En Favori Güzel - 2017 l Final l Beren Saat - Serenay Sarıkaya

Hangi güzel "En Favori Güzel 2017" olsun?

• Beren Saat

Oy: 18 51.4%
  • Serenay Sarıkaya

Oy: 17 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
kararsızların kararsız olduğunumu sanıyorsun biz o kararsızları biliyoruz berene en ufak bir faydaları dokunmayacaktı :) mesela @Bully diyelim bekleyecekti beren çok gerideyse beren e oy atıp laf olsun diye görevini yapacaktı kazanamayacağını biliyor ya güya tarafsızlığını koruyacaktı ama benim müdahalemle rengini belli etti :) yani zaten sümüklüyü destekliyordu ondan fayda yok :) diğer noyancı ise zaten türbüşonu şampiyonluğa taşıyan biri hiçbir zaman işe yarar oyu yoktur :) yani ben safları belli ettim beroşum yenilsede yensede harbi sevenleriyle kucaklaşmış olacak :)
@Doğu ise serenaya oy atarak hayal kırıklığı yaşatmış olsada daha sonra serenayın cıbıl resimlerini paylaşarak kendini kısmen affettirdi diyebilirim şimdilik sıvacılıkta kalsın zaten bir işe yaramıyorda öyle orda beklesin pek zararı olmaz bize :)

mert için yırtınıp duruyordun beroşa cücük kadar oy toplayamamışsın lanet şey :)
Sümüklü kazanacak inş senin deyiminle :A:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sümüklü kazanacak inş senin deyiminle :A:Z
sümüklünün bişey kazanacağı yok anca kötü jüriler önünde kazanır halkın sevgisini kazanan her daim beroşum olacaktır :)
@mrt-06 görümceğine çok pis kinlendim mertkazmasıyla emir kazması yarışırken ciyak ciyak oy istiyordu bizden? hata yapıp gidip mert kazmasına oy attık bilsem beroşuma ihanet edecek o oyu atarmıydım:) kendimi kandırılmış hissediyorum lanet olası pis codmin umarım zeki bugün nal toplar sonunculuğa kazık atar rezil rüsfa olup elenir
bu kötülerde hep beni buluyor saf sandılar bizi vuran vurana allah kahretsin :)

ha bu arada @Forumdash @MEnes beroşa oy vermediyseniz bir daha ayak basmayın foruma size selam bile vermem :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
sümüklünün bişey kazanacağı yok anca kötü jüriler önünde kazanır halkın sevgisini kazanan her daim beroşum olacaktır :)
@mrt-06 görümceğine çok pis kinlendim mertkazmasıyla emir kazması yarışırken ciyak ciyak oy istiyordu bizden hata yapıp gidip mert kazmasına oy attık bilsem beroşuma ihanet edecek o oyu atarmıydım:) kendimi kandırılmış hissediyorum lanet olası pis codmin umarım zeki bugün nal toplar sonunculuğa kazık atar rezil rüsfa olup elenir

ha bu arada @Forumdash @MEnes beroşa oy vermediyseniz bir daha ayak basmayın foruma size selam bile vermem :)
La verdim ya yazdım yukarılarda bi yerde mesajı, hiç okumuyorsun bizim mesajları demek vaay be. :A Bunları da mı görecektik bizim yoldaşımız bizi görmez olmuş. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La verdim ya yazdım yukarılarda bi yerde mesajı hiç okumyosun bizim mesajları demek vaay be. :A Bunları da mı görecektik bizim yoldaşımız bizi görmez olmuş. :A
harikasın :) demekki kötülerle çene çalarken senin gül gibi mesajın gümbürtüye gitmiş :) kötüler fırsat vermiyorki iyi mesajları görelim her tarafta kımıl kımıl kaynıyorlar :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
kararsızların kararsız olduğunumu sanıyorsun biz o kararsızları biliyoruz berene en ufak bir faydaları dokunmayacaktı :) mesela @Bully diyelim bekleyecekti beren çok gerideyse beren e oy atıp laf olsun diye görevini yapacaktı kazanamayacağını biliyor ya güya tarafsızlığını koruyacaktı ama benim müdahalemle rengini belli etti :) yani zaten sümüklüyü destekliyordu ondan fayda yok :) diğer noyancı ise zaten türbüşonu şampiyonluğa taşıyan biri hiçbir zaman işe yarar oyu yoktur :) yani ben safları belli ettim beroşum yenilsede yensede harbi sevenleriyle kucaklaşmış olacak :)
@Doğu ise serenaya oy atarak hayal kırıklığı yaşatmış olsada daha sonra serenayın cıbıl resimlerini paylaşarak kendini kısmen affettirdi diyebilirim şimdilik sıvacılıkta kalsın zaten bir işe yaramıyorda öyle orda beklesin pek zararı olmaz bize :)

mert için yırtınıp duruyordun beroşa cücük kadar oy toplayamamışsın lanet şey :)
La şimdi Fi'nin 8. bölümünü izledim de, Serenay daha doğrusu Duru yaptığı hareketle değerini iyice düşürdü :A İyi ki Beren'e vermişim oyumu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La şimdi Fi'nin 8. bölümünü izledim de, Serenay daha doğrusu Duru yaptığı hareketle değerini iyice düşürdü :A İyi ki Beren'e vermişim oyumu :A
yine bir tarafımı aktı kızın :) yoksa ilk bölümde gördüğüm hareketleri hoşçaydı aynı hareketleri yapmış olsa değeri düşmezdi :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yine bir tarafımı aktı kızın :) yoksa ilk bölümde gördüğüm hareketleri hoşçaydı aynı hareketleri yapmış olsa değeri düşmezdi :)
Yok o manada değil bir hainlik yaptı :A Yoksa ateşli sahneleri vardı az çok yani :A Çok detaya girmeyeyim izle sen de bölümü :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok o manada değil bir hainlik yaptı :A Yoksa ateşli sahneleri vardı az çok yani :A Çok detaya girmeyeyim izle sen de bölümü :A
fi den sonra birde Çİ Pİ geliyor:) ben en iyisi bekleyip FİÇİPİ üçlemesini toptan yapayım :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
harikasın :) demekki kötülerle çene çalarken senin gül gibi mesajın gümbürtüye gitmiş :) kötüler fırsat vermiyorki iyi mesajları görelim her tarafta kımıl kımıl kaynıyorlar :)
Anladım halini şimdi dostum sen de haklısın rahat vermemişler sana yoksa kaçırman mümkün değildi. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ohoo çok sürer o iş ya :A Üçer üçer geliyor bölümler öyle izle işte ne gerek var biriktirmeye :D
ara verince tekrar başlayamıyorum yoksa bir ortamı bulunca hepsini bir günde rahat temizlerim :)
Anladım halini şimdi dostum sen de haklısın rahat vermemişler sana yoksa kaçırman mümkün değildi. :A
düştüğümüz zor durumu görüyormusun ? kötülerle uğraşmaktan mikasanın son bölümüde izleyemedim :) hatırlamışken ben mikasaya koşayım yokluğumda buraları kötülere bırakmayın :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ara verince tekrar başlayamıyorum yoksa bir ortamı bulunca hepsini bir günde rahat temizlerim :)

düştüğümüz zor durumu görüyormusun ? kötülerle uğraşmaktan mikasanın son bölümüde izleyemedim :) hatırlamışken ben mikasaya koşayım yokluğumda buraları kötülere bırakmayın :)
Doğru ya sen yakında gidiyordun :D O zaman Fi'yi tamamla bari Çi ile Pi'yi beraber izlersin sonra :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 görümceğine çok pis kinlendim mertkazmasıyla emir kazması yarışırken ciyak ciyak oy istiyordu bizden? hata yapıp gidip mert kazmasına oy attık bilsem beroşuma ihanet edecek o oyu atarmıydım:) kendimi kandırılmış hissediyorum lanet olası pis codmin umarım zeki bugün nal toplar sonunculuğa kazık atar rezil rüsfa olup elenir

Elticim bir kadın için aramızı bozmayalım. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,075
Puanı
1,060
Dünden beri düşünüyorum hangisine oy versem diye ikisinide seviyorum çünkü Serenay sarıkaya ağır bastı onu dedim:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Dosi kime oy attın sessizliğin bizi ürkütmeye başladı:) serenay dersen bir daha türkiyeye uğrama seni vatandaşlıktan reddederiz :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ben Aslı ve Beren'de Beren'e kullandım ikisinide beğenmeme rağmen.
Diğerinde kullanmadım ikiside finallik değildi.
Buradada Beren dedim tabiki :)

@destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben Aslı ve Beren'de Beren'e kullandım ikisinide beğenmeme rağmen.
Diğerinde kullanmadım ikiside finallik değildi.
Buradada Beren dedim tabiki :)

@destere
muhteşemsin dosi, sümüklü sever kötülerin bol olduğu bu dünyada iyiki azınlıkta olsalarda senin gibi harika insanlarda var :)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Ben seçmedim :D Benim favorim olmasa da Fahriye Evcen olmalıydı ya da favorim Tuba olabilirdi.
Bende Fahriye'ye oy verdim de olmadı işte Tuba ise son iki yarışmanın şampiyonuydu farklı biri olması daha iyi oldu [emoji2]

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben oy kullanamadan oylama sona ermiş :) neyseki beroşum zafere ulaşmışta üzüntümü bir nebze olsun hafifletti bu durum... birde demekki oy kullansam beroş ezip geçecekmiş :) @sokak sanati @Çiğdem- @Dosi @MasacRE- @Harunnn60 @MEnes

@mrt-06 @Doğu yaptığınız sıva serenayı kurtarmaya yetmemiş beroşumun karşısında sümüklü dağılmış resmen :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...