2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aynen Yasemin gerçekten soğuk nevalenin önünde gideni aşırı haklısın. :A
@Tolstoyevski 'ye sordum hangisi diye. O da kendince kriterler seçerek seçimini yaptı :A
Aynı ismi düşünmüşüz, o yüzden karar netleşti.
Yarın ilk tur başlayacak :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski 'ye sordum hangisi diye. O da kendince kriterler seçerek seçimini yaptı :A
Aynı ismi düşünmüşüz, o yüzden karar netleşti.
Yarın ilk tur başlayacak :Z
Boşuna kafamız aynı çalışıyor demiyorsun doğru bir seçim yaptık hayırlı uğurlu olsun bakalım yarın start verelim hele hayırlısıyla :Z :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE teşekkür ederiz Instagram fikri için :bhr:
@Tolstoyevski 'de bu fikir üzerine başka bir fikir ile geldi ve artık ikimizde aynı anda hangi foto seçilecek ayarlayabiliyoruz :A hem telefonumdan arada beğenmediklerim için yükle sil yükü yok oldu hem de Tols zaman kazanıyor :bhr:
Bundan sonraki turlar en güncel fotolar olacak.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski 'de bu fikir üzerine başka bir fikir ile geldi ve artık ikimizde aynı anda hangi foto seçilecek ayarlayabiliyoruz :A hem telefonumdan arada beğenmediklerim için yükle sil yükü yok oldu hem de Tols zaman kazanıyor :bhr:
Kesinlikle harika bir proje oldu insta projesi, hem zamandan tasarruf hem de kaliteden ödün vermeyiz artık :Z :A İlk 7 grup için geçti ama 8 ve sonrası itibariyle yürürlüğe girmiş olacak, keşke daha önce akla gelseydi ama olsun geç olsun güç olmasın böylesi ne senin telefonu yoruyor ne de beni google görsellere eski fotolarda boğulmamı sağlıyor. Manavdan elma seçer gibi rahatça seçip bana paslaman yeterli oluyor :A Fikir atası @MasacRE ye tekrar teşekkürlerimizi iletelim :bhr: :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kesinlikle harika bir proje oldu insta projesi, hem zamandan tasarruf hem de kaliteden ödün vermeyiz artık :Z :A İlk 7 grup için geçti ama 8 ve sonrası itibariyle yürürlüğe girmiş olacak, keşke daha önce akla gelseydi ama olsun geç olsun güç olmasın böylesi ne senin telefonu yoruyor ne de beni google görsellere eski fotolarda boğulmamı sağlıyor. Manavdan elma seçer gibi rahatça seçip bana paslaman yeterli oluyor :A Fikir atası @MasacRE ye tekrar teşekkürlerimizi iletelim :bhr: :A
Bir güzelin nerdeyse 10 sene önceki halini seçmiştin. Önüne geçeriz artık :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bir güzelin nerdeyse 10 sene önceki halini seçmiştin. Önüne geçeriz artık :A
Ama suç Google Görseller'indi bizim ne suçumuz var en önlerde o fotoğraflar çıkıyor sonuçta :A Hele Nur Fettahoğlu, Hazal Kaya filan Aşkı Memnu fotoğraflarıyla doluydu ama önüne geçtik neyse ki artık dediğin gibi en güncel fotoğraflar olur. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ne demek efendim. Katkımız olduysa ne mutlu :D Instagram gerçekten hem kolaylık açısından hem de güncel ve güzel fotolarını bulmak açısından faydalı olacaktır. Tols'un üzerine eklediği fikri nedir bu arada :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne demek efendim. Katkımız olduysa ne mutlu :D Instagram gerçekten hem kolaylık açısından hem de güncel ve güzel fotolarını bulmak açısından faydalı olacaktır. Tols'un üzerine eklediği fikri nedir bu arada :A
İlla hep imzan olacak güzellerde :A

Bir 'ortak' hesap açtı ve o turda bulunan isimleri takip etti, ben de takip edilen ünlülerde güzel bulduğum fotolarda seçim yaptım şu kaydetme işareti oluyor instagramda, oraya kayıt oldu. Sonra Tols oraya girip kayıt edilen fotolarla kolaj yaptı :A @Tolstoyevski eksik anlattıysam tamamlarsın :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Bir 'ortak' hesap açtı ve o turda bulunan isimleri takip etti, ben de takip edilen ünlülerde güzel bulduğum fotolarda seçim yaptım şu kaydetme işareti oluyor instagramda, oraya kayıt oldu. Sonra Tols oraya girip kayıt edilen fotolarla kolaj yaptı :A @Tolstoyevski eksik anlattıysam tamamlarsın :A

