En Favori Güzel 2019 | 1. Grup

Hangi 8 güzel üst tura çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ya yok, anket düzgün mü diye kontrol ettim. :A Orada yer alanların hepsi üst tura çıkmayı hak etmiyor zaten. :A
hmm inandım
HugeDarlingArmadillo-small.gif

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ortaklığımız 24 saat geçmedi :A
Ben kaç kere etiket yaptım, ihtiyacım vardi sana komutanım ama beni yarı yolda bıraktın :T
Bu etkinlikteki anketlerde azalma sistemini Utku Bey önerdi bana :A @MasacRE

Ortaklık sadece profil resmiyle mi oluyor Kopuk, bizim ortaklığımız bambaşka. :A Utku bey yüzünden profil resmim gitti zaten, şu hale bak 350 yıllık Messi’ciyim, şu profil resmine bak. :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ortaklık sadece profil resmiyle mi oluyor Kopuk, bizim ortaklığımız bambaşka. :A Utku bey yüzünden profil resmim gitti zaten, şu hale bak 350 yıllık Messi’ciyim, şu profil resmine bak. :A @MasacRE
ihtiyacım olurkende yoktun :T: . Sen herhalde Messi'yi sevmiyorsun diye Messi'ci oldun :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Yapma, atma şu zehirli oku Kopuk. :A
Bayayoruldum şu ankette. Bitsede kurtulsam bugünlük. 8 tane acayım, diğerlerini 4 günde nekadar acarsam ama onlarda 8 tane olacak toplam. Sonra bir kaç gün dinleneceğiz:A Haftada 16 konu var :T: Utku beyin sistemine göre gidiyoruz. ondan sonraki hafta nihayet az güzel kalacakta rahatlayacağız :A MEnes için ağırdan alacam sonra. Finallere yetişsin asker sonrası :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ben Vahide Perçin'i çıkar demiştim zaten Dosi'ye :A Yalnız Demet Akalın ile Aysun Kayacı'nın önünde şu an, bu bile bir başarı sayılabilir :A
Kanım dondu bazı isimleri görünce :F
Önerilenleri açtım :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Bu arada sen tüm gruplara etiket at bence, millet her gruba tek tek etiketlemezsen gelip oy kullanmıyor çünkü :A
Yok, fazla rahatsızlık vermiyeyim. onlarda anlasın tek grupla sınırlı değil diye :A 16. grubu açınca etiketlerim, Numaradan çakarlar :A zaman azalınca duruma göre yaparım :D

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok, fazla rahatsızlık vermiyeyim. onlarda anlasın tek grupla sınırlı değil diye :A 16. grubu açınca etiketlerim, Numaradan çakarlar :A zaman azalınca duruma göre yaparım :D
Sen bilirsin. Ama emin ol, 16. gruba etiketlesen de o aradakilere bakmayacak birçok kişi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Sen bilirsin. Ama emin ol, 16. gruba etiketlesen de o aradakilere bakmayacak birçok kişi :A
Ikinci yarının oy süresini uzatacam. Etiket yaparız bazılarına. 3. grptan itibaren belirliyici olur oylar. Orda işi sağlama alirım. buralarda az çok çikacak isimler belli :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ikinci yarının oy süresini uzatacam. Etiket yaparız bazılarına. 3. grptan itibaren belirliyici olur oylar. Orda işi sağlama alirım. buralarda az çok çikacak isimler belli :A
Yani orası öyle tabi, önemli olan sonraki turlar :A

• Beğendim
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...