2021 En Favori Şarkı 2021 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İyi olur Dosi hanım. Zaten yılın başında olacağız henüz, aceleye gerek yok. Yavaş yavaş oluşturulur liste. Hata, eksik falan da olmaz o zaman pek :A
Yalnız top10 da olmayan çok iyi şarkılar var. Artık onları da sizler dersiniz :A KÖFN misal, konuyu daha geçen açtım. Yılın şarkısıydı :A
Öyle tabi her şarkıyı da almak istemem. Bir limit koyarım :A ikinci tura bile çıkmayacak boş şarkılar olmamalı

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yalnız top10 da olmayan çok iyi şarkılar var. Artık onları da sizler dersiniz :A KÖFN misal, konuyu daha geçen açtım. Yılın şarkısıydı :A
Öyle tabi her şarkıyı da almak istemem. Bir limit koyarım :A ikinci tura bile çıkmayacak boş şarkılar olmamalı
O eksikleri yakalamak bizim işimiz merak etme sen :A Klip şartı devam edecek değil mi. Yine büyük ihtimalle yılın hitlerinin çoğu klipsizdir çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
O eksikleri yakalamak bizim işimiz merak etme sen :A Klip şartı devam edecek değil mi. Yine büyük ihtimalle yılın hitlerinin çoğu klipsizdir çünkü :A
Klip şartı hep olmalı, yoksa 172929 tane şarkı çıkar :A
Ben detaylı seçeceğim başta. Top10’dan yardım alıp ama hit olmayan şarkıları es geçerim :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Klip şartı hep olmalı, yoksa 172929 tane şarkı çıkar :A
Ben detaylı seçeceğim başta. Top10’dan yardım alıp ama hit olmayan şarkıları es geçerim :A
Klipsiz olanların da popüler olanları eklenir zaten ancak o durumda yoksa işin içinden çıkılmaz :A Ama Top 10 da klipliler üzerinden ilerliyor mesela. O bakımdan mantıklı klipsizlere bulaşmamak :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Klipsiz olanların da popüler olanları eklenir zaten ancak o durumda yoksa işin içinden çıkılmaz :A Ama Top 10 da klipliler üzerinden ilerliyor mesela. O bakımdan mantıklı klipsizlere bulaşmamak :A
Top10 arada kaçırmış ama :A Buray’ın bir tane dizi şarkısını bildiğim için onu eklememiştim. Bilal’i sevmeme rağmen onunda bir klipsiz şarkısını eklememiştim. Derya Uluğ dizi müziği öyle karıştı :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Top10 arada kaçırmış ama :A Buray’ın bir tane dizi şarkısını bildiğim için onu eklememiştim. Bilal’i sevmeme rağmen onunda bir klipsiz şarkısını eklememiştim. Derya Uluğ dizi müziği öyle karıştı :A
Sen o sırada forumda olsan yakalardın. Sensiz olmuyor bu forum anla işte :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Sen o sırada forumda olsan yakalardın. Sensiz olmuyor bu forum anla işte :A
inanırmısın forum yokken müzikten de bihaber oldum :A :A zorlanacağım liste yaparken. En az 4 ay kayıp bende sjsjjsj dizlerde yazın radyolarda ne duyduysam o :A
Forumu sanki şenlendirdim gibi. Ben gelince @The_Erinch ’in konuları, @STAR ‘ın yarışmaları hortladı sanki :A benim gelmemi beklemişler sjjsjjs

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: STAR and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
inanırmısın forum yokken müzikten de bihaber oldum :A :A zorlanacağım liste yaparken. En az 4 ay kayıp bende sjsjjsj dizlerde yazın radyolarda ne duyduysam o :A
Forumu sanki şenlendirdim gibi. Ben gelince @The_Erinch ’in konuları, @STAR ‘ın yarışmaları hortladı sanki :A benim gelmemi beklemişler sjjsjjs
Özel olarak takip etmiyorsan forum vasıtasıyla daha çok bakılıyor doğru :A Beni de canlandırdın. 3-5 mesajla girilen haftanın en çok mesajları listesine bile girmiyordum bak bu hafta 64 mesaj yazarak 11. olmuşum :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Özel olarak takip etmiyorsan forum vasıtasıyla daha çok bakılıyor doğru :A Beni de canlandırdın. 3-5 mesajla girilen haftanın en çok mesajları listesine bile girmiyordum bak bu hafta 64 mesaj yazarak 11. olmuşum :A
Eskiden klip konularını açtığım içim herkese abone olmuştum Youtubeye girince görüyordum :A (bildirim kapalı kullanıyorum hep) sonra salınca bıraktım :A
Ben mutfakta iş yaparken radyo açıyorum. Radyo sayesinde keşfettiğim bir kaç şarkı oldu :A
Nerdeyse günlük uğruyorsun. Memnun kalıyorum :A etkinlik bitince durulurum ama siz olunca bende aktif olmaya özen gösteriyorum.
2019 döneminde forumu baya bi azaltmıştım ve sen @MEnes ve @Sherlock ile o dönem sohbetlerimiz yoğundu. %90 mesajlarım sizlerle oluyordu. Sizden dolayı aktif oluyordum hep :A o aralar konu çok açmazdım.

