2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | A Grubu | Çukur - Kadın - Vatanım Sensin

Hangi dizi finale yükselsin?

• Çukur | Show TV

Oy: 16 32.7%
  • Kadın | FOX

Oy: 20 40.8%
  • Vatanım Sensin | Kanal D

Oy: 13 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aman çok da umrumda değil benim zaten, amacım sokak şeysini kudurtmak :A Oy toplamak için kıvranırkenki hallerini görmek güzel oluyor :A

Yoksa eşleşmeler fiyasko, Kadın - Bizim Hikaye finali olursa büyük rezalet olur :D
Adam tüm forumu etiketledi resmen, işsiz Rachel. :A @sokak sanati

Bizim Hikaye finale kalırsa forumun kalitesinden iyice şüphe ederim. Rezillik diz boyu. :A

Bizim Hikaye finale kalırsa forumun kalitesinden iyice şüphe ederim. Rezillik diz boyu. :A

Neyse sen kaybettin Kaan'ın umrumda değilmiş zaten. Teklifte bulunmuyorum artık ben sen olmasanda 7-8 oy bulurum. Ama istersen bana destek ol pp değişsin sonsuz bir Sertap fani olayım:A
Hem Kadın finale kalırsa Kadına oy veririm. Bizim Hikaye ile Çukur kalırsa Bizim Hikaye derim. Çukura inat çünkü bu yıl fox kazanmalı :A

Neyse sen kaybettin Kaan'ın umrumda değilmiş zaten. Teklifte bulunmuyorum artık ben sen olmasanda 7-8 oy bulurum. Ama istersen bana destek ol pp değişsin sonsuz bir Sertap fani olayım:A
Hem Kadın finale kalırsa Kadına oy veririm. Bizim Hikaye ile Çukur kalırsa Bizim Hikaye derim. Çukura inat çünkü bu yıl fox kazanmalı :A
Benzer vaatleri Sia'ya oy verdirtmek için söylüyordun. Ben nereden inanayım şimdi sana. :A

Bizim Hikaye'ye inat Şahsiyet'e oy verdim izlemediğim halde :D Çukur finali hak ediyor, belki de hakkı yenecek burada. Kadın - Bizim Hikaye finaline oy moy kullanmam :A

Benzer vaatleri Sia'ya oy verdirtmek için söylüyordun. Ben nereden inanayım şimdi sana. :A

Pp'yi hemen değiştiririm sorun olmaz devamı gelir zaten :A
Sertap konusunda ne kadar yardımcı oldum sana neyse pek ihtiyacım yok sana ama sen kaybetme diye söylüyorum.:A
Hem Çukur çıkarsa Çukurun kazanma ihtimali yok bende Denize destek vereceğim :A

Sertap konusunda ne kadar yardımcı oldum sana neyse pek ihtiyacım yok sana ama sen kaybetme diye söylüyorum.:A
İnşallah Çukur finale çıkar ve kazanır, sen deniz, buğra, aserat da çuvallarsınız. :A

"Sertap" ne bee, daha kadının adını yazmayı bilmiyorsun :A @kerem

Bizim Hikaye'ye inat Şahsiyet'e oy verdim izlemediğim halde :D Çukur finali hak ediyor, belki de hakkı yenecek burada. Kadın - Bizim Hikaye finaline oy moy kullanmam :A
Umarım Çukur finale çıkıp kazanır tabii de Bizim Hikaye kazanmamalı. O yüzden Kadın'a oy vermeni tavsiye ederim. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...