İyi geceler reyiz :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@S.G.A.T. Az önce itiraf etti zaten benim etkinlikte yani ben şaibeli götürüyorum dedi Gece Yolcuları, Hepsi boşuna elenmedi ayoll :A :A :A

Mahkeme kapısı açık :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sansür şart :D Sen de sansürle :A
Benim olduğum yerde de şaibe olmaz merak etme :D Oy alıyorsa çıkar finale şampiyon da olur yapacak bir şey yok :D İyi geceler reyiz :D
bu kaçıncı iyi geceler diyişin gidip yatacan ama uyku tutmuyor:) neden çünkü tepsiyi her türlü katakulliyle safdışı bıraktın tabi vijdanın rahat değil uykuda tutmaz şimdi :) bari bu oylamada tarafsızlığını koru uyku düzenin rayına girsin :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu kaçıncı iyi geceler diyişin gidip yatacan ama uyku tutmuyor:) neden çünkü tepsiyi her türlü katakulliyle safdışı bıraktın tabi vijdanın rahat değil uykuda tutmaz şimdi :) bari bu oylamada tarafsızlığını koru uyku düzenin rayına girsin :)
Oğlan yatacak ama bir rahat vermiyoruz ki :F Daha adını anmayalımda gidip zıbarsın ayoll yoksa sabaha kadar iyi geceler diye diye sohbete devam edecek :A :A :A @S.G.A.T.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oğlan yatacak ama bir rahat vermiyoruz ki :F Daha adını anmayalımda gidip zıbarsın ayoll yoksa sabaha kadar iyi geceler diye diye sohbete devam edecek :A :A :A @S.G.A.T.
bizimle alakası yok insan yatağa girince sabah işlediği günahlar film şeridi gibi göz önüne gelir uykuda tutmaz yani :) şimdi hiç seslenmesek bile oğluyla gelininin halvetine mani olan feyzonun anası adile naşit gibi gözleri faltaşı bir şekilde sabaha kadar bekleyecektir :))

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,399
Puanı
1,060
Oylar Grup84 e liderliği ele geçirmişiz.Final için saldırın! :oley:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Etiket geride olana yaratmıştı ilk turda, umarım burada da öyle olur :A
Tutmamış bu sefer, fark daha çok açılmış :( @S.G.A.T. @XanTier Neyse forumun zevksizliği bir kez daha tescillenmiş oldu :A

"Forum zevksiz" dediğimde bana tepki gösterenlere gelsin bu sonuçlar. :())
Kim tepki gösteriyor, tepki gösterenler zevksizdir zaten :A

Seksendört'ü şampiyon yaptıracağız. :A
Gözüme öyle bir antipatik geldin ki şu Seksendört'ü desteklemenle All Star'da Erkin Koray'dan desteğimi çekeceğim Seksendört'e bu kadar bayılan biri Erkin babayı seviyor olamaz bir yanlışlık var bu işte :A