2024 En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! Çeyrek Final Nogger & Magnum Klasik

En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! Çeyrek Final Nogger & Magnum Klasik

• Nogger

• Magnum Klasik

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,956
Puanı
1,060
1725653271357.png
1725653290881.png

Nogger dedim
Sonuç olarak hayatımda 1 kerede olsa hepsini tamamlamamış olmamda yedim :A @Yakamoz-Asi @The_Erinch @Bully
Ben genel olarak çok yoğun tatlı şeyleri tüketmiyorum. Bana ağır gelmişti ama içimden onu oylamak geldi :A
Başta niye hiçbiri dedin o zaman @Yakamoz-Asi üzülüyor zaten Nogger tur atlayamazsa depresyona girecek bana özelden yazmış da yazmış Nogger'a nasıl oy vermezsin diye :A

Nogger tur atlasın zaten yarışmaya rekabet gelsin :F Magnum'a direnebilecek aday arıyoruz :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Dosi and The_Erinch
Başta niye hiçbiri dedin o zaman @Yakamoz-Asi üzülüyor zaten Nogger tur atlayamazsa depresyona girecek bana özelden yazmış da yazmış Nogger'a nasıl oy vermezsin diye :A

Nogger tur atlasın zaten yarışmaya rekabet gelsin :F Magnum'a direnebilecek aday arıyoruz :A
Nogger, Buz Parmak güçlerini birleştirmeli 🤣🤣🤣🤣🤣

• Güldürdün
Reactions: Bully

Sonra senin gıcık mesajları gördüm diyelim :A
Hem oylamayı görmek istiyordum.
Demek @Yakamoz-Asi çok içerlenmiş, neyse bir nevi sevindirmiş olalım :A
Kendisi viski eşliğinde yiyormuş gördüm mesajları :A şeninde en sevdiğin içecek değil miydi? :A şu an en çok hangisini tüketiyorsun?

• Güldürdün
Reactions: Bully
Sonra senin gıcık mesajları gördüm diyelim :A
Hem oylamayı görmek istiyordum.
Demek @Yakamoz-Asi çok içerlenmiş, neyse bir nevi sevindirmiş olalım :A
Kendisi viski eşliğinde yiyormuş gördüm mesajları :A şeninde en sevdiğin içecek değil miydi? :A şu an en çok hangisini tüketiyorsun?
Ne gıcıklığımı gördün aaa :A

@Yakamoz-Asi bir viski daha içer Nogger elenirse :A

Benim viski içip içmememin bu konuyla ne alakası var :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi