2021 En Favori Şarkı 2021 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,802
Puanı
1,060
Kaçtı gitti yine :A en az 20 kişi oylasa yeterli. Umarım o kadar kişi oylar. Olmadı 10 kişi ile belirleriz :A
@Özgür beyciğim bu aralar çok yoğun oluyor.En son Avrupa yakasındaydı. :A Bir mesajınız varsa sosyal medya aracılığıyla göndermelisiniz.Benden rica ederseniz seve seve yardımcı olmaya hazırım.

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Özgür beyciğim bu aralar çok yoğun oluyor.En son Avrupa yakasındaydı. :A Bir mesajınız varsa sosyal medya aracılığıyla göndermelisiniz.Benden rica ederseniz seve seve yardımcı olmaya hazırım.
Gerek yok, ben kendisine ulaşırım acil bir durum olursa :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
@Özgür seni hazır yakalamışken burayada alalım :A artık daha fazla aktif olursun oylama için :A
Fırsat bulursam bakarım zevkle. :Z
------

Evet iş hayatına girdiğim için çok yoğunum. :A @dosimosi

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Teşekkür ederim. :A Ben de bu düzene alışmaya çalışıyorum işte her sabah erken kalkmaya hala alışamadım. :A
Erken uyanmalara hep alışığım ben. Yaz ayından bu yanada bizim saat ile 10-11 arası uyuyorum. Sizde 12-1 olduğu için bana göre erken, size göre gececi sayılıyorum :A Gün içinde yorgunluktan eser kalmıyor uykumu alıyorum diye :A cumartesi harici uyku düzenim hiç değişmedi. Bir tek o gece 1leri buluyorum. Yakında tatil başlıyor, bir kaç hafta uykumdan ödün vereceğim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Güzeller için her şeye değer ama Utku beyciğim de abartmış biraz sanki. :A @MasacRE
Daha önce hep öyle oluyordu ama Şerlok beyciğim çok değişik bir istekte bulunmadım ki ben :A Ama Dosi hanıma da hak verdim tabii ki, tek başına uğraşacağı için ilk başta klipleri eklememesi anlaşılabilir bir durum :A
------

@dosimosi hanım bir de Cem Adrian'a bakmak istedim ben de, sanırım Ayrılık şarkısı eklenebilir video dediği için. Ama Kül 100 milyon küsur dinlenmesine rağmen video yazmadığı için kabul edilmiyordur herhalde. Yine de atayım dedim buraya, karar sana ait :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Daha önce hep öyle oluyordu ama Şerlok beyciğim çok değişik bir istekte bulunmadım ki ben :A Ama Dosi hanıma da hak verdim tabii ki, tek başına uğraşacağı için ilk başta klipleri eklememesi anlaşılabilir bir durum :A
------

@dosimosi hanım bir de Cem Adrian'a bakmak istedim ben de, sanırım Ayrılık şarkısı eklenebilir video dediği için. Ama Kül 100 milyon küsur dinlenmesine rağmen video yazmadığı için kabul edilmiyordur herhalde. Yine de atayım dedim buraya, karar sana ait :A

İlk tur 13-14 şarkılık gruplarda 6 üst tura ayarlayacağım. 2. Tur 60 video ile yola devam ederiz. Sonrasını henüz planlamadım:A
Bu gece ilk 5 konu gelir.
Kül oldukça güzel bir şarkı. Ben de emin olamadım. Lyric video ve diğer video arasında bir klip olmuş :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk tur 13-14 şarkılık gruplarda 6 üst tura ayarlayacağım. 2. Tur 60 video ile yola devam ederiz. Sonrasını henüz planlamadım:A
Bu gece ilk 5 konu gelir.
Kül oldukça güzel bir şarkı. Ben de emin olamadım. Lyric video ve diğer video arasında bir klip olmuş :A
İyi bir planlama yapmışsınız Dosi hanım :A

Ya cidden en çok dinlenen şarkıların çoğu klipsiz oldu son senelerde. Böyle de bir durum var. Şimdi Kül eklenirse diğerleri de eklenmesi lazım bence o yüzden hiç bulaşma boşver vazgeçtim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İyi bir planlama yapmışsınız Dosi hanım :A

Ya cidden en çok dinlenen şarkıların çoğu klipsiz oldu son senelerde. Böyle de bir durum var. Şimdi Kül eklenirse diğerleri de eklenmesi lazım bence o yüzden hiç bulaşma boşver vazgeçtim :A
O bahsettiğim klipsiz videolar etkinliği şart oldu :A :A
Ben ozaman artık grup dağılımlarını yapayım. İşim çok :A
Yeni yılın ilk günlerinde şarkımızı seçmiş oluruz. Bir sonraki tatilimiz şubatta spor tatili, artık o süreçte de 2022 şarkılarını toplamaya başlarım :A yaz öncesine kadar onuda yaparız büyük olasılıkla :A
Düşündümde daha baya etkinlik varmış. Artık yavaş yavaş bakacağız duruma :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O bahsettiğim klipsiz videolar etkinliği şart oldu :A :A
Ben ozaman artık grup dağılımlarını yapayım. İşim çok :A
Yeni yılın ilk günlerinde şarkımızı seçmiş oluruz. Bir sonraki tatilimiz şubatta spor tatili, artık o süreçte de 2022 şarkılarını toplamaya başlarım :A yaz öncesine kadar onuda yaparız büyük olasılıkla :A
Düşündümde daha baya etkinlik varmış. Artık yavaş yavaş bakacağız duruma :A
Burada değerlendiremediğimiz klipsiz videoların ayrı bir etkinlikte değerlendirilmesi güzel düşünce ama o da ayrı bir uğraştırır sanki Dosi hanım emin misiniz bu durumdan :A

Hey maşallah etkinlikler akıyor be kardeşim, işte özlenen Dosi, işte özlenen Fav10 :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Aslında geceyi beklemeye gerek yok, birazdan başlayayım bir kaç saate gelsin, diğer kalan 5 konuyu da geceye açarım. En azından 1 gün daha erken kazanmış oluruz :A
Burada değerlendiremediğimiz klipsiz videoların ayrı bir etkinlikte değerlendirilmesi güzel düşünce ama o da ayrı bir uğraştırır sanki Dosi hanım emin misiniz bu durumdan :A

Hey maşallah etkinlikler akıyor be kardeşim, işte özlenen Dosi, işte özlenen Fav10 :A
ilerde olunan moduma bağlı :A üyeler ile birlikte liste çıkarırız :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslında geceyi beklemeye gerek yok, birazdan başlayayım bir kaç saate gelsin, diğer kalan 5 konuyu da geceye açarım. En azından 1 gün daha erken kazanmış oluruz :A

ilerde olunan moduma bağlı :A üyeler ile birlikte liste çıkarırız :A
50 dakika sonra final başlıyor Dosi hanım, boşver şimdi şarkıları :A Final bitsin ondan sonra yaparsın :A

Üyelerden de katılım gelmiyor ki. Burada sordun sadece benle phoebe öneride bulundu :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
50 dakika sonra final başlıyor Dosi hanım, boşver şimdi şarkıları :A Final bitsin ondan sonra yaparsın :A

Üyelerden de katılım gelmiyor ki. Burada sordun sadece benle phoebe öneride bulundu :A
Bir kaç kişi daha gelir öneriyle, zorlarım :A

Finali unuttum bir an :A şimdi önden hazır ederim sizin saatle 9 iyidir ozaman? :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin