2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oyaladınz beni. Ben kaçayım ama kalsaydım evet baya bi haşlardım :A
Etkinliği emanet ettik eksik olmasın :A tammalanınca listeyi gözden geçiririz. Az çok belli olur. Utku bey o konuda iyi :A güzeller söz konusu olunca eksikleri anında yakalıyor :A
Haşlamaların güzel oluyor doğruya doğru ama biraz da tavuk haşla, ne bileyim et haşla balık haşla (gerçi mevsimi geçti :A ) hep bizleri haşlıyorsun :S :A

Hadi tatlı uykular sana ve iyi geceler :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yani olsun tabiki :A senden beklediğim bu yönde :A
------

Olmadı olmadı.
Umarım daha kaçırdıkların yoktur.
Hep Sherlock ve Masacre kafa karıştırdı 😡
Evet benim de kendimden beklediğim bu yönde zaten... :A
Katılıyorum hep onların suçu @MEnes de katılacaktır bana şimdi kafayı onlar karıştırdı olan bize oldu :A
Yoldaşlarımın yaptığı liste ve detaylı çalışma aslında burada sanat bazında olduğu için onlara katılıyorum bu konuda... Çok garip isimlerin listede yer alması ve kendilerinin oluşturduğu listede bulunan gerçekten GÜZEL olan insanların bu listeye koyulmaması sanat adına SABAR adına tam olarak yanlış... Bunu göz önüne alıp muazzam bir çalışma yapmış kendileri bence... :A Canım yoldaşlarım... :bhr: ( :oops: ) [😳] @Sherlock @MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Yoldaşlarımın yaptığı liste ve detaylı çalışma aslında burada sanat bazında olduğu için onlara katılıyorum bu konuda... Çok garip isimlerin listede yer alması ve kendilerinin oluşturduğu listede bulunan gerçekten GÜZEL olan insanların bu listeye koyulmaması sanat adına SABAR adına tam olarak yanlış... Bunu göz önüne alıp muazzam bir çalışma yapmış kendileri bence... :A Canım yoldaşlarım... :bhr: ( :oops: ) [😳] @Sherlock @MasacRE
Baya bir mücadele etmişsin, uğraştırmış seni bu mesajı yazarken sanırım... :A

Bu arada bu gece ansızın foruma girdiğinde ansızın epik bir konuyu anasayfada görebilirsin... Bir gece ansızın diyorduk... O gece bu gece olabilir... 🩸🔥⚔️

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haşlamaların güzel oluyor doğruya doğru ama biraz da tavuk haşla, ne bileyim et haşla balık haşla (gerçi mevsimi geçti :A ) hep bizleri haşlıyorsun :S :A

Hadi tatlı uykular sana ve iyi geceler :A
Yok bizde yaza kadar balık var hem de taze taze :A
Balıkçı arabası haftanın 1 günü mahallemize geliyor ve akşama kadar nerdeyse tükeniyor balıklar :A şuan tam emin değilim ama galiba sadece temmuzda yok. Onlarda tatil oluyor. Temmuz ayı her mesleğin genelde tatil yaptığı bir ay :A

Bu arada bu gece ansızın foruma girdiğinde ansızın epik bir konuyu anasayfada görebilirsin... Bir gece ansızın diyorduk... O gece bu gece olabilir... 🩸🔥⚔️
Eminim öyledir. Umutlandırıp durma milleti :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok bizde yaza kadar balık var hem de taze taze :A
Balıkçı arabası haftanın 1 günü mahallemize geliyor ve akşam kadar nerdeyse tükeniyor balıklar :A şuan tam emin değilim ama galiba sdece temmuzda ayında yok. Onlarda tatil oluyor. Temmuz ayı her mesleğin genelde tatil yaptığı bir ay :A

Eminim öyledir. Umutlandırıp durma milleti :A
Sizde de seyyar balıkçılar varmış demek ki 😱 Bizim burada da hamsi taze hamsi taze diye bağırarak satarlar oldum olası. Tabii orada buradaki gibi megafon olayı yoktur olmaması daha iyi :A

İsveç’in balıkları kuzey denizinden geldiği için daha soğuk denizde yetişmelerinden dolayı Omega 3 olarak daha bol ve faydalı olur Türkiye’ye göre. Karadeniz’in balıkları zaten omega 3 olarak pek işlevsel değil ve genelde ufak tefek. İsveç”i hiç duymadım gerçi ama Norveç meşhurdur balıklarıyla, size de oradan geliyordur? :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sizde de seyyar balıkçılar varmış demek ki 😱 Bizim burada da hamsi taze hamsi taze diye bağırarak satarlar oldum olası. Tabii orada buradaki gibi megafon olayı yoktur olmaması daha iyi :A

İsveç’in balıkları kuzey denizinden geldiği için daha soğuk denizde yetişmelerinden dolayı Omega 3 olarak daha bol ve faydalı olur Türkiye’ye göre. Karadeniz’in balıkları zaten omega 3 olarak pek işlevsel değil ve genelde ufak tefek. İsveç”i hiç duymadım gerçi ama Norveç meşhurdur balıklarıyla, size de oradan geliyordur? :A
Aynen biz de ordan alıyoruz genelde :A
Balık ve patates ayrılmaz ikili ve buranın klasik meşhur yemeği :A
Balık arabası böyle: her gün bir mahallede saat 9-5 arası durur.
Vagnen-Pavelunds-centrum-head-e1591052725819.jpg

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Evet aradığım emojiler için epey bir uğraştım, yoldaşlarım mevzuya daha hakim tabii... :A

Yoksa o kutlu gün geliyor mu artık... Yoksa yaşanacak mı bu... Çünkü artık yaşansın...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

