2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Edepsize böyle haddini bildirmeli afferin :A
Aynı bu şekil tokadı bastım kendisine. :A
20220328_221107.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,081
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bence video klip olarak geçebilir, basitte olsa bir çekim yapılmış ve videosu var sonuçta. Gökyüzünü Tutamam şarkısı da böyleydi. İstersen onu da ekleyebilirsin. :A

Elensin bence de. :A

Edit: Gerçi o 2021 şarkısıymış. Geçen sene patlayınca 2022 sanmıştım. :A
Senin Güneş’te ilk tur elenir inşallah :A

Bir kaç görüş daha alayım o klip hakkında. Bende yarışması taraftarıyım. Senin şarkıları akşama doğru bakarım. Gündüzüm biraz yoğun :A
Forumun günah keçisi ben oldum zaten. :A Gelen vuruyor, giden vuruyor. :A @serhatt
Hiç acındırma kendini. iyi davranıyoruz yinede sana :A

umuttanyel

Favori Üye
Reaksiyon puanı
212
Puanı
65
Listede olması gereken şarkılar :
Tarkan - Son Durak
Yalın - Miras
Hande Ünsal - Sen Yokken
Sakiler - Yalanı Bırak
Mustafa Sandal & Murat Karahan - Sonuna Kadar

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Listede olması gereken şarkılar :
Tarkan - Son Durak
Yalın - Miras
Hande Ünsal - Sen Yokken
Sakiler - Yalanı Bırak
Mustafa Sandal & Murat Karahan - Sonuna Kadar
Tarkan’ın şarkısı lyric video, o tarz videolar eklenmiyor. Diğerlerine gün içinde bakarım. Teşekkürler

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne çok şarkı ile gelmişsin ama bence çoğu çabuk elenir fakat eklerim. Kontrol ederim gün içinde :A çoğunu biliyorum acaba neden gözden kaçtı :A detaylı bakınırım.
Yok ben şundan emin değilim başlık lyric video ama klipte Göksel var :A @MasacRE

Bence olmamalı Göksel'in şarkısı. Geçmişte de bu tarz klibi andıran lyric videoları yarıştırmamıştık. Video klip olsaydı zaten o şekilde yayınlanırdı.
------

Güneş - Suçlarımdan Biri
Güneş - NKBİ
Emir Can İğrek - Kafa Tatili
Emir Can İğrek - Beyoğlu
Ece Seçkin - Sen Hala Ordasın
Pinhani - Bilir O Beni
mor ve ötesi - Adamın Dibi
Mavi Gri, Ahmet Hatipoğlu - Ölümle Yaşam Arasında
Demet Akalın - Bensiz Olsun
Gülçin Ergül - Birbirimize İyi Gelmiyoruz
Dedublüman - Belki
Sena Şener - Porselen Kalbim

Uzi-muzi saçma sapan isimler milyonlar dinlendi geçen sene ama önermedim. Oy almaz sanırım forumda. :A Ozan Doğulu ve Gülşen'in şarkısı klipsiz, onu da söyleyeyim. Sen Pinhani'nin şarkısında mı arada kalmıştın? Bence eklenmeli, çekilmiş işte klip. :A @Dosi
Hafızam Gülçin Ergül - Birbirimize İyi Gelmiyoruz şarkısının geçen sene yarıştığını söyledi bana. Kontrol ettim Kasım 2021'de yayınlanmış klip :A @Dosi Ona bakmışken diğerlerini de kontrol ettim. Onlarda sıkıntı yok. Yalnız Dedublüman - Belki şarkısının iki videosu var. Akustik Lyric Video daha çok dinlenmiş ilginç bir şekilde :A Ama şu versiyonu yarışabilir yarışmada.

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bence olmamalı Göksel'in şarkısı. Geçmişte de bu tarz klibi andıran lyric videoları yarıştırmamıştık. Video klip olsaydı zaten o şekilde yayınlanırdı.
------

Hafızam Gülçin Ergül - Birbirimize İyi Gelmiyoruz şarkısının geçen sene yarıştığını söyledi bana. Kontrol ettim Kasım 2021'de yayınlanmış klip :A @Dosi Ona bakmışken diğerlerini de kontrol ettim. Onlarda sıkıntı yok. Yalnız Dedublüman - Belki şarkısının iki videosu var. Akustik Lyric Video daha çok dinlenmiş ilginç bir şekilde :A Ama şu versiyonu yarışabilir yarışmada.

Beni yormadan kontrol etmiş :bhr: bende diyorum nasıl Gülçin gözden kaçabilir :A Diğerleri aklımda kalmamış pek.
O zaman şimdiden diğerlerini ekleyebilirim :A

Senin ekleyeceğin isimler var mı?
Göksel’i siliyorum.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@umuttanyel önerdiğin şarkıları kontrol etmeye fırsatım olmadı henüz ama ekledim listeye.