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Eskiden klip konularını açtığım içim herkese abone olmuştum Youtubeye girince görüyordum :A (bildirim kapalı kullanıyorum hep) sonra salınca bıraktım :A
Ben mutfakta iş yaparken radyo açıyorum. Radyo sayesinde keşfettiğim bir kaç şarkı oldu :A
Nerdeyse günlük uğruyorsun. Memnun kalıyorum :A etkinlik bitince durulurum ama siz olunca bende aktif olmaya özen gösteriyorum.
2019 döneminde forumu baya bi azaltmıştım ve sen @MEnes ve @Sherlock ile o dönem sohbetlerimiz yoğundu. %90 mesajlarım sizlerle oluyordu. Sizden dolayı aktif oluyordum hep :A o aralar konu çok açmazdım.
Sen tekrar abone ol o zaman en iyisi :A
Etkinlikler iyi bahane oluyor foruma girmeye zaten. Ben de o iki leş adaşla forum dışından devamlı konuştuğum için burada konuşacak pek kimse kalmıyor geriye zaten. O yüzden senin burada olman şart Dosi hanım, bir daha terk edip gitme lütfen :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Etkinlikler iyi bahane oluyor foruma girmeye zaten. Ben de o iki leş adaşla forum dışından devamlı konuştuğum için burada konuşacak pek kimse kalmıyor geriye zaten. O yüzden senin burada olman şart Dosi hanım, bir daha terk edip gitme lütfen :A
Terk etmek için bazı sebeplerim vardı ama her şey bir düzene girdi, uzun bir tatile gittim yenilendik. Sonra döndüm kalırım sandım o ara sanki sizde pek yoktunuz pek takılma hevesim olmadı geri gittim ama Noel tatilin yaklaşması ile işler azalınca fırsatı değerlendirdim. Mavilenincede artık Noel tatili bitincede kaçmak olmayacak :A
Artık buralardayım :A
Buralarda yokken Menes ile hep iletişimim oldu ama. Senelerdir böyle gerçi :A

• Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,141
Puanı
610
Evet senin gelmeni bekledik😊 , forum lale devrine girdi sanırım 😅

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Arkamdan leş meş demişsin ve o yazdığım destansı şeylere mesaj yazmamışsın... Halbuki tam isteyeceğin tarzda şeyler vardı orada... :A Onun dışında kızdım falan ama yukarda yazdığın şeylerde sonuna kadar haklısın... @dosimosi burada olmadı mı buradaki etkinliğimiz epey bir düşüyor ve çok da ilgimizi çekmiyor buralar... :A

Zey'in dediği şeyler de doğru elbette. Kendisinin mantıklı ve makul sebepleri vardı bu arayı vermek için ve artık gitmeyeceğini de düşünebiliriz... Biz daha fazla buralarda oluruz gibi eskiye göre... :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Arkamdan leş meş demişsin ve o yazdığım destansı şeylere mesaj yazmamışsın... Halbuki tam isteyeceğin tarzda şeyler vardı orada... :A Onun dışında kızdım falan ama yukarda yazdığın şeylerde sonuna kadar haklısın... @dosimosi burada olmadı mı buradaki etkinliğimiz epey bir düşüyor ve çok da ilgimizi çekmiyor buralar... :A

Zey'in dediği şeyler de doğru elbette. Kendisinin mantıklı ve makul sebepleri vardı bu arayı vermek için ve artık gitmeyeceğini de düşünebiliriz... Biz daha fazla buralarda oluruz gibi eskiye göre... :A
Teşekkür ederim eksik olma :)

• Beğendim
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
tur atlayan adaylar:
Sıla ft. Yalın - Ver O Zaman Gömleklerimi
Madrigal - Dip
Buray - Alaz Alaz
Edis - Arıyorum
Edis - Martılar
Melek Mosso - Hayatım Kaymış
Ajda Pekkan - Bi' Tık
Derya Uluğ - Kanunlar Gibi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Burayı görmeden o destansı mesajlara cevabımı verdim canım yoldaşım :A Çok güzel bir başlangıç yaptın, devamını da bekliyoruz o şaheserlerin :A @Sherlock
------

tur atlayan adaylar:
Sıla ft. Yalın - Ver O Zaman Gömleklerimi
Madrigal - Dip
Buray - Alaz Alaz
Edis - Arıyorum
Edis - Martılar
Melek Mosso - Hayatım Kaymış
Ajda Pekkan - Bi' Tık
Derya Uluğ - Kanunlar Gibi
Çeyrek final eşleşmelerinden rahatsızım Dosi hanım...

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Burayı görmeden o destansı mesajlara cevabımı verdim canım yoldaşım :A Çok güzel bir başlangıç yaptın, devamını da bekliyoruz o şaheserlerin :A @Sherlock
------

Çeyrek final eşleşmelerinden rahatsızım Dosi hanım...
Niye? Sevmediğin isim eleniyor :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...