2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
taktir etmiyorum...

uykusunu ona göre ayarliyordur, bilirim onu :A
Takdir etmemek sonuna kadar hakkın tabii... Bir müzik sever olarak benden de müzik tavsiyeleri görmek isterdin elbette... :A Belki fırsat bulursam öneriler listesine bakarım ve bir şeyler önerebilirim, hayırlısı... :A

Tabi ki ayarlıyorum, ayarlamam mı... Her hafta 2 günde 1 çılgın play off maçları izliyoruz bu sıralar... :A
------

@Dosi Mecnun,bu aralar NBA play off larına kafayı takmış... Zayır zayır yazıyor... :A
Nba Play off'ları bir başkadır, basketbolun zirvesidir... Her daim oralardayım yılın bu dönemlerinde, tabii Lebron dedem var ise... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
2021'in şarkısını 2022 sonunda seçmeyi anlamadım ben. 2021'de hangi şarkılar radyolarda çalınıyordu, youtube ve diğer müzik uygulamalarında hangi şarkılar daha çok dinleniyordu hatırlamıyorum pek.

(Forumda yeniyim, önceki senelerde uygulama nasıldı bilmem)
gecen seneki yorumundu bu. Bu sene katilimini bekliyorum :Z
------

Dinlediğim şarkılara benden başkası oy vermeyeceği için Enes gibi susma hakkımı kullanıyorum :A
Enes bundan dolayi degil, üsendigi icin sustu :A neyse gelmisken konuyu es gecme :A
------

Takdir etmemek sonuna kadar hakkın tabii... Bir müzik sever olarak benden de müzik tavsiyeleri görmek isterdin elbette... :A Belki fırsat bulursam öneriler listesine bakarım ve bir şeyler önerebilirim, hayırlısı... :A

Tabi ki ayarlıyorum, ayarlamam mı... Her hafta 2 günde 1 çılgın play off maçları izliyoruz bu sıralar... :A
------

Nba Play off'ları bir başkadır, basketbolun zirvesidir... Her daim oralardayım yılın bu dönemlerinde, tabii Lebron dedem var ise... :A
kan donduruyorsun...
aman bosver artik gelme öneri ile bu saaten sonra. Essiz oylarini vermeyi ihmal etme yeter :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
gecen seneki yorumundu bu. Bu sene katilimini bekliyorum :Z
------

Enes bundan dolayi degil, üsendigi icin sustu :A neyse gelmisken konuyu es gecme :A
------

kan donduruyorsun...
aman bosver artik gelme öneri ile bu saaten sonra. Essiz oylarini vermeyi ihmal etme yeter :A
Deme öyle, öyle denmez...

Gelmiyim mi gerçekten... Gerçi sen de haklısın 8 gün olmuş gelmemişim bu dakikadan sonra gelsem ne olur... Ah be... Yoğun bir dönemden geçtiğim için salmışız buraları... Ama senin de dediğin gibi eşsiz ve sanatsal oylarımı elbette düzenli bir şekilde vereceğim... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Deme öyle, öyle denmez...

Gelmiyim mi gerçekten... Gerçi sen de haklısın 8 gün olmuş gelmemişim bu dakikadan sonra gelsem ne olur... Ah be... Yoğun bir dönemden geçtiğim için salmışız buraları... Ama senin de dediğin gibi eşsiz ve sanatsal oylarımı elbette düzenli bir şekilde vereceğim... :A
öyle bir denirki. Hakettigin bu....

sen yine yogun olup bir kac tur belki es gecersin. Gerci öyle durumlarda eger esitligi bozamiyorsam ve piyasada yoksan yakandan tutup getiririz artik :A @12.Adam

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
öyle bir denirki. Hakettigin bu....

sen yine yogun olup bir kac tur belki es gecersin. Gerci öyle durumlarda eger esitligi bozamiyorsam ve piyasada yoksan yakandan tutup getiririz artik :A @12.Adam
Bir şey de diyemiyorum ki ne yapsan hakkındır... Ah be...

Tabii bu dediğinin de ihtimali yok değil ama elimden geleni yapacağım bu konuda... :A Onun dışında dediğin gibi kritik noktalarda yakamdan tutup getirirsiniz ve ben de gelirim zaten... :A

• Harika
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bir şey de diyemiyorum ki ne yapsan hakkındır... Ah be...

Tabii bu dediğinin de ihtimali yok değil ama elimden geleni yapacağım bu konuda... :A Onun dışında dediğin gibi kritik noktalarda yakamdan tutup getirirsiniz ve ben de gelirim zaten... :A
iste bu be, her zaman etkinliklerde manevi destegin harika, konu acmada yardim etmis kadar oluyorsun :A sen ve @MasacRE her zaman desteginizle yanimda oluyorsunuz.
@Sherlock bey bu sene fransiz kaldi biraz :A
------

Listeye bir göz attım üstad olmadan olmaz

Sagopa Kajmer & Ramiz - Elbet​

bak zor bir durum degilmis. Seni bosuna etiket etmedik :A
Sagopa hic yokmus listede, acaba lyric mi dedim ama degilmis. Forumda konusu acilmamis demek ki. yoksa listeye eklemistim. Gidip konusunu acayim bari :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
iste bu be, her zaman etkinliklerde manevi destegin harika, konu acmada yardim etmis kadar oluyorsun :A sen ve @MasacRE her zaman desteginizle yanimda oluyorsunuz.
------

Sagopa hic yokmus listede, acaba lyric mi dedim ama degilmis. Forumda konusu acilmamis demek ki. yoksa listeye eklemistim. Gidip konusunu acayim bari :A
@MEnes yoldaşım ve ben her daim yanındayız Dosi hanım, hiç merak etmeyin. @Sherlock leşine ise söylenecek söz bulamıyorum zaten artık...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
------

İşte bu beee, Zey beee nasıl da keyiflendik yine... Biz canım yoldaşımla gerçek sanatseverler olarak her zaman yanında olacağız, bu NET bir şey... :A @MasacRE
@MEnes yoldaşım ve ben her daim yanındayız Dosi hanım, hiç merak etmeyin. @Sherlock leşine ise söylenecek söz bulamıyorum zaten artık...
Canım yoldaşım benim nasıl da gerekenleri söylemiş... Evet Zey biz her daim yanınızdayız... Ama leş adaşıma gerçekten diyecek söz kalmadı, kelimeler tükendi... Kendisi kan dondurucu iğrenç bir insan oldu artık... @Sherlock

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...