2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üşendim :A kesin olur kesin bende 2022 de hangi şarkılar vardı ona bakıyordum Gülben şarkı yaptı yapmadımı ona bakıyordum :A
İkinci turu bile görmeyecek şarkılar ile gelmeyin :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Fav10 Üyeleri Sıla'ya bakıyo gibi olmuş bu yav 😀
5a0c461cae78490fe05b15fb.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi
Güneş - Suçlarımdan Biri
Güneş - NKBİ
Emir Can İğrek - Kafa Tatili
Emir Can İğrek - Beyoğlu
Ece Seçkin - Sen Hala Ordasın
Pinhani - Bilir O Beni
mor ve ötesi - Adamın Dibi
Mavi Gri, Ahmet Hatipoğlu - Ölümle Yaşam Arasında
Demet Akalın - Bensiz Olsun
Gülçin Ergül - Birbirimize İyi Gelmiyoruz
Dedublüman - Belki
Sena Şener - Porselen Kalbim

Uzi-muzi saçma sapan isimler milyonlar dinlendi geçen sene ama önermedim. Oy almaz sanırım forumda. :A Ozan Doğulu ve Gülşen'in şarkısı klipsiz, onu da söyleyeyim. Sen Pinhani'nin şarkısında mı arada kalmıştın? Bence eklenmeli, çekilmiş işte klip. :A @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi
Güneş - Suçlarımdan Biri
Güneş - NKBİ
Emir Can İğrek - Kafa Tatili
Emir Can İğrek - Beyoğlu
Ece Seçkin - Sen Hala Ordasın
Pinhani - Bilir O Beni
mor ve ötesi - Adamın Dibi
Mavi Gri, Ahmet Hatipoğlu - Ölümle Yaşam Arasında
Demet Akalın - Bensiz Olsun
Gülçin Ergül - Birbirimize İyi Gelmiyoruz
Dedublüman - Belki
Sena Şener - Porselen Kalbim

Uzi-muzi saçma sapan isimler milyonlar dinlendi geçen sene ama önermedim. Oy almaz sanırım forumda. :A Ozan Doğulu ve Gülşen'in şarkısı klipsiz, onu da söyleyeyim. Sen Pinhani'nin şarkısında mı arada kalmıştın? Bence eklenmeli, çekilmiş işte klip. :A @Dosi
Ne çok şarkı ile gelmişsin ama bence çoğu çabuk elenir fakat eklerim. Kontrol ederim gün içinde :A çoğunu biliyorum acaba neden gözden kaçtı :A detaylı bakınırım.
Yok ben şundan emin değilim başlık lyric video ama klipte Göksel var :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Geçen sene (2021) kalite zirve yapmış finale bakınca bence 2022 olmasın :A

• Güldürdün
Son düzenleme:
Ne çok şarkı ile gelmişsin ama bence çoğu çabuk elenir fakat eklerim. Kontrol ederim gün içinde :A çoğunu biliyorum acaba neden gözden kaçtı :A detaylı bakınırım.
Yok ben şundan emin değilim başlık lyric video ama klipte Göksel var :A @MasacRE

Oy almayacak şarkıları yazmadım aslında. Spotify'da en çok dinlenen şarkıları ve Top10'da iyi gidenleri yazdım. Bazılarının dinlenmesi 100 milyonu bile geçmişti. :A

Göksel'in şarkısı gibi olan bir tane daha vardı, lyric video olarak geçtiği için yazmadım. :A

• Güldürdün
Oy almayacak şarkıları yazmadım aslında. Spotify'da en çok dinlenen şarkıları ve Top10'da iyi gidenleri yazdım. Bazılarının dinlenmesi 100 milyonu bile geçmişti. :A
Daha çok zevkine uyanlar ile gelmişsin diye yorumladım :A Göksel’in şarkısı sence hangi kategori?

Şu şarkıyı severek dinliyorum. 135 milyon dinlenmeye ulaşmış ama bence bu da ilk tur elenecektir :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Daha çok zevkine uyanlar ile gelmişsin diye yorumladım :A Göksel’in şarkısı sence hangi kategori?

Şu şarkıyı severek dinliyorum. 135 milyon dinlenmeye ulaşmış ama bence bu da ilk tur elenecektir :A

Bence video klip olarak geçebilir, basitte olsa bir çekim yapılmış ve videosu var sonuçta. Gökyüzünü Tutamam şarkısı da böyleydi. İstersen onu da ekleyebilirsin. :A

Elensin bence de. :A

Edit: Gerçi o 2021 şarkısıymış. Geçen sene patlayınca 2022 sanmıştım. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...