En Favori Güzel - 2017 l Final l Beren Saat - Serenay Sarıkaya

Hangi güzel "En Favori Güzel 2017" olsun?

• Beren Saat

Oy: 18 51.4%
  • Serenay Sarıkaya

Oy: 17 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben bu sonuçları tanımıyorum. Tuba'mı bu konuya koyarak güzelliğiyle darbe yapıyoruz. :A

779.jpg
tuba çeyreği bile göremedi ne yazıkki @*Dream* in yokluğu tubişi çok kötü vurdu bence :)

@BesaleT nerde kaldı ya beroşumun şampiyonluğunu ilan etmesi lazımdı yeni bir konuyla o da sanırım beroş düşmanı, kaybetmenin üzüntüsüyle sessizliğemi büründü nedir ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
oysa benim adanalıyı izleme sebebimdi :)

bully nin serenay diyeceğini tahmin etmiştim ama bir türlü bahane bulamıyordu ne uydursamda serenaya oy atsam diye kara kara düşünüyordu :) o yüzden serenaya sümüklü falan dediğim an bully bahaneye sığınıp ezdirmem sümüklüyü diyerekten serenaya sığındı :)
Maraz ali için izlemiyormuydun sen :A :A :A @Bully

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
tuba çeyreği bile göremedi ne yazıkki @*Dream* in yokluğu tubişi çok kötü vurdu bence :)

@BesaleT nerde kaldı ya beroşumun şampiyonluğunu ilan etmesi lazımdı yeni bir konuyla o da sanırım beroş düşmanı, kaybetmenin üzüntüsüyle sessizliğemi büründü nedir ? :)
@Yakamoz-Asi abim de hiç yardım etmedi sanırsın seneler önce Tuba fan sayfasını ben yönetiyordum. :SS

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Maraz Ali efsanesini unutursak yüreğimiz kurusun :A

Keşke egosuna yenilmeseydi, fena mı olurdu şimdi bu adamı Diriliş'te izlemek :A @EFE UYSAL

İlla başrol olacan diye bir şey yok, tutturamıyorsan yan role geçmesini de bileceksin :D
Aslında Dirilişte Alplerden biri olabilecek yetenek fazlasıyla vardı adamda oyunculuğunu bırakmasaydı eminim Dirilişten teklif alırdı Maraz Ali reis :A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Maraz Ali efsanesini unutursak yüreğimiz kurusun :A

Keşke egosuna yenilmeseydi, fena mı olurdu şimdi bu adamı Diriliş'te izlemek :A @EFE UYSAL

İlla başrol olacan diye bir şey yok, tutturamıyorsan yan role geçmesini de bileceksin :D
serenay hayranına bakın @Çiğdem- @Harunnn60 :) çitlembik sofia yı değilde kalas ali efsanesini izliyormuş :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tüm düşman birliğine karşı doğru strateji ile düşmanlarımızı püskürtüp çakma bizleri yok ettik alnımızın akı ile. Onlara sadece resim paylaşıp kınama bildirisi yayınlama izni bıraktık. İşte tarihi ayar ve gerçek biz.:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tuba Fan Sayfasi degildi o, Asi Dizisi Resmi Facebook Sayfasiydi. :A
Tuba iki kere oldu, bu sefer de olmayaversin. :F

Serenay bir oy ile kaybetmedi, ikinci oldu. :A :A :A
Aynı şey. :A Uğraşmadık ki, uğraşsak 1. olurdu Serenay, sevinsinler Emir şoku yeterli zaten. Onun şoku 1 yıl geçmez. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kimsenin bilmediği karakteri finale çıkardım. Finale çıkmak bile yetmeli Celal Baba'yı gömmemiz yeter bize.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kendiyle çelişen savunduklarını kendi çürüten ender kişilerdensin. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...