130 tane şarkıya ulaşmışız. Anketlerde yoracak beni :A
Sonradan eklenenlerin linkini belki ekleyemem. 2.tur bakarım duruma

• Beğendim
Reactions: umuttanyel

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
------

Beni yormadan kontrol etmiş :bhr: bende diyorum nasıl Gülçin gözden kaçabilir :A Diğerleri aklımda kalmamış pek.

Göksel’i siliyorum.
Küçük bir karışıklık olmuş. Gülçin Ergül - Gökyüzü Çağırdı Aşkı diyecektim ama herhalde aklım diğer şarkısına gitti yazarken. :A

Bu yarışmanın kurallarına bi güncelleme çekilmeli artık. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Küçük bir karışıklık olmuş. Gülçin Ergül - Gökyüzü Çağırdı Aşkı diyecektim ama herhalde aklım diğer şarkısına gitti yazarken. :A

2 milyon bile dinlenmemiş. İsimden dolayı en fazla 2 tur gider :A
Kuralları güncellersek 500 şarkı aday olur. O kadar şarkı ile uğraşmayı hiç istemiyorum. 100 şarkı bile çok ve 130u geçtik :A ilk turdan 10 şarkıdan 7sini eleyelim bari :A

Yaz sonrası Klipsiz hit olmuş şarkıları başlatırım son 2-3 yılın, bu sene erkenden bu aradan çıkacağı için 2023 sonlarına etkinliksiz girmeyelim :A @MasacRE

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Kuralları güncellersek 500 şarkı aday olur. O kadar şarkı ile uğraşmayı hiç istemiyorum. 100 şarkı bile çok ve 130u geçtik :A ilk turdan 10 şarkıdan 7sini eleyelim bari :A

Yaz sonrası Klipsiz hit olmuş şarkıları başlatırım son 2-3 yılın, bu sene erkenden bu aradan çıkacağı için 2023 sonlarına etkinliksiz girmeyelim :A @MasacRE
2.turu görür her türlü bence. Çok sevdiğimden değil de top10'da üst sıralarda varlık gösterdiğinden olması gerektiğini düşündüm ama adaylar arasında max 1-2 oy alarak ilk turda eleneceği kesin isimler var, Bade gibi. Onları almasan da olurdu bence. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
2.turu görür her türlü bence. Çok sevdiğimden değil de top10'da üst sıralarda varlık gösterdiğinden olması gerektiğini düşündüm ama adaylar arasında max 1-2 oy alarak ilk turda eleneceği kesin isimler var, Bade gibi. Onları almasan da olurdu bence. :A
Bade kim hiç bilmem :A aslında bi eksiltme yapmak istiyorum ama 2022 yılının yarısında müzikten bihaberdim :A fazla öneri gelmesinde, Bade’ye yer buluruz elbet :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Bade kim hiç bilmem :A aslında bi eksiltme yapmak istiyorum ama 2022 yılının yarısında müzikten bihaberdim :A fazla öneri gelmesinde, Bade’ye yer buluruz elbet :A
Biz de bilmiyoruz. @bazinga'nın keşiflerindendi sanırım, top10'da 1-2 hafta görünmüştü. :A

Yani eleme yapılabilir ama hiç uğraşma evet. Zaten kafana göre ya da belli bir kriter koyarak eleme yapmak çok sağlıklı olmaz. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biz de bilmiyoruz. @bazinga'nın keşiflerindendi sanırım, top10'da 1-2 hafta görünmüştü. :A

Yani eleme yapılabilir ama hiç uğraşma evet. Zaten kafana göre ya da belli bir kriter koyarak eleme yapmak çok sağlıklı olmaz. :A
Bade candır, Kenan Doğulu ile ortak keşfimiz sayılır. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Göksel’i siliyorum.
Sil gitsin :A Ben bakmadım da herhalde çıkmaz başka önemli bir şey ya. O çok dinlenen ama bizim forumda oy almayacak tiplere gerek yok zaten. Onun dışında belli başlı kişiler ve şarkılar listede görünüyor :D
------

Dosi hanımda her şeye çözüm var phoebe hanım :A Klipsiz olan şarkılar da dediği gibi farklı bir etkinlikle kapışırlar artık kendi aralarında. Normalde her sene onların da katılmasını görmek istiyor insan tabii ama bu sefer de liste çok şişer işte :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Dosi hanımda her şeye çözüm var phoebe hanım :A Klipsiz olan şarkılar da dediği gibi farklı bir etkinlikle kapışırlar artık kendi aralarında. Normalde her sene onların da katılmasını görmek istiyor insan tabii ama bu sefer de liste çok şişer işte :A
Çözüm bizim işimiz @Yakamoz-Asi :A

Baya hit olan şarkılar oldu klipsiz olanlar ve kapışmalarını izlemek çok zevkli olacak. Büyük rekabet bekliyorum :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...