2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
2 ama madem bizim için geldin 4 olsun :A
Etkinlikte oylamalar kısa sürecek. Artık sık sık gelirsin belki :A Utku bey kritik zammalarda çağırsın seni olmadı :A @MasacRE
İlk turları bilmiyorum ama devamında oylama süreleri uzadığı için aksatmadan oylarımı kullanırım tahminen. :A

O zaman ben de çok uzatmadan, titizlikte yaptığım eleme işlemi sonrası isimleri sana teslim edeyim. :A

Birce Akalay
Ecem Atalay
Esra Bilgiç
Mine Tugay

Melisa Döngel'i zaten var olarak gördüm listede, ekstradan yazmadım o yüzden. İlayda Alişan'ı da @bazinga özel isteği olarak dün önermiştim zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İlk turları bilmiyorum ama devamında oylama süreleri uzadığı için aksatmadan oylarımı kullanırım tahminen. :A

O zaman ben de çok uzatmadan, titizlikte yaptığım eleme işlemi sonrası isimleri sana teslim edeyim. :A

Birce Akalay
Ecem Atalay
Esra Bilgiç
Mine Tugay

Melisa Döngel'i zaten var olarak gördüm listede, ekstradan yazmadım o yüzden. İlayda Alişan'ı da @bazinga özel isteği olarak dün önermiştim zaten. :A
bazinga'nın hakkını @MasacRE kapmıştı. İyi kötü 14 isim Utku bey ile önerdiniz :A @Tolstoyevski bunlar artı İlayda Alişan :A etti 15 :A
Oylama hep 2 gün gibi olabilir. Bakarız duruma. Olmadı son grup ile sonalnır ilk gruplar. Halederiz bir şekilde :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
bazinga'nın hakkını @MasacRE kapmıştı. İyi kötü 14 isim Utku bey ile önerdiniz :A @Tolstoyevski bunlar artı İlayda Alişan :A etti 15 :A
Oylama hep 2 gün gibi olabilir. Bakarız duruma. Olmadı son grup ile sonalnır ilk gruplar. Halederiz bir şekilde :A
Tamamdır, merakla bekliyoruz grupları ve devamını. :A Ellerinize sağlık şimdiden. :A

• Harika
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Özge Özpirinçci, Aslıhan Gürbüz, Öykü Karayel, Cansu Dere, Hazar Ergüçlü, Merve Boluğur, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Melisa Aslı Pamuk, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Özgü Namal, Simge, Mine Tugay, Yasemin Ergene, Songül Öden, Saadet Işıl Aksoy + Bülent Ersoy'dan kim kaldı? :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Özge Özpirinçci, Aslıhan Gürbüz, Öykü Karayel, Cansu Dere, Hazar Ergüçlü, Merve Boluğur, Damla Sönmez, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Melisa Aslı Pamuk, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Özgü Namal, Simge, Mine Tugay, Yasemin Ergene, Songül Öden, Saadet Işıl Aksoy + Bülent Ersoy'dan kim kaldı? :A @Dosi
Oho tek tek bakamam. Dur geçen sana azalan listeyi yazmıştım. Bulayım işim kolaylaşır :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Seray Kaya nerede. :eek: :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bende üşendim. :A

Selin Demiratar'ı da söyleyen olmamıştır şimdi. O da aklıma geldi. :A
Öykü Karayel, Simge, Yasemin Ergene, Songül Öden, Saadet Işıl Aksoy
Artı,
Seray Kaya

3 tane seç buradan :A

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Öykü Karayel'i söyleyen olmamış mı? Rezalet. :A
İsmi geçti ama senin gibi çoklu liste ile gelenler oldu sonra aradan seçme yapmak zorunda kaldılar :A
6 isim kalmış yarıya indir :A geriye bir tek @MEnes kaldı ve üstünede ben eksik isim olunca ekleyeceğim :A Önemli bir kaç isim kalmış :A

@dreamy Simge'yi diyecekti galiba. Sen 5 isimden 3 isim seç :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Öykü, Songül ve Saadet'i seç gitsin. :A @kerem
İsmi geçti ama senin gibi çoklu liste ile gelenler oldu sonra aradan seçme yapmak zorunda kaldılar :A
6 isim kalmış yarıya indir :A geriye bir tek @MEnes kaldı ve üstünede ben eksik isim olunca ekleyeceğim :A Önemli bir kaç isim kalmış :A

@dreamy Simge'yi diyecekti galiba. Sen 5 isimden 3 isim seç :A
Bu güzellik dışarda kalmamalı, kalamaz. :A

5f44c5fc5542842080090e71.jpg

Çok zor bi' seçim, bence hepsi listeye girmesi gereken isimler. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: slhttnmtl and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bu güzellik dışarda kalmamalı, kalamaz. :A

5f44c5fc5542842080090e71.jpg

Çok zor bi' seçim, bence hepsi listeye girmesi gereken isimler. :A
30 isimden 8 tane ayıklamak zorunda kalanlar oldu. Sen 5 isimden 3 isime zorlanıyorsun :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Seray'ı kesin seçecek :A Simge'de dreamy diyecekti. Artık o yazdığın 3 isimden 2 tanesini seçer :A
Ne idüğü belirsiz fenomenler, Survivor yarışmacıları bile alınırken bunları dışarıda bırakmak da ne bileyim... :A

Bence 5 hakkım olsun en iyisi, oy kullanmayan ya da sadece 1-2 kişiye oy veren var mı? :A
------

Bilmiyorum, bakmadım da onu senden ve benden başka kimse söylemez diye düşünüyorum. :A
------

Yokmuş :A
Forum yine şaşırtmadı... Hala kararsızım. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ne idüğü belirsiz fenomenler, Survivor yarışmacıları bile alınırken bunları dışarıda bırakmak da ne bileyim... :A

Bence 5 hakkım olsun en iyisi, oy kullanmayan ya da sadece 1-2 kişiye oy veren var mı? :A
Yok yok hiç bu işlere girme :A 100 ismi geçmeyeceğiz :A
Bergüzar Korel, Tülin Özen
Nurgül Yeşilçay
Ebru Özkan var daha liste dışı kalan :A
@MEnes ve @dreamy i bekliyoruz ama sadece 1 oyları kaldı :A Aslında @Tolstoyevski sen Simge'yi ekle. dreamy onu diyordu ve Fahriye Evcen'i tam yaz :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yok yok hiç bu işlere girme :A 100 ismi geçmeyeceğiz :A o dışarda bıraktıkların eğer boşluk olursa eklerim ama söz veremem :A
Bergüzar Korel, Tülin Özen
Nurgül Yeşilçay
Ebru Özkan var daha liste dışı kalan :A
@MEnes ve @dreamy i bekliyoruz :A Aslında @Tolstoyevski sen Simge'yi ekle. dreamy onu diyordu ve Fahriye Evcen'i tam yaz :A
En büyük şoka geldi sıra:

540 mesaj içinde tek 1 kişi bile bir kez olsun MERYEM UZERLİ'nin ismini anmamış :eek: :eek: @xemrexx 'in kemikleri sızlıyordur :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...