2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi ile cinnete doğru. :F
Afişi de hazır :A

mikasa.jpg

------

@Dosi

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Birisi sırf kıskançlığına göre oy veriyor o kiim aaa senmişsiin :A
Aynen aynen 100 güzel arasında sadece Mine'yi kıskandım :A

O değilde kuraları çektim. Bir grupta benim favorilerim eşleşti :A Hangisine oy versen mühim olmayacak :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Zaten 16 kişi kaldı 10'u favorin nasıl oluyorsa :A
Yok bu ikili eşit beğendiğim isimler :A keşke ayrı eşleşmede olsalardı ama çeyrek final tatmin ediyor.
Şu aşamada zaten 'sevmediğim' kimse kalmadı ama elensin diyebileceğim 2 isim var. Geri kalan hepsi kazanırsa bir tık daha sevinirim gibi.
------

Ekleme yaptım @xdragxx

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Dosi ilk 4 grupta oyladıklarımın hepsi tur atlamış. O yüzden evet tam da dediğin teyze modundayım :Z :A

Özellikle Tuvana'nın Özge'yi elemesini hiç beklemiyordum. Çünkü Tuvana pek sevilmeyen birisi. Aksine Özge de çok sevilir. Ama arada o kadar büyük bir güzellik farkı var ki o yüzden Özge'nin daha çok sevilmesi bile kurtaramadı onu :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@Dosi ilk 4 grupta oyladıklarımın hepsi tur atlamış. O yüzden evet tam da dediğin teyze modundayım :Z :A

Özellikle Tuvana'nın Özge'yi elemesini hiç beklemiyordum. Çünkü Tuvana pek sevilmeyen birisi. Aksine Özge de çok sevilir. Ama arada o kadar büyük bir güzellik farkı var ki o yüzden Özge'nin daha çok sevilmesi bile kurtaramadı onu :A
Sevinmene sevindim. Aynı durumu ben de o gıcık kaptıklarımda yaşamıştım :A
Şimdi yeni turda çok ayrı düşeceğiz :A ama biri hariç diğer herkes başka eşleşme olsaydı benden oy alacak isimler. Yani her tur atlayan isim beni sevindirir. Biri için talihsiz bir kura oldu ama yapacak bir şey yok. İnşallah 6 üstü oy farkı ile elenmez :A Bir grup bana göre dengeli, bir grup çekilmeli, diğeri açık ara tur atlar :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sevinmene sevindim. Aynı durumu ben de o gıcık kaptıklarımda yaşamıştım :A
Şimdi yeni turda çok ayrı düşeceğiz :A ama biri hariç diğer herkes başka eşleşme olsaydı benden oy alacak isimler. Yani her tur atlayan isim beni sevindirir. Biri için talihsiz bir kura oldu ama yapacak bir şey yok. İnşallah 6 üstü oy farkı ile elenmez :A Bir grup bana göre dengeli, bir grup çekilmeli, diğeri açık ara tur atlar :A
Ben şu an bir yorum yapamıyorum tabii bu duruma. Yeni gruplar gelince göreceğiz artık durumları. Bakalım kimler bizi bu kadar ayrı düşürüyormuş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
6. Turunda sonuna geldik.
16 güzelden 8 tanesi üst tura çıkmıştır. 39-43 oy kullanılmıştır

Birazdan çeyrek final komuları açılacaktır.

Kura işi tamamlandı.

İşte çeyrek finale yükselen güzeller:
Aslı Enver
Hazal Kaya
Hande Erçel
Alina Boz
Tuvana Türkay
Pınar Deniz
Ayça Ayşin Turan
Afra Saraçoğlu

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok şükür Hazal Kaya her ne kadar gereken farkın çok altında olsa da üst tura çıkmış, yalnız bunu cidden çok fazla söylediğimi biliyorum ama tüm bu isimler overrated ve birkaç kişi garip bir şekilde Hazal'ın buraya kadar gelmesine şans diyor da bu mesele dün de konuşuldu, buraya kadar gelmesi bile büyük bir başarı ki Hazal 2 kere finale kalıp bir önceki yarışmada tek oy farkıyla kaybetti. Bundan sonra Hazal da elenir dersek yarışmada desteklediğim biri kalmadı, keyfi devam edeceğim. :A

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Çok şükür Hazal Kaya her ne kadar gereken farkın çok altında olsa da üst tura çıkmış, yalnız bunu cidden çok fazla söylediğimi biliyorum ama tüm bu isimler overrated ve birkaç kişi garip bir şekilde Hazal'ın buraya kadar gelmesine şans diyor da bu mesele dün de konuşuldu, buraya kadar gelmesi bile büyük bir başarı ki Hazal 2 kere finale kalıp bir önceki yarışmada tek oy farkıyla kaybetti. Bundan sonra Hazal da elenir dersek yarışmada desteklediğim biri kalmadı, keyfi devam edeceğim. :A
Rahat bir şekilde tur atladı ama :A
Bu kez rakibi oldukça güçlü. Kısmet artık.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Rahat bir şekilde tur atladı ama :A
Bu kez rakibi oldukça güçlü. Kısmet artık.
Fark gereğinden oldukça azdı :A
Kimin güzel olduğu bariz belli de bu saatten sonra çok da umrumda değil, hem rakipleri popüler isimler hem de senelerdir üstlerde. Daha ne isteyeyim, yarın öbürleri popülaritesini yitirse dibi görürler ama Hazal'ın yeri belli :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Fark gereğinden oldukça azdı :A
Kimin güzel olduğu bariz belli de bu saatten sonra çok da umrumda değil, hem rakipleri popüler isimler hem de senelerdir üstlerde. Daha ne isteyeyim, yarın öbürleri popülaritesini yitirse dibi görürler ama Hazal'ın yeri belli :A
Bu tur elensede bence memnun kal dereceden. O ve Aslı şuan piyasada olmayan isimler. Yani son aylarda :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Oylamayı fazla mı uzun tuttuk @Tolstoyevski ? :A
Yarı finali 2.5 gün finali ise 3 gün tutalım?
Pazartesi gündüz yarı final, Çarşamba gecesi bitsin. Perşembe senle hazırlıkları yaparız. Cuma final konusu ve Pazartesi belli olur.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oylamayı fazla mı uzun tuttuk @Tolstoyevski ? :A
Yarı finali 2.5 gün finali ise 3 gün tutalım?
Pazartesi gündüz yarı final, Çarşamba gecesi bitsin. Perşembe senle hazırlıkları yaparız. Cuma final konusu ve Pazartesi belli olur.
Tamamdır hepsi öyle olsun ve evet biraz uzun sürdü çeyrek, artık yavaştan finale yaklaşalım sıcaklar bastırmadan :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Çeyrek finalin sonuna geldik.
8 güzelden 4 tanesi üst tura çıkmıştır. 46-49 oy kullanılmıştır ve şuana kadar rekor oy çekişmeli geçen Pınar Deniz/Hazal Kaya eşleşmesinde oldu ve 25-24 sonuçlandı.

Yarı final için kura işi tamamlandı.

İşte yarı finale yükselen güzeller:

Aslı Enver
Pınar Deniz
Alina Boz
Ayça Ayşin Turan

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çeyrek finalin sonuna geldik.
8 güzelden 4 tanesi üst tura çıkmıştır. 46-49 oy kullanılmıştır ve şuana kadar rekor oy çekişmeli geçen Pınar Deniz/Hazal Kaya eşleşmesinde oldu ve 25-24 sonuçlandı.

Yarı final için kura işi tamamlandı.

İşte yarı finale yükselen güzeller:

Aslı Enver
Pınar Deniz
Alina Boz
Ayça Ayşin Turan
Bu turda da Aslı Enver'i eleceğiz kardeşlerim yemin olsun ki eleyeceğiiiiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...