2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bu beee, Zey beee nasıl da keyiflendik yine... Biz canım yoldaşımla gerçek sanatseverler olarak her zaman yanında olacağız, bu NET bir şey... :A @MasacRE

Canım yoldaşım benim nasıl da gerekenleri söylemiş... Evet Zey biz her daim yanınızdayız... Ama leş adaşıma gerçekten diyecek söz kalmadı, kelimeler tükendi... Kendisi kan dondurucu iğrenç bir insan oldu artık... @Sherlock
Bu üçlü çok güçlü :bhr: :A

Adaşını çok gömdük, paramparça olmuştur şimdi. Acımaya başladım biraz :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi
Pek bir sessizdi nerelere kayboldu diye kayıp ilanı verecektim; meğer arı gibi çalıṣıp hazırlık yapmıṣ saygıdeğer süpermodumuz sevgili @Dosi hanım :A :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Pek bir sessizdi nerelere kayboldu diye kayıp ilanı verecektim; meğer arı gibi çalıṣıp hazırlık yapmıṣ saygıdeğer süpermodumuz sevgili @Dosi hanım :A :A
dün seni etiket etmistim bir konuda. cok sessiz sayilmazdim :A
aslinda hic istemeye istemeye baslattim :A bugün asiri yorgun oldugum bir gündü ama önümüzdeki günler baska islerim olacak. en azindan bir turu aradan cikarayim dedim :A 4'ten beri konularla ugrsiyorum :A 2. turu hemen ardindna acmam. belki 1 gün girer araya :A 1. tur icin kalan diger 5 grubu gece hazir etmeye calisip yarin bir ara acmayi düsünüyorum.

dün seni etiket etmistim bir konuda. cok sessiz sayilmazdim :A
aslinda hic istemeye istemeye baslattim :A bugün asiri yorgun oldugum bir gündü ama önümüzdeki günler baska islerim olacak. en azindan bir turu aradan cikarayim dedim :A 4'ten beri konularla ugrsiyorum :A 2. turu hemen ardindna acmam. belki 1 gün girer araya :A 1. tur icin kalan diger 5 grubu gece hazir etmeye calisip yarin bir ara acmayi düsünüyorum.

Allah kolaylık versin süpermodum yorgunluk çayı iç bir. Emeğine sağlık :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Allah kolaylık versin süpermodum yorgunluk çayı iç bir. Emeğine sağlık :bhr:
ben en iyisi bir kahve yapip iceyim. Yarina ders degil seminarieler olacak, erken kalkmama gerek yok, biraz uykum acilip konulari aradan cikarayim :A
Destekleriniz katilimiz konularla ugrasma istegi olusturuyor :bhr:

nihayet ilk tur bitmis oldu :Z
@phoebebuffay bi yarim saat daha dolanirim buralarda. Bir eksiklik varsa citlatirsin :A oylama pek aktif olmadigi icin telafi etmek kolay olur :A

nihayet ilk tur bitmis oldu :Z
@phoebebuffay bi yarim saat daha dolanirim buralarda. Bir eksiklik varsa citlatirsin :A oylama pek aktif olmadigi icin telafi etmek kolay olur :A
Ben sadece 1 grup açacaksın sanmıştım. :A

Yani ben bir eksiklik veya hata fark etmedim ama şarkıların yarısını hiç bilmiyorum zaten. :A

• Güldürdün
Ben sadece 1 grup açacaksın sanmıştım. :A

Yani ben bir eksiklik veya hata fark etmedim ama şarkıların yarısını hiç bilmiyorum zaten. :A
1 tane ne be, ben toplu acmadan rahat edemem :A kafam iyice rahat olur yarina :A bazi üyeler 10 etikete kizacak ama ne yapalim, ilk basta böyle olup, sonra duruluyoruz :A bugünlerde herkes tenha yerlerde takiliyor sessizlik hakim. biraz bildirimin zarari olmaz :A
aman senin favorilerin olsunda digerleri önemsiz :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...