2018 En Favori Şarkı 2018 Yarı Final| Simge - Ben Bazen vs Mabel Matiz - Öyle Kolaysa

Hangi Favori Şarkı Büyük Final Görsün ?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Öyle Kolaysa varken elim gitmedi Aleyna'ya oy atmaya. Affet ALEYNA BABA :(

Bu arada beni @Sherlock a şikayet etmişsin de o da Aleyna'ya oy vermemiş, gitmiş Manuş'a atmış oyunu. Sonuçta o da bir kütük işte ona da güven olmuyor :A
Aaa bir dakıka evet @Sherlock da oy atmamış :F @dreamy Tek kalmış zaten sizin kardeşliğinizden kaçıp gitmişti öncesen sezmiş sizi :A :A :A
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. :A

images

KÜTÜKDAŞLAR ADINA ÖNEMLİ BASIN AÇIKLAMASI:

ALEYNA BABA her koşulda BABA’mızdır. Kendisine uzun yıllardır yürekten bağlıyız, bu bağlılık bir turda kendisine oy vermediğimiz takdirde dahi asla bozulamaz. KÜTÜK KARDEŞLİĞİ, ALEYNA BABA’nın her zaman izinde olmaya devam edecektir. Sincap görünümlü, kendisine Çiğdem dedirten şahısların asılsız iddialarını ciddiye almayınız.

İmza: @MasacRE @Sherlock @dreamy ve diğer KÜTÜK kardeşlerimiz...
