2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
2013 senesinde ilk 10'da olan tüm güzeller bu sezonda yarışta vardı ve Tuba şuan düelloda ama aralarında kendini üst kısma atmayı sadece Aslı Enver başardı :A
Bu arada 2012'de finalde olan Hazal Kaya'nın ilk 10'da olmaması şaşırttı :A
İkinci görselde de Tuba'nın forum tarihinde 1400 küsür oy ile rekor kırmış olduğunu da göreceksiniz :A

IMG_20210530_180335.jpg

IMG_20210530_180240.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2013 senesinde ilk 10'da olan tüm güzeller bu sezonda yarışta vardı ve Tuba şuan düelloda ama aralarında kendini üst kısma atmayı sadece Aslı Enver başardı :A
İkinci görselde de Tuba'nın forum tarihinde 1400 küsür oy ile rekor kırmış olduğunu da göreceksiniz :A

Ekli dosyayı görüntüle 103127

Ekli dosyayı görüntüle 103128
Hazal Kaya'nın objektif bakacak olursak ilk 50'ye bile girmemesi lazım.
%92 oy da yüksek ihtimalle fan clup saldırısından gelmiştir diyecem de. Barcelona vs Sivasspor vs Samsunspor tarzı bir final 3'lüsü olmuş....

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hazal Kaya'nın objektif bakacak olursak ilk 50'ye bile girmemesi lazım.
%92 oy da yüksek ihtimalle fan clup saldırısından gelmiştir diyecem de. Barcelona vs Sivasspor vs Samsunspor tarzı bir final 3'lüsü olmuş....
Ozamanlar üyeydin, hatırlamıyormusun? Ozamanlar galiba ziyaretçilerin de oy kullanma durumu varmış. Ondan dolayı böyle. Sonra ayar değişmiş. Öyle duydum. 2013 tarihinde ise Sıla nerdeyse kazanıyormuş. 1 oy ile kaybetmiş :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ozamanlar üyeydin, hatırlamıyormusun? Ozamanlar galiba ziyaretçilerin de oy kullanma durumu varmış. Ondan dolayı böyle. Sonra ayar değişmiş. Öyle duydum. 2013 tarihinde ise Sıla nerdeyse kazanıyormuş. 1 oy ile kaybetmiş :A
Yemin et ben de 1500 tane üye yarışmaya katıldı sandım :A
Yok ya 10 sene olmuş nerden hatırlayacam çok da önemsediğim söylenemez zaten :A Bu sene sen gıcıklık yaptığın için iş inada bindi...

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060

Buranın neresinde benden bahseldildi bilmiyorum :A

2013 yılındaki üyelerin ne kadar zevksiz olduğu apaçık ortada. :A Ki bu sene de objektif bakmayanlar (Afra Saraçoğlu'na güzel deyip Hazal Kaya'ya dememek bunun bir örneği ve Hande diye uzar gider) zaten Hazal'a oy vermiyorlar ve açıkçası bu sene de hakkı yenecek ve finale bile çıkamayacak galiba :A

Tuba abartılacak kadar güzel biri değil, altındaki Hazal Kaya ondan kat be kat güzel :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yemin et ben de 1500 tane üye yarışmaya katıldı sandım :A
Yok ya 10 sene olmuş nerden hatırlayacam çok da önemsediğim söylenemez zaten :A Bu sene sen gıcıklık yaptığın için iş inada bindi...
Sence 2012'de okadar üye varmıydı forumda? :A @bazinga ?

Herkese açık oylama denildi. Bir zamanlar Tuba fanları, Kurtlar Vadisi fanları ve Beren Saat fanları hareketli zamanlar yaşatmış yöneticilere. Hiç birini göremedik :T:

• Güldürdün
Reactions: bazinga and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sence 2012'de okadar üye varmıydı forumda? :A @bazinga ?

Herkese açık oylama denildi. Bir zamanlar Tuba fanları, Kurtlar Vadisi fanları ve Beren Saat fanları hareketli zamanlar yaşatmış yöneticilere. Hiç birini göremedik :T:
Şaka yaptım be dosimosi halka açık olduğunu biliyorum tabii :A
Görmediğin iyi olmuş günde 15 raporla uğraşmak zorunda değilsin en azından :A Sırf o fanlar için birçok kural geldi.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Buranın neresinde benden bahseldildi bilmiyorum :A

2013 yılındaki üyelerin ne kadar zevksiz olduğu apaçık ortada. :A Ki bu sene de objektif bakmayanlar (Afra Saraçoğlu'na güzel deyip Hazal Kaya'ya dememek bunun bir örneği ve Hande diye uzar gider) zaten Hazal'a oy vermiyorlar ve açıkçası bu sene de hakkı yenecek ve finale bile çıkamayacak galiba :A

Tuba abartılacak kadar güzel biri değil, altındaki Hazal Kaya ondan kat be kat güzel :A
En zevksizi sensin :A
Hazal kazanmaz bu sene ama 2019'da çok yakındı. Maalesef kazanmadı :/
------