Kısacası yemeklerin malzeme seçimleri @Dosi 'den pişirip sunması benden fikri ortaya çıktı :A Hem daha hızlı olmaya hem de benim üzerimden yük kalkmasına neden oldu foto seçimlerinde birazcık (çok da değil tabii) zevksiz olabiliyorum ayıptır söylemesi. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Kısacası yemeklerin malzeme seçimleri @Dosi 'den pişirip sunması benden fikri ortaya çıktı :A Hem daha hızlı olmaya hem de benim üzerimden yük kalkmasına neden oldu foto seçimlerinde birazcık (çok da değil tabii) zevksiz olabiliyorum ayıptır söylemesi. :A
O da iyi bir ekleme olmuş. Tek hesap üzerinden Dosi'nin seçimleri üzerinden ilerlesiniz artık :A Yalnız Dosi kapalı fotoları seçer hep, ileriki turlarda ben de uygun foto atarım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O da iyi bir ekleme olmuş. Tek hesap üzerinden Dosi'nin seçimleri üzerinden ilerlesiniz artık :A Yalnız Dosi kapalı fotoları seçer hep, ileriki turlarda ben de uygun foto atarım :A
Yok yok Ramazan'dan sonra o kriterlere bakmam :A mayolu beklemeyin tabiki ama diğer omuz sırt vs dekolte laf etmem gibi gibi :A
@Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok yok Ramazan'dan sonra o kriterlere bakmam :A mayolu beklemeyin tabiki ama diğer omuz sırt vs dekolte laf etmem gibi gibi :A
@Tolstoyevski
Bugün beni haşladı zaten yine nasıl bu kadar dekolte seçersin mübarek günlerde diye :A Bundan dolayı bu insta fikri hayata geçti bir bakıma, benden yük kalkmış oldu kafam rahat artık tedirginlik yok :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk tur 34-42 arası bir oy oranı ile sonuçlanmıştır.
100 güzelden 72 tanesi üst tura çıkmıştır. Bunlardan 2 tanesi eşit oy nedeni ile üst tura çıkmıştır. Bundan sonraki turlarda eşitlik durumunda duello yapılacaktır.
Bugün 2. tura başlayacağız :Z

İşte üst tura yükselen güzeller:
Burcu Özberk
Öykü Karayel
Esra Bilgiç
Ezgi Mola
Nilay Deniz
Simge
Farah Zeynep Abdullah
Burcu Biricik
Hande Soral
Mine Tugay
Alina Boz
Damla Colbay
Demet Özdemir
Deniz Çakır
Tülin Özen
Hazal Kaya
Melisa Şenolsun
Fahriye Evcen
Hande Erçel
Ebru Özkan
Merve Dizdar
Afra Saraçoğlu
Tüvana Türkay
Zeynep Çamçı
İpek Yazıcı
Merve Boluğur
Büşra Develi
Ezgi Asaroğlu
Hadise
Leyla Lydia Tuğutlu
Serenay Sarıkaya
Ayça Ayşin Turan
Biran Damla Yılmaz
Damla Sönmez
Hazal Subaşı
Hazar Ergüçlü
Özge Özpirinçci
Sedef Avcı
Şevval Şam
Yasemin Ergene Özilhan
Aslıhan Gürbüz
Birce Akalay
Demet Evgar
Ebru Şahin
Melis Sezen
Neslihan Atagül
Pınar Deniz
Aslı Enver
Aybüke Pusat
Bensu Soral
Beren Saat
Funda Eryiğit
Nesrin Cavadzade
Özge Yağız
Tuba Büyüküstün
Yasemin Allen
Cansu Dere
Ahsen Eroğlu
Berguzar Korel
Canan Ergüder
Dilan Çiçek Deniz
Eda Ece
Hilal Altınbilek
İlayda Alişan
Nur Fettahoğlu
Özgü Namal
Hafsanur Sancaktutan
Burçin Terzioğlu
Elçin Sangu
Evrim Akın
Sinem Ünsal
Meryem Uzerli

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İkinci tur 33-40 arası bir oy oranı ile sonuçlanmıştır.
72 güzelden 50 tanesi üst tura çıkmıştır. Bu tur 3 düello konusu açıldı.

1
Burcu Özberk
Farah Zeynep Abdullah
Hazal Kaya
Merve Boluğur
Mine Tugay
2
Alina Boz
Melis Sezen
Demet Özdemir
Neslihan Atagül
Pınar Deniz
3
Aslı Enver
Bensu Soral
Beren Saat
Funda Eryiğit
Nesrin Cavadzade
4
Burcu Biricik
Büşra Develi
Serenay Sarıkaya
Leyla Lydia Tuğutlu
Tuba Büyüküstün
5
Burçin Terzioğlu
Elçin Sangu
Sinem Ünsal
Tüvana Türkay
Zeynep Çamçı
6
Ayça Ayşin Turan
Biran Damla Yılmaz
Damla Sönmez
Fahriye Evcen
Hande Erçel
7
Afra Saraçoğlu
Hafsanur Sancaktutan
Özge Özpirinçci
Sedef Avcı
Şevval Şam
8
Aslıhan Gürbüz
Birce Akalay
Demet Evgar
Tuba Büyüküstün
Yasemin Allen
9
Cansu Dere
Eda Ece
Öykü Karayel
İlayda Alişan
Nur Fettahoğlu
10
Ahsen Eroğlu
Esra Bilgiç
Ezgi Mola
Simge
Özgü Namal

3. Tur kurası ve foto seçimleri tamamlanmıştır. Kolajlar yapıldığında oylamaya devam ederiz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
3. Turunda sonuna geldik.
50 güzelden 30 tanesi üst tura çıkmıştır. Bu tur 2 düello konusu açıldı.

4. Tur 3lü elemeler ile gerçekleşecektir. Kura ve kolajlar tamamlandı. Artık oylama süreleri kısalıp daha hızlı ilerleyeceğiz. Düello oylamasında 1 gün olmadan 40 üye oylamada bulunmuştur. Normal oylamalar en az 2 gün sürmeye devam edecek.

1
Neslihan Atagül
Farah Zeynep Abdullah
Beren Saat

2
Eda Ece
Elçin Sangu
Funda Eryiğit

3
Aslı Enver
Melis Sezen
Fahriye Evcen

4
Burcu Biricik
Pınar Deniz
Tuba Büyüküstün

5
Burçin Terzioğlu
Demet Evgar
Damla Sönmez/Özgü Namal (düelloda ama sonuçlandı sayılır)

6
Ayça Ayşin Turan
Tuvana Türkay
Hafsanur Sancaktutan

7
Afra Saraçoğlu
Mine Tugay
Yasemin Allen/Nesrin Cavadzade (düelloda ama sonuçlandı sayılır)

8
Aslıhan Gürbüz
Leyla Lydia Tuğutlu
Özge Özpirinçci

9
Alina Boz
Hande Erçel
Birce Akalay

10
Hazal Kaya
Sedef Avcı
Ezgi Mola

• Beğendim
Reactions: Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu arada yeni fark ettim, kimse Zeynep Bastık’ı önermemiş hatta ismi bile geçmemiş 😱 Bence rahat 3 tur geçerdi, ilginç olmuş isminin bile geçmemesi :A @Dosi
Ona bakarsan bir sürü isim vardı söylenmeyen :A
2019 zamanıda son dakikada @Sherlock önermişti ve ozamanlar tanımıyordum bile :A şarkı söyleyenler olarak Hadise ve Simge söylendi tek :A onlarda şuan yoklar.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2019 zamanıda son dakikada @Sherlock önermişti ve ozamanlar tanımıyordum bile :A şarkı söyleyenler olarak Hadise ve Simge söylendi tek :A onlarda şuan yoklar.
Zeynep Bastık'a gelene kadar kimler kimler kesik yedi etkinlik başında... :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu arada yeni fark ettim, kimse Zeynep Bastık’ı önermemiş hatta ismi bile geçmemiş 😱 Bence rahat 3 tur geçerdi, ilginç olmuş isminin bile geçmemesi :A @Dosi

Zeynep Bastık'a gelene kadar kimler kimler kesik yedi etkinlik başında... :A @MasacRE
Şerlok beyciğim ile etkinlik öncesi öneri listesi hazırlarken Zeynep Bastık'ın da adını andık ama o kadar az hakkımız vardı ki Zeynep Bastık'a falan sıra gelmesi mümkün değildi :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...