2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | A Grubu | Çukur - Kadın - Vatanım Sensin

Hangi dizi finale yükselsin?

• Çukur | Show TV

Oy: 16 32.7%
  • Kadın | FOX

Oy: 20 40.8%
  • Vatanım Sensin | Kanal D

Oy: 13 26.5%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@dizi kolik Çukur diyeceksin diye umuyorum Esracım :A İçerde ve Çağatay konusunda ortaktık, Çukur da kardeş dizimiz ne de olsa :A

Çukur'u izledim ama İçerde ile aynı tadı alamadım. O yüzden boş oy attım ben. :F
İçerde daha efsane tabii ama Çukur'un da finale çıkması gerekiyor :A Kadın - Bizim Hikaye gibi rezil bir finali kaldıramam :A

Canın saolsun :A

Adamı böyle damlatırım gece foruma :A

@pompy sokak bir halt yapamaz, sana kötü davrandı hep bugüne kadar, gün intikam günüdür :A Çukur'a destek :A Yeni dizini de okuyorum biliyorsun :A

@DiziTutkunu canım oyunu bekliyorum :Z
@MayısKralı Ariana'da bir kadın o yüzden kadın diyoruz zaten son şarkısı kadın ile ilgili. :A
@12.Adam Karşim Kara sevda hatırına Kadına oy verirsen çok sevinirim.:bhr:
@turkuazz Kadın bu sezonun en önde gelen dizisiydi. Çukur gibi 2. El diziyi boş ver ve beni kırma canım Mehmet'im:Z
@MUHAMMED YUSUF DEMİRR oy kullandın mi kullanmadıysan kadın der misin?
@gözlemci Deniz ile kadına oy veriyoruz. Zaten seversin sen kadını :A
@Billy Kane hala oy vermediysen bu sefer gerçekten Levent'i basarım.:A
@GunesinOglu Kadınlar artık ezilmemeli. Anneler ağlamasın Acun'cum. Kadın de.:Z
@hayret bi şey oyunu bekliyorum Deniz ile Kadına:A @denizz19 ulaşsana Hayrettine:A
@kerem büyük yardımlarım dokunur sana Kadın de:A
@ozmoturk bebeğim Kadın dersen iyice level atlarsın Kalitede bilgin olsun.:A
@mesmeso61 senin tam bir Kadın fanı olduğunu biliyorum. Oyunu bekliyorum. Her türlü rüşvete açığım :A
@legolas9900 izlemediğin diziye oy vermezsin Kadın dersen çok büyük kazanç sağlarsın hem bana hem kendine:A

@DiziTutkunu canım oyunu bekliyorum :Z
@MayısKralı Ariana'da bir kadın o yüzden kadın diyoruz zaten son şarkısı kadın ile ilgili. :A
@12.Adam Karşim Kara sevda hatırına Kadına oy verirsen çok sevinirim.:bhr:
@turkuazz Kadın bu sezonun en önde gelen dizisiydi. Çukur gibi 2. El diziyi boş ver ve beni kırma canım Mehmet'im:Z
@MUHAMMED YUSUF DEMİRR oy kullandın mi kullanmadıysan kadın der misin?
@gözlemci Deniz ile kadına oy veriyoruz. Zaten seversin sen kadını :A
@Billy Kane hala oy vermediysen bu sefer gerçekten Levent'i basarım.:A
@GunesinOglu Kadınlar artık ezilmemeli. Anneler ağlamasın Acun'cum. Kadın de.:Z
@hayret bi şey oyunu bekliyorum Deniz ile Kadına:A @denizz19 ulaşsana Hayrettine:A
@kerem büyük yardımlarım dokunur sana Kadın de:A
@ozmoturk bebeğim Kadın dersen iyice level atlarsın Kalitede bilgin olsun.:A
@mesmeso61 senin tam bir Kadın fanı olduğunu biliyorum. Oyunu bekliyorum. Her türlü rüşvete açığım :A
@legolas9900 izlemediğin diziye oy vermezsin Kadın dersen çok büyük kazanç sağlarsın hem bana hem kendine:A

@Billy Kane @gözlemci @hayret bi şey @GunesinOglu @kerem @denizz19 @mesmeso61 @ozmoturk @legolas9900

@kerim yavuz Canım Kadına oy verir misin:Z

@Ahmet Bayram Kanka ezilen halkların kardeşliği o yüzden bu mafya dizisini istemiyoruz Kadın diyoruz :Z

Daha şarkıma bile yorum yapmadın, hain Sia. :A

Senin her şarkım güzel sen bir kalitesin çünkü :A

@pompy Halkın polisi benim protestom yüzünden bitti. İcraatta nasıl biri olduğumu biliyorsun. Forumda ki akıbetin benim elimde kayyum atadım oyuna..kadın diyorsun. Yasak elma zaten senin yüzünden elendi.

@cookies Kadın dersen istediğin erkek kız hepsini sana ayarlarım :A

@pompy Halkın polisi benim protestom yüzünden bitti. İcraatta nasıl biri olduğumu biliyorsun. Forumda ki akıbetin benim elimde kayyum atadım oyuna..kadın diyorsun. Yasak elma zaten senin yüzünden elendi.

@cookies

Eşleşmeleri protesto ediyorum. Çukur ve Kadın ayrı gruplarda yarışmalıydı. Ne kuraymış arkadaş. 3 tane gül gibi dizi aynı gruba düştü. :A

Eşleşmeleri protesto ediyorum. Çukur ve Kadın ayrı gruplarda yarışmalıydı. Ne kuraymış arkadaş. 3 tane gül gibi dizi aynı gruba düştü. :A

Sunucu gudubet:A
Şarkın baya iyiymiş. Bu hafta yırttın ama önümüz kış bilgin olsun.:A

Protestomu sürdürdü oy kullanmama kararı aldım. Herkes protesto etmeliydi. :A @Bully
Aman çok da umrumda değil benim zaten, amacım sokak şeysini kudurtmak :A Oy toplamak için kıvranırkenki hallerini görmek güzel oluyor :A

Yoksa eşleşmeler fiyasko, Kadın - Bizim Hikaye finali olursa büyük rezalet olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,730
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94