Şaka yaptım be dosimosi halka açık olduğunu biliyorum tabii :A
Görmediğin iyi olmuş günde 15 raporla uğraşmak zorunda değilsin en azından :A Sırf o fanlar için birçok kural geldi.
Şimdi ayda bile okadar olmuyor :A forum çok huzurlu :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
En zevksizi sensin :A
Hazal kazanmaz bu sene ama 2019'da çok yakındı. Maalesef kazanmadı :/
2013'te forumun f'sinden haberim yoktu be :A Neyse zaten olay bu saatten sonra zevke değil stratejiye dönüştü benim mükemmel zevkimin bir önemi yok artık :A

Aman neyse benim gönlümde her senenin birincisi, yeter de artar ki yarışmadakilerin zevkini gördük :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
2013'te forumun f'sinden haberim yoktu be :A Neyse zaten olay bu saatten sonra zevke değil stratejiye dönüştü benim mükemmel zevkimin bir önemi yok artık :A

Aman neyse benim gönlümde her senenin birincisi, yeter de artar ki yarışmadakilerin zevkini gördük :A
Yakında yabancı film, 2020 şarkıları, 2020-2021 dizileri vs vs etkinlikleri olacak. Bakalım orda zevkler nasıl çatışacak :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Yakında yabancı film, 2020 şarkıları, 2020-2021 dizileri vs vs etkinlikleri olacak. Bakalım orda zevkler nasıl çatışacak :A
Çoktan beri yerli yabancı film izlemiyorum, orası kalsın da şarkı konusunda sanırım çoğunlukla zevklerim uyar tabiki overrated şarkılar dışında :A Dizi konusuna hiç girmeyeyim kaliteli dizilerin hakkı reytinglerde yenildiği gibi forumda da yenilecek ayrıca burada çoğu kişi dizileri izlemeden oy kullanmış olacak, baştan söyleyeyim Akrep cidden çok iyi bir dizi 2. tura çıkamaması zevkleri gösterir :A

Oha, çok uzun yazmışım :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060

Anladığım kadarıyla ziyaretçi oylarıda mevcutmuş; şimdi ise düelloda ..
Demek 9 senede çok şey değiştiği ortada ülkede :Z :Z :Z

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yabancı film tüm zamanlar mı?
Hayır, geleneksel yöneticilerin yaptığı yıllık etkinlik bu. 2020 filmleri. Şuan Oscar etkinliği için izlediğin yapımlar yani :A film etkinliğini @mesmeso üstlenecek.
------

Anladığım kadarıyla ziyaretçi oylarıda mevcutmuş; şimdi ise düelloda ..
Demek 9 senede çok şey değiştiği ortada ülkede :Z :Z :Z
Forum olarak 2019 ve 2021 farkı bile gözle görülür şekilde ilerliyor :A eski tayfa en az 10 kişi azalmıştır ama bir okadar hatta daha fazla yeni üyelerimiz oldu ve bu da etkinliklerde çok bariz belli oldu.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Hayır, geleneksel yöneticilerin yaptığı yıllık etkinlik bu. 2020 filmleri. Şuan Oscar etkinliği için izlediğin yapımlar yani :A film etkinliğini @mesmeso üstlenecek.
Bir an tüm zamanlar sanmıştım. Geçen seneki fiyaskoyla sonuçlanan etkinlikten sonra bence tüm zamanları kapsayan en favori yabancı film etkinliğinin de gelmesi lazım. :A

Yine tüm zamanları kapsayan en favori yabancı dizi etkinliği de yapılabilir, daha önce yapılmadı galiba? :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir an tüm zamanlar sanmıştım. Geçen seneki fiyaskoyla sonuçlanan etkinlikten sonra bence tüm zamanları kapsayan en favori yabancı film etkinliğinin de gelmesi lazım. :A

Yine tüm zamanları kapsayan en favori yabancı dizi etkinliği de yapılabilir, daha önce yapılmadı galiba? :A
Eskiden düzenli yapılıyormuş galiba güncel yabancı diziler.
Aslında tüm zamamlar hep aklımda olan yabancı dizi olarak yapmak. İlerde el atarız belki şu sıradakiler bitince :A @Tolstoyevski

Yukarda saydıklarım sadece şarkıdan sorumluyum. Film ve dizileri hatta sporda gelecek, bu kez başkaları yapıp ben katılımcı olacağım sadece :A
Çoktan beri yerli yabancı film izlemiyorum, orası kalsın da şarkı konusunda sanırım çoğunlukla zevklerim uyar tabiki overrated şarkılar dışında :A Dizi konusuna hiç girmeyeyim kaliteli dizilerin hakkı reytinglerde yenildiği gibi forumda da yenilecek ayrıca burada çoğu kişi dizileri izlemeden oy kullanmış olacak, baştan söyleyeyim Akrep cidden çok iyi bir dizi 2. tura çıkamaması zevkleri gösterir :A

Oha, çok uzun yazmışım :A
Şarkı benim sorumluluğumda olacak. Beklerim oylamaya :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...