2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Binnur Kaya güzel, Seray Kaya çirkin. :A

Bu arada akraba falan olmuyor değil mi? :A
Binnur Kaya aslında güzel ama çok zayıfladı gibi geliyor bana, arasını bulsa daha güzel olacak. :A Ama Seray Kaya daha güzel, bu nesnel bir gerçek. :A

Sanmam olsa duyulurdu, Evrim Alasya, Zeki Alasya gibilerdir. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Niye şaşırttım, kimleri bekliyordun veya beklemiyordun benden :A

Sen beğenmedin galiba karaladıklarını :A

Benim önerdiklerim arasında bir tek Damla Survivor ünlüsü olduğu için pek oy alamayacaktır ama onun dışındakiler gayet oy potansiyeli olan isimler :A
Ne bileyim çok daha iddialı isimler gelebilirdi :A
@Tolstoyevski Meryem Uzerli yer alsın diye önerisi olan Özgü Namal'dan vazgeçmek istiyor :A ilk turda 3-5 yorum alacak isimler olup iddialı isimler olmazsa üzücü olur :A
------

Ben @dreamy yerine oy kullanabilirim. Onun bir oyunu çalmak istiyorum. :A
O Simge diyecek ve sende Simge istedin :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Yeri gelmişken söyleyeyim, benim uğurlu sayım 4. :A
Yahu 100 limiti doluyor ve Özgü Namal'ı sileceğiz bu yüzden. Sen hâlâ fazladan isim derdindesin. Söyle 3 ismi kapatalım artık mevzuyu :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne bileyim çok daha iddialı isimler gelebilirdi :A
@Tolstoyevski Meryem Uzerli yer alsın diye önerisi olan Özgü Namal'dan vazgeçmek istiyor :A ilk turda 3-5 yorum alacak isimler olup iddialı isimler olmazsa üzücü olur :A
------

O Simge diyecek ve sende Simge istedin :A
İddialı diye bahsettiğiniz isimler hep yaşı ilerlemiş kadınlar. Gençlerin önünü açmak lazım :A Benim önerdiklerim maksimum 35'dir, fazlasına lüzum yok :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Yahu 100 limiti doluyor ve Özgü Namal'ı sileceğiz bu yüzden. Sen hâlâ fazladan isim derdindesin. Söyle 3 ismi kapatalım artık mevzuyu :A
Baştan beri fenomenlere ve survivor yarışmacılarına yasak getirseydin şimdi bu kadar uğraşmazdık. :A

Hem dün doğum günü hediyemi vermedin, telafi etmiş olursun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Baştan beri fenomenlere ve survivor yarışmacılarına yasak getirseydin bu kadar uğraşmazdık. :A

Hem dün doğum günü hediyemi vermedin, telafi etmiş olursun. :A
Şansını fazla zorlama :A dreamy gelmezse Simge eklenmez ve 3+1 yap o biri ekleriz ama o kısma iddiasız birini ekle :A kesin değil

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Şansını fazla zorlama :A dreamy gelmezse Simge eklenmez ve 3+1 yap o biri ekleriz ama o kısma iddiasız birini ekle :A kesin değil
Simge söylenmişti zaten, fazla zorlamayın. Seray Kaya, Saadet Işıl Aksoy ve Yasemin Ergene diyorum. :A

Songül Öden'i kaderiyle baş başa bırakıyorum. Aralarından şansı en yüksek kişi o çünkü. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Simge söylenmişti zaten, fazla zorlamayın. Seray Kaya, Saadet Işıl Aksoy ve Yasemin Ergene diyorum. :A

Songül Öden'i kaderiyle baş başa bırakıyorum. Aralarından şansı en yüksek kişi o çünkü. :A
Simge için emin değilim deyip son kararını dememişti. Songül Öden'i abartıldığı kadar güzel bulmuyorum. Seçmemen isabet olmuş :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Simge için emin değilim deyip son kararını dememişti. Songül Öden'i abartıldığı kadar güzel bulmuyorum. Seçmemen isabet olmuş :A
@Aserat'ın önermesini beklerdim, Binnur Kaya'yı önerip Songül Öden'i önermemesi çok saçma gerçekten. :A

Ki siz Meryem Uzerli'yi düşünüyorsunuz hala. Kendisinin Sinem Kobal ve Selin Demiratar'dan farkı yokken hemde. Songül Öden çok aktif bir oyuncu. Listeye girmezse forumun ayıbıdır. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
@Aserat'ın önermesini beklerdim, Binnur Kaya'yı önerip Songül Öden'i önermemesi çok saçma gerçekten. :A

Ki siz Meryem Uzerli'yi düşünüyorsunuz hala. Kendisinin Sinem Kobal ve Selin Demiratar'dan farkı yokken hemde. Songül Öden çok aktif bir oyuncu. Listeye girmezse forumun ayıbıdır. :A
Selin Demiratar, Sinem Kobal en son nezaman bir dizide oynadı? (b)
Forumda okadar kişi önermediyse yapacak bir şey yok. En başta öneri olsaydı. @DarkLegenD en başta aday diyerek istediği isimleri listeye soktu.
@Aserat zaten başkalarına laf atıyor, kendi önerileri sanki finalist olacak :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061