SABAR için her şeyi yaparız yoldaşım, bunu biliyorsun. Bu konuda da ciddi bir eksiklik vardı. Bu yüzden @Sherlock beyciğim ile kafa kafaya verip bu durumu çözmemiz gerekiyordu. Yalnız senden de katkı beklerdik, ama bizi yalnız bıraktın ne yazık ki :A

• Harika
Reactions: MEnes and Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sonradan isim ekleyeceksin biliyorum ama içimde kalmasın diye her ihtimale karşı şu anki dizilerden aklıma gelenleri yazmaya çalıştım çünkü hala büyük eksikler var. İyi kötü 100'e tamamlanmalı bence. :A @Dosi

Ebru Özkan Saban, Songül Öden, Öykü Karayel, Defne Kayalar, Tülin Özen, Gülse Birsel, Bige Önal, Elçin Sangu, Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Fahriye Evcen, Devin Özgür Çınar, Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan, Ceren Moray, Yasemin Allen, Selin Şekerci, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Şükran Ovalı, Hayal Köseoğlu, Esra Bilgiç, Şebnem Dönmez, Hafsanur Sancaktutan, Sezin Akbaşoğulları, Şebnem Bozoklu, Hande Doğandemir, Leyla Lydia Tuğutlu, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sonradan isim ekleyeceksin biliyorum ama içimde kalmasın diye her ihtimale karşı şu anki dizilerden aklıma gelenleri yazmaya çalıştım çünkü hala büyük eksikler var. İyi kötü 100'e tamamlanmalı bence. :A @Dosi
Ben 50 olursa 70e tamamlarım dedim ama şuan zaten 80e dayanmış artı son günü bekleyip listeye eklenecek 13 isim var :A yani bu yazdıklarından kendim anca 3-5 önerilmeyen iddialı isimleri eklerim.
100 kesinlikle geçmeyecek. İşin içinde fotoda olacağı için yorucu.
------

SABAR için her şeyi yaparız yoldaşım, bunu biliyorsun. Bu konuda da ciddi bir eksiklik vardı. Bu yüzden @Sherlock beyciğim ile kafa kafaya verip bu durumu çözmemiz gerekiyordu. Yalnız senden de katkı beklerdik, ama bizi yalnız bıraktın ne yazık ki :A
Artık önerin ile gelde eksik ne görelim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben 50 olursa 70e tamamlarım dedim ama şuan zaten 80e dayanmış artı son günü bekleyip listeye eklenecek 13 isim var :A yani bu yazdıklarından kendim anca 3-5 önerilmeyen iddialı isimleri eklerim.
------

Artık önerim ile gelse eksik ne görelim :A
Seni de aşırı iyi anlıyorum ama doğru düzgün oy almayacak isimler varken bunların büyük kısmı olmazsa gerçekten eksik kalır yani o kadar alternatif var ki. :A Sonuçta hepsi de sezon içinde proje yapmış eli yüzü düzgün insanlar. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Seni de aşırı iyi anlıyorum ama doğru düzgün oy almayacak isimler varken bunların büyük kısmı olmazsa gerçekten eksik kalır yani o kadar alternatif var ki. :A Sonuçta hepsi de sezon içinde proje yapmış eli yüzü düzgün insanlar. :A
Kime göre doğru düzgün oy alamayacak isimler? :A
Listede olan ve aklımdaki bir kaç olmazsa olmaz isimler zaten son aşamalarda muhakkak olacak isimler :A önerilerden yola çıkacağız. Ekrandaki herkesi alırsak zaten 300den aşağı olmaz :A

Önerilmeyen veya eklenmeyen isimlerden final ve kazanan kişi yok yani. O yüzden sorun yok

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
------

Ben de tam o iş için gelmiştim ama çok zor seçim yapmak :A Kimleri elesem aklım onlarda kalacak :A

• Harika

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

Benim ikinci önerilerimi ekledin mi listeye? 😊🥰

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kime göre doğru düzgün oy alamayacak isimler? :A
Listede olan ve aklımdaki bir kaç olmazsa olmaz isimler zaten son aşamalarda muhakkak olacak isimler :A önerilerden yola çıkacağız. Ekrandaki herkesi alırsak zaten 300den aşağı olmaz :A

Önerilmeyen veya eklenmeyen isşmelrden final ve kazanan kişi yok yani. O yüzden sorun yok
Hadi senin hatrın için 11'e düşürdüm. :A Ebru Özkan senin aklındadır diye sildim herhalde unutmazsın İpek Queen'i. :A
  1. Songül Öden
  2. Öykü Karayel
  3. Tülin Özen
  4. Gülse Birsel
  5. Bige Önal
  6. Elçin Sangu
  7. Gökçe Bahadır
  8. Nurgül Yeşilçay
  9. Selin Şekerci
  10. Yasemin Allen
  11. Esra Bilgiç

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  1. Songül Öden
  2. Öykü Karayel
  3. Tülin Özen
  4. Gülse Birsel
  5. Bige Önal
  6. Elçin Sangu
  7. Gökçe Bahadır
  8. Nurgül Yeşilçay
  9. Selin Şekerci
  10. Yasemin Allen
  11. Esra Bilgiç
  1. Öykü Karayel
  2. Tülin Özen
  3. Nurgül Yeşilçay
  4. Esra Bilgiç
Belki bunları yazan olur ama olmazsa bunlardan anca 2 tane var aklımda :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  1. Öykü Karayel
  2. Tülin Özen
  3. Nurgül Yeşilçay
  4. Esra Bilgiç
Belki bunları yazan olur ama olmazsa bunalrdan anca 2 tane var aklımda :A
İşte yazan olmasa bile alınmalı yani mesela Meryem karakteriyle yıla damga vuran (tamam oyunculuk yarışması değil ama bayağı ön plandaydı) kadın olmayacak da kim olacak. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...