2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | A Grubu | Çukur - Kadın - Vatanım Sensin

Hangi dizi finale yükselsin?

• Çukur | Show TV

Oy: 16 32.7%
  • Kadın | FOX

Oy: 20 40.8%
  • Vatanım Sensin | Kanal D

Oy: 13 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Hain, kesin gidip Kadın'a oy vereceksin ve Aras'a ihanet edeceksin. ss Şimdiden kınıyorum seni. ss

@batuhankaralar @ömer karataş nerdesiniz Çukurcular :A

@YıldırıM bebeğim, Starcı melunum benim hatrıma Çukur'a oy verir misin :A
İki diziden birine kullanırım oyumu:A bu arada hangisi için oy kullanırım daha kararlaştırmadım dediğim şekilde bu kategori zor bir kategori yapılmış:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İki diziden birine kullanırım oyumu:A bu arada hangisi için oy kullanırım daha kararlaştırmadım dediğim şekilde bu kategori zor bir kategori yapılmış:A
Hep @sokak sanati nın yanında yer alıyorsun :(

Sana İçerde'yi emanet ettim, sonra şampiyon oldun.. Sadece bu ortaklığımız hatrına bile Çukur demelisin :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Beni yarı yolda bırakırsan üzüntüden uyuyamam bize ver oy:( @kerem riskteyiz oyunu ver bize:(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Beni yarı yolda bırakırsan üzüntüden uyuyamam bize ver oy:( @kerem riskteyiz oyunu ver bize:(
Hep @sokak sanati nın yanında yer alıyorsun :(

Sana İçerde'yi emanet ettim, sonra şampiyon oldun.. Sadece bu ortaklığımız hatrına bile Çukur demelisin :A
Kadın sezonun başarılı dizilerinden o açıdan finali hak ediyor aslında.Özge Özpirinççi oyunculuğuda muazzam.çukur jenerikten dahi oy kullanılacak bir dizi zaten Aras faktörü de ayrıca diziye oy kullanma durumunu arttırabilir,İçerde kalitesinde bir dizi..
Oyumu birazda kararsızlıktan beklettim aslında ama hala iki diziye de yakınım ciddi zor bir karar:(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Kadın sezonun başarılı dizilerinden o açıdan finali hak ediyor aslında.Özge Özpirinççi oyunculuğuda muazzam.çukur jenerikten dahi oy kullanılacak bir dizi zaten Aras faktörü de ayrıca diziye oy kullanma durumunu arttırabilir,İçerde kalitesinde bir dizi..
Oyumu birazda kararsızlıktan beklettim aslında ama hala iki diziye de yakınım ciddi zor bir karar:(
Al benden de o kadar da ben zaten protestomu sürdürüyorum. Yarın gece atarım belki. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Eğer diğer gruptan Bizim Hikaye galip gelirse inadına Çukur'a oy veririm.

İkisi arasında çok kararsızım. Yarın gece kararımı vereceğim. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eğer diğer gruptan Bizim Hikaye galip gelirse inadına Çukur'a oy veririm.

İkisi arasında çok kararsızım. Yarın gece kararımı vereceğim. :X
Ver oyunu Çukur'a, sen de rahatla ben de :A Sözünün eri bir adam olduğunu düşünüyorum ve güveniyorum sana :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...