2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aa tamam işte neyi bekliyor onu desin. :A @MEnes

Galiba @MasacRE de hala isim arıyor benim güzel listeme bakabilir. :A

Sen @kerem @MEnes ve @Sherlock ile 14 isim yazılacak. Bende bir kaç ekleme yaparım tamam olur. 100 isme tamam dedik @Tolstoyevski ile :A
------

@MasacRE 8 isim diyecek :A
Biz de bir liste çıkarmıştık. Aserat'ın listesini de gördüm şimdi. Onların içinden 8 kişi seçerim birazdan :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Biz de bir liste çıkarmıştık. Aserat'ın listesini de gördüm şimdi. Onların içinden 8 kişi seçerim birazdan :A
95 isim olunca buralarda olda bi gözden geçir kontrol et. Güzellik uzmanı olarak senin analiz ve farketme yetenğin ile birlikte son dokunuşlarla katkın olmasını istiyorum tabiki :A eski zamanların hatırı :A çok önemli isim unutmuşsak çıtlatırsın :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
95 isim olunca buralarda olda bi gözden geçir kontrol et. Güzellik uzmanı olarak senin analiz ve farketme yetenğin ile birlikte son dokunuşlarla katkın olmasını istiyorum tabiki :A eski zamanların hatırı :A çok önemli isim unutmuşsak çıtlatırsın :A
Tamamdır, bende o iş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tamamdır, bende o iş :A
Gece 12den sonra halktan öneri almayız :A sen buralarda değilsen yarın muhakkak gel foruma :A @Tolstoyevski kura vs işleriyle yarın bu vakitlerde başlar gibi. Perşembe günü başlarız oylamaya :A
Günde sadece 2 anket açacağız. Yavaş ve emin adımlarla ilerleriz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gece 12den sonra halktan öneri almayız :A sen buralarda değilsen yarın muhakkak gel foruma :A @Tolstoyevski kura vs işleriyle yarın bu vakitlerde başlar gibi. Perşembe günü başlarız oylamaya :A
Tamam uğrarım bir bakarım :A En iyisi yavaş ve emin adımlarla ilerlemek zaten ya, aceleye gerek yok :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tamam uğrarım bir bakarım :A En iyisi yavaş ve emin adımlarla ilerlemek zaten ya, aceleye gerek yok :A
En Özlenilen Dizi'yi aynı bu ayarda yaptım ve onu kendim tek yönetim ama yorulmadım. Artık tüm etkinlikleri bu ayarda yürüteceğim :A
Bu etkinlikte ilk başlarda yükün çoğunu Tols taşıyacak :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En Özlenilen Dizi'yi aynı bu ayarda yaptım ve onu kendim tek yönetim ama yorulmadım. Artık tüm etkinlikleri bu ayarda yürüteceğim :A
Sen öyle sistemli, disiplinli şemasını sunuyorsun ki bana sadece uygulamak düşüyor sayende yük değil büyük bir keyfe dönüşüyor ve etkinlik boyunca da böyle devam edecek hayırlısıyla :Z :A

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sen öyle sistemli, disiplinli şemasını sunuyorsun ki bana sadece uygulamak düşüyor sayende yük değil büyük bir keyfe dönüşüyor ve etkinlik boyunca da böyle devam edecek hayırlısıyla :Z :A
Kendine sağlam bir yardımcı buldun ya. İyi bir ikili oldunuz. Gözümüz arkada kalmıyor siz etkinlikleri yürütünce :A
------

@Dosi hanım uzun uğraşlar sonucunda 8 isimlik listemi oluşturmuş bulunmaktayım. Buyrunuz efendim :A

Aybüke Pusat
Biran Damla Yılmaz
Damla Can
Elçin Sangu
Fahriye Evcen
Leyla Lydia Tuğutlu
Tuvana Türkay
Yasemin Allen

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kendine sağlam bir yardımcı buldun ya. İyi bir ikili oldunuz. Gözümüz arkada kalmıyor siz etkinlikleri yürütünce :A
Kicktipp için söylediğin sözü hatırlıyormusun? Bu etkinlik hep yarım kalıyor ve buyüzden katılmayayım demiştin ve bu kez yarım kalmadı çünkü Dositols team görev başında :A
Aynen iyi bir ikili olduk. Ben de zaten o var diye uğraşıyorum. Yoksa üşenip seneye atardım bunu :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
------

@Dosi hanım uzun uğraşlar sonucunda 8 isimlik listemi oluşturmuş bulunmaktayım. Buyrunuz efendim :A

Aybüke Pusat
Biran Damla Yılmaz
Damla Can
Elçin Sangu
Fahriye Evcen
Leyla Lydia Tuğutlu
Tuvana Türkay
Yasemin Allen

Kicktipp için söylediğin sözü hatırlıyormusun? Bu etkinlik hep yarım kalıyor ve buyüzden katılmayayım demiştin ve bu kez yarım kalmadı çünkü Dositols team görev başında :A
Aynen iyi bir ikili olduk. Ben de zaten o var diye uğraşıyorum. Yoksa üşenip seneye atardım bunu :A

2020 yazdan beri Dositols team projelerimiz devam ediyor, ne zaman bana PC geldi o zamandan beri @Dosi fırsatı kaçırmadı biz de akışa uyum sağladık :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Aybüke Pusat
Biran Damla Yılmaz
Damla Can
Elçin Sangu

Fahriye Evcen
Leyla Lydia Tuğutlu
Tuvana Türkay
Yasemin Allen
Şaşırttın :A
Şu karalananlar olmasada olurdu :A

@Tolstoyevski göreve :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yoldaşlarımın yaptığı liste ve detaylı çalışma aslında burada sanat bazında olduğu için onlara katılıyorum bu konuda... Çok garip isimlerin listede yer alması ve kendilerinin oluşturduğu listede bulunan gerçekten GÜZEL olan insanların bu listeye koyulmaması sanat adına SABAR adına tam olarak yanlış... Bunu göz önüne alıp muazzam bir çalışma yapmış kendileri bence... :A Canım yoldaşlarım... :bhr: ( :oops: ) [😳] @Sherlock @MasacRE
SABAR için her şeyi yaparız yoldaşım, bunu biliyorsun. Bu konuda da ciddi bir eksiklik vardı. Bu yüzden @Sherlock beyciğim ile kafa kafaya verip bu durumu çözmemiz gerekiyordu. Yalnız senden de katkı beklerdik, ama bizi yalnız bıraktın ne yazık ki :A
Pamuk gibi olmuşuz yine... :A

Canım yoldaşlarım. :bhr: ( :oops: ) [😳]
@Sherlock 'un hakkınıda kullan. Gelmeyebilir :A
Söylerim ben ona gelir yazar :A Ama başka birilerinden hak eklemek istersen ekleyebilirsin bana :A
Sapıkku, pardon Utku beyciğim acilen bir takım güzeller önermen gerekiyor dedi. :A Yoğun baskısı sonucu buradayız, kaç isim önermem gerekiyor şimdi? :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Pamuk gibi olmuşuz yine... :A

Canım yoldaşlarım. :bhr: ( :oops: ) [😳]

Sapıkku, pardon Utku beyciğim acilen bir takım güzeller önermen gerekiyor dedi. :A Yoğun baskısı sonucu buradayız, kaç isim önermem gerekiyor şimdi? :A
2 ama madem bizim için geldin 4 olsun :A
Etkinlikte oylamalar kısa sürecek. Artık sık sık gelirsin belki :A Utku bey kritik zammalarda çağırsın seni olmadı :A @MasacRE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...