2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ya ben etkinlik yürüttüğümde ve bi de işin içine kaos girince bildirim trafiğim aşırı yoğun oluyor :A bu gibi durumlarda ortam sakinleştiğinde geriye gidip neler yazıldı diye yine okurken ozaman farkediyorum :A er yada geç illa görüyorum yinede :A dün gece birden bura alevlendi ve sayflarca yorum yazıldı :A sonuç olarak benden beklenmedik bildirim kaçırma durumu oldu :A

Yavaştan mesai zamanı başlıyor gümbür gümbür ilerleyeceğiz hayırlısıyla :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kura işlemleri tamamdır. Ben ayarladım. iddialı isimler çok. İlk turdan iddialı bazı isimler elenebilir :A
foto durumu icin artik top sende @Tolstoyevski :A
bu arada konu uplanmamasina ragmen simiden 10 ziyaretci var :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kura işlemleri tamamdır. Ben ayarladım. iddialı isimler çok. İlk turdan iddialı bazı isimler elenebilir :A
foto durumu icin artik top sende @Tolstoyevski :A
bu arada konu uplanmamasina ragmen simiden 10 ziyaretci var :A
Fotoların genel yapısına dair kuralı da belirledin nasılsa, hele bi aşarsak o kuralı profil fotondaki modla hazırda bekliyorsun :A O yüzden kaçışımız yok DFSÜK (Dosi Fotoğraf Sansür Üst Kurulu) kanunlarını uygulamak dışında :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Fotoların genel yapısına dair kuralı da belirledin nasılsa, hele bi aşarsak o kuralı profil fotondaki modla hazırda bekliyorsun :A O yüzden kaçışımız yok DFSÜK (Dosi Fotoğraf Sansür Üst Kurulu) kanunlarını uygulamak dışında :A
basligi degistirdim :A artik yorum konusu olacak :A her tur üst tura cikanlari buraya yazariz :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Afra Saraçoğlu nasıl senin radarına girmiş hayret ediyorum :A Senin değerlendirmene göre o kız ufak bir çocuk falan oluyor :A
Aleyna’da bir rakip olsun istedim ama ismi onun kader meşhur olmadığı için işi zor, normalde her türlü onu geçmesi lazım ama :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yolda görse 2. kez bakmayacağı kadınları etkinliğe alıyor...
Tols dört harfli kategorideki kadınları pek seviyor, o yüzden bu dediğin yanlış :A
Aleyna’da bir rakip olsun istedim ama ismi onun kader meşhur olmadığı için işi zor, normalde her türlü onu geçmesi lazım ama :A
Aleyna geçen sefer ilk turda elenmişti galiba. Antisi çok fazla. Afra'yı bilmiyorum ama muhtemelen daha fazla ilerlemiştir. Burada da çeyrek final falan görecektir bence :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tols dört harfli kategorideki kadınları pek seviyor, o yüzden bu dediğin yanlış :A

Aleyna geçen sefer ilk turda elenmişti galiba. Antisi çok fazla. Afra'yı bilmiyorum ama muhtemelen daha fazla ilerlemiştir. Burada da çeyrek final falan görecektir bence :A
O dört harfli kadınları arama kısmına yazarken seviyordur sadece... Yolda görünce "Teyzecim verin elinizi öpeyim." diyordur... 😣

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ekledim Tülin Özen ve Ebru Özkan'ı.
@kerem son kararı versin, Yasemin mi yoksa Songül mü.
Binnur Kaya'yı sileceğim ve kalan 2 kontenjanda Meryem Uzerli, Nurgül Yeşilçay, Tuğba Yurt ve bir iki isim daha @Tolstoyevski 'ye sunacağım ve 2 isim tamami ile onun kararı ile olacak. Bu ayrıcalık onun hakkı :A
Keşke sen de aynı fedakarlığı Zuhal Topal için yapabilseydin çünkü anlamsız bir isteğin peşinden gidiyorsun. :A
@kerem benim hakkımın üstüne konacakmış az kalsın, gördüm...
Neden 100 onu anlamıyorum, neden 111 değil mesela? :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Çünkü 100 bile fazla. 70 planlanması yapılmıştı ve 111 demek fazladan 11 foto daha yüklemek demek. 90'da kapatmadığıma dua edin :A @Tolstoyevski
Son kararın ne? Yasemin mi Songül mü? Bizi en bekleten oldun 😡
Cevabım ikisi, ayırt edemiyorum. Şu dersem yalan olur. İkisi de çok dengeli isimler. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Cevabım ikisi, ayırt edemiyorum. Şu dersem yalan olur. İkisi de çok dengeli isimler. :A
Böyle güzeller güzeli bir kadın etkinlikte olmazsa ayıp edersin söyleyeyim. :A

598967.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Ben senin yerine seçiyorum ozaman :A
@Tolstoyevski hangisinin seçildiğini halk oylama zamanı öğrensin :A son grup olarak açarız :A
------

Artık seçim benim :A
Songül Öden'i seç son dönemde proje açısından aktif bir isimdi. :A Yasemin Özilhan oyunculuğu bıraktı ve sadece bir dizide iki bölüm oynadı güzellik kadar aktiflik de önemli. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Songül Öden'i seç son dönemde proje açısından aktif bir isimdi. :A Yasemin Özilhan oyunculuğu bıraktı ve sadece bir dizide iki bölüm oynadı güzellik kadar aktiflik de önemli. :A
Ben daha güzel bulduğumu seçerim :A birini net hiç sevmiyorum nedense :A sıcak gelmiyor.

Ortağıma soracağım :A

Son düzenleme:
  • Harika
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...