2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,811
Puanı
559
1 tane ne be, ben toplu acmadan rahat edemem :A kafam iyice rahat olur yarina :A bazi üyeler 10 etikete kizacak ama ne yapalim, ilk basta böyle olup, sonra duruluyoruz :A bugünlerde herkes tenha yerlerde takiliyor sessizlik hakim. biraz bildirimin zarari olmaz :A
aman senin favorilerin olsunda digerleri önemsiz :A
10 grup + her grupta bir sürü aday, millet oy verirken yorulacak. :A

2-3 şarkı dışında benim önerdiklerim favorilerim değildi aslında, bazılarına oy bile vermedim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060

2-3 şarkı dışında benim önerdiklerim favorilerim değildi aslında, bazılarına oy bile vermedim. :A
cogu kisi her grupta 1-3 sarkiya oy verip gecer :A ya bu 130 sarkinin yarisini bile bilmiyorumdur. Benim favorilerim haricinde digerlerini öylesine oyluyorum :A 13 sarki olunca her grupta bazilarini farketmiyorum bile oylarken. Iyiler kolay siyrilir zaten :A saatimiz 1 olmus. Ben kacayim yoksa yarin toplantilarda uyku modunda takilacagim :A
Iyi geceler

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
Anketlerin süresini kapamışım şu an. Oylama devam ediyor.
Bugün oylamada son gün. Geceye veya yarın sabah yeni turu açarım.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
İlk turda şarkılara kısa kısa göz attığım için 2. tur oy kullanmam kolay olacak. :A
Beni baya şaşırttın. Böyle bir performans beklemiyordum :A
Normalde ankette 24 saat dolmadan en az 20 oy gelinirdi ama şu an gündem oldukça yoğun olduğu için katılım çok düşük :A ben ikinci tur linkli paylaşacaktım ama vazgeçtim. 10-15 oy olunacağı için kendimi yormadan 2. Turuda tamamlarım (yine en az 1 saatimi alıyor gerçi)
Bazı gruplarda 17 oy var. Yinede iyi :A
------

Aslında Haziran veya Ağustos başlatacaktım ama tatil modum şimdiden başladı aradan çıksın dedim :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Normalde ankette 24 saat dolmadan en az 20 oy gelinirdi ama şu an gündem oldukça yoğun olduğu için katılım çok düşük :A ben ikinci tur linkli paylaşacaktım ama vazgeçtim. 10-15 oy olunacağı için kendimi yormadan 2. Turuda tamamlarım (yine en az 1 saatimi alıyor gerçi)
------

Aslında Haziran veya Ağustos başlatacaktım ama tatil modum şimdiden başladı aradan çıksın dedim :A
Ülkenin gündemi şu an tamamen seçimler olduğu için şaşırmadım. :A Hayat durdu resmen. Nereye gitsem herkesin dilinde 2. tur seçimleri var. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
Ülkenin gündemi şu an tamamen seçimler olduğu için şaşırmadım. :A Hayat durdu resmen. Nereye gitsem herkesin dilinde 2. tur seçimleri var. :A
1. Tur. : Türkiye ve bir çok ülkede Anneler günü
2. Tur : İsveç be bir çok ülkede Anneler günü

Denk gelişe bak :A annemi 2 kere kutlamış oluyorum her Mayıs. Bizimki Mayısın son pazarı

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Denk gelişe bak :A annemi 2 kere kutlamış oluyorum her Mayıs. Bizimki Mayısın son pazarı
Bizdeki Anneler Günü'nde bahar gelmedi. Dilerim sizdeki Anneler Günü'yle birlikte ülkemize bahar gelmiş olur. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
Bizdeki Anneler Günü'nde bahar gelmedi. Dilerim sizdeki Anneler Günü'yle birlikte ülkemize bahar gelmiş olur. :A
Kimine göre kış kimine göre bahar. Hayırlısı diyelim :A

Bize artık yaz ayı geldi :A
Havalar çok iyi. Arada yağmur ve derece iniyor ama artık kışı tam anlamıyla şutladık diyebilirim :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,673
Puanı
1,060
Pek bir sessizdi nerelere kayboldu diye kayıp ilanı verecektim; meğer arı gibi çalıṣıp hazırlık yapmıṣ saygıdeğer süpermodumuz sevgili @Dosi hanım :A :A

dün seni etiket etmistim bir konuda. cok sessiz sayilmazdim :A
aslinda hic istemeye istemeye baslattim :A bugün asiri yorgun oldugum bir gündü ama önümüzdeki günler baska islerim olacak. en azindan bir turu aradan cikarayim dedim :A 4'ten beri konularla ugrsiyorum :A 2. turu hemen ardindna acmam. belki 1 gün girer araya :A 1. tur icin kalan diger 5 grubu gece hazir etmeye calisip yarin bir ara acmayi düsünüyorum.

ben en iyisi bir kahve yapip iceyim. Yarina ders degil seminarieler olacak, erken kalkmama gerek yok, biraz uykum acilip konulari aradan cikarayim :A
Destekleriniz katilimiz konularla ugrasma istegi olusturuyor :bhr:

Oooh yarasın. :D dinlen yinede :bhr: hep destek inṣallah :Z

yarindan sonra tatilim basliyor. Gezip tozup dinlenecegim insallah :A geri sayim konusunda sana hava atmaya calismistim dün, gördünmü bilmem :A

Gördüm aslında da kıskançlık yapmıyayım dedim. :A iyi tatiller tadını çıkar :D

nihayet ilk tur bitmis oldu :Z
@phoebebuffay bi yarim saat daha dolanirim buralarda. Bir eksiklik varsa citlatirsin :A oylama pek aktif olmadigi icin telafi etmek kolay olur :A

Ben sadece 1 grup açacaksın sanmıştım. :A

Yani ben bir eksiklik veya hata fark etmedim ama şarkıların yarısını hiç bilmiyorum zaten. :A

1 tane ne be, ben toplu acmadan rahat edemem :A kafam iyice rahat olur yarina :A bazi üyeler 10 etikete kizacak ama ne yapalim, ilk basta böyle olup, sonra duruluyoruz :A bugünlerde herkes tenha yerlerde takiliyor sessizlik hakim. biraz bildirimin zarari olmaz :A
aman senin favorilerin olsunda digerleri önemsiz :A

cogu kisi her grupta 1-3 sarkiya oy verip gecer :A ya bu 130 sarkinin yarisini bile bilmiyorumdur. Benim favorilerim haricinde digerlerini öylesine oyluyorum :A 13 sarki olunca her grupta bazilarini farketmiyorum bile oylarken. Iyiler kolay siyrilir zaten :A saatimiz 1 olmus. Ben kacayim yoksa yarin toplantilarda uyku modunda takilacagim :A
Iyi geceler

İlk turda şarkılara kısa kısa göz attığım için 2. tur oy kullanmam kolay olacak. :A

------

Kimine göre kış kimine göre bahar. Hayırlısı diyelim :A

Bize artık yaz ayı geldi :A
Havalar çok iyi. Arada yağmur ve derece iniyor ama artık kışı tam anlamıyla şutladık diyebilirim :A
Mikasa Hanım karda yürür izini belli etmez. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
1. Tur sona erdi. Oy veren herkese teşekkürler. 2. Tur gün içinde gelecektir. Henüz tur atlamış şarkıların listesini oluşturmadım.
Keyifli bir hafta sonu dilerim

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
Jüri başkanı olarak oyumu kullandım. :A @Dosi @Yakamoz-Asi @12.Adam
Bu sene vip jürilik veriyorum sana. Geçen seneyi kat ve kat telafi ettin ama tabi sonunu getirirsen :A
Mikasa Hanım benim etikete geri dönüş yapmamışsın.🤣

Ben daha bildirimlere bakmadım. Hangisini diyorsun acaba :A bakınırım birazdan
Baktım bulamadım? Reyting konusunu diyorsan reaksiyon bırakmışım. Ondan sonrası yok? :A

• Harika
Reactions: Cervantes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...