2019 En Favori Şarkı 2019 | Çeyrek Final | D Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim etkinliğin başından beri favori şarkım Yok Yok’tu. Eğer yarı finalde o balon şarkıyla eşleşmezse final garanti gibi şu an. :A
O balon şarkı dediğin fark ata ata geliyor. Feride ile karşılaşırsa ezer geçer sizi :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu grubun tek kaybedeni Sıla oldu Buray bir şarkısıyla daha devam ediyor gerçi o turda da ben Buray dememişim :A

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sanırım sonuçtan memnun kalmadığın için biraz da bu tepkin ama 3 şarkı da 2019'a damgasını vurmuş şarkılar, 3'ü de hak ediyordu bence yarı finali. :D Biri tur atlayacaktı sadece. :A

Umarım. :D
Aynen :A birilerini rapor edip etmeme arasında da gidip geldim :A yaparım belki :A
Bugün foruma girmeyecektim ama anketinde merak ettim artı akşam @kerem i sonuçlarda yalnız bırakmak istemedim. Foruma minik aramı yarına erteledim :T:
Ziynet'te 1 oy ile elenmiş :( çok canım sıkkın. 1 film izleyip ardından forumu konulara boğacağım sıkıntımı gidermek için :S

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sıla'nın elenmesinde ciddi bir katkım var :A Dark'ı baya zorladım oy vermesi için Allah'tan Sıla'ya oy verip beni şaşırtmadı :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Buray ile eşleşirse ve Merve ile eşleşirse elenir. Diğer grupta kim çıktı bilmiyorum. Bastıbacak elendi galiba tüm her yerde:A
Buray ile eşleşirse yine şansları eşit bence. Ama diğer şarkıyla eşleşirse işimiz çok zor olacak. :A Bastık elendi evet, diğer gruptan da Ezhel çıktı sanırım. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Aynen :A birilerini rapor edip etmeme arasında da gidip geldim :A yaparım belki :A
Bugün foruma girmeyecektim ama anketinde merak ettim artı akşam @kerem i sonuçlarda yalnız bırakmak istemedim. Foruma minik aramı yarına erteledim :T:
Ziynet'te 1 oy ile elenmiş :( çok canım sıkkın. 1 film izleyip ardından forumu konulara boğacağım sıkıntımı gidermek için :S
Ben Buray yada Sıla tur atlayacak, Feride kesin elendi dedim. Gerçekten hala şoktayım. :A

Bende hala dışardayım ama sonuçların çoğunu dün halletmiştim zaten. :A Aya da turu geçmiş, senin adına üzüldüm ama @Forumdash'la favorilerimizden biri. Etkinliği kim kazanacak merak ediyorum açıkçası. Buray'ın diğer şarkısı tur atlamış zaten, ikincisine gerek yoktu. Artık tüm desteklerin onunla olur. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Feride Hilal Akın mı... Yok Yok mu... SILA elendi mi... Aman aman nereye geldik...

Ek Açıklama 2020-06-02 172921.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben Buray yada Sıla tur atlayacak, Feride kesin elendi dedim. Gerçekten hala şoktayım. :A

Bende hala dışardayım ama sonuçların çoğunu dün halletmiştim zaten. :A Aya da turu geçmiş, senin adına üzüldüm ama @Forumdash'la favorilerimizden biri. Etkinliği kim kazanacak merak ediyorum açıkçası. Buray'ın diğer şarkısı tur atlamış zaten, ikincisine gerek yoktu. Artık tüm desteklerin onunla olur. :A
Ziynet'te 1 oy elendiği için küstüm :S Aya ve Yok Yok'u yok edecek 1 oya ihtiyaç olunursa birileri ve i etiketlesin oylarım :A

• Güldürdün
Reactions: kerem
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...