Yasemin Ergene kim ya kadının dizisi bile yok. Doğal güzel de değil yüzü botoksla dolmuş. :A Survivor yarışmacılarının olduğu yerde Songül Öden'i almazsan ayıp olur niye bu kadar süründürüyorsan. :A @Dosi

Binnur Kaya'nın da mı oy potansiyeli yüksek? :A onu bir isim ile değiştirebilirsin :A
Binnur Kaya güzel olduğu yerde Seray Kaya çirkin oluyor. Hayat işte. :A

Bu arada akraba falan olmuyor değil mi? :A
Bu kadına çirkin mi diyorsunuz acilen göz doktoruna gitmenizi tavsiye ediyorum. :eek:

IMG_20210501_122415.jpg

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: kerem and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Forumda okadar kişi önermediyse yapacak bir şey yok. En başta öneri olsaydı. @DarkLegenD en başta aday diyerek istediği isimleri listeye soktu.
Canım sıkıldı. 😡😡

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Forumda herkese üç tane önerme hakkı verirsen öyle olur yoksa illa ki yazılırdı. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Yasemin Ergene kim ya kadının dizisi bile yok. Doğal güzel de değil yüzü botoksla dolmuş. :A Survivor yarışmacılarının olduğu yerde Songül Öden'i almazsan ayıp olur niye bu kadar süründürüyorsan. :A @Dosi

Bu kadına çirkin mi diyorsunuz acilen göz doktoruna gitmenizi tavsiye ediyorum. :eek:

Ekli dosyayı görüntüle 102026
Survivor yarışmacısı diye küçümsediklerin şuan program sunuculuğu yapıyor.
Yasemin Ergene yakın zamanda Mucize Doktor'da yer almadı mı? (b)

Binnur Kaya ilk turu zor geçer. Çok istiyorsan Songül Öden'i onla değiş.
Canım sıkıldı. 😡😡
Tüm adayların listede :A merak etme.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 102026
Binnur Kaya 2. turu görürse başarıdır. :A

Şayet Simge başka biri tarafından önerilirse +1 oyum Songül Öden'e gitsin. Gerisini siz düşünürsünüz. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Forumda herkese üç tane önerme hakkı verirsen öyle olur yoksa illa ki yazılırdı. :A
5 desem 200 olur. Böylesi iyi. Zaten 100 oldu ve bence yeterli. Finalist isimler devre dışı kalmadı sonuçta :A
------

Şayet Simge başka biri tarafından önerilirse +1 oyum Songül Öden'e gitsin. Gerisini siz düşünürsünüz. :A
Simge önerilmezse Songül Öden eklenecekti. 2si bir arada olmaz :A
Eski yazılara baktım, Simge'yi ekliyoruz şimdi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Survivor yarışmacısı diye küçümsediklerin şuan program sunuculuğu yapıyor.
Yasemin Ergene yakın zamanda Mucize Doktor'da yer almadı mı? (b)

Binnur Kaya ilk turu zor geçer. Çok istiyorsan Songül Öden'i onla değiş.

Tüm adayların listede :A merak etme.
İki bölüm konuk oynadı sence bu süreç içinde aktif isim yapan isimler varken o botokslunun alınması doğru mu. :A Çok fazla zorluyorsun işte Songül Öden ve Tülin Özen'i de ekle bitsin. Bak iki isme indirdim artık ikisini de koymazsan Allah çarpar. :A

Ayrıca çatlasanız da patlasanız da Binnur Kaya gayet güzel bir kadın. :Z Sorun yaşsa 60 yaşındaki Demet Akbağ'ın da alınmaması lazım. Listedeki isimleri yarısı estetikli ve onların yanında doğallığıyla güneş gibi parlıyor. :bhr:

Yasemin Ergene'yi sil Songül Öden de işte kafayı yemişsin. :A 2000'li yılların güzelini seçmiyoruz o kadını bilen yok artık. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Yaş faktörünü hesaba katarsak Simge diyeceğim sanırım. O yaşta bu kadar güzel olduğu için listeye girmeyi hak ediyor. :A
Aslında bu Aleyna ile kararsız kaldığı için di. Aleyna llstede, bu yüzden Simge eklenecek şimdi. @Tolstoyevski haledersin :A
İki bölüm konuk oynadı sence bu süreç içinde aktif isim yapan isimler varken o botokslunun alınması doğru mu. :A Çok fazla zorluyorsun işte Songül Öden ve Tülin Özen'i de ekle bitsin. Bak iki isme indirdim artık ikisini de koymazsan Allah çarpar. :A

Ayrıca çatlasanız da patlasanız da Binnur Kaya gayet güzel bir kadın. :Z Sorun yaşsa 60 yaşındaki Demet Akbağ'ın da alınmaması lazım. Listedeki isimleri yarısı estetikli ve onların yanında doğallığıyla güneş gibi parlıyor. :bhr:

Yasemin Ergene'yi sil Songül Öden de işte kafayı yemişsin. :A 2000'li yılların güzelini seçmiyoruz o kadını bilen yok artık. :A
Çok zorlayan sensin, kendi etkinliklerine bizim düşüncelerimiz böylesi şekil vermiyor Songül Öden olmayacak. Binnur Kaya onu temsil eder :A konu kapandı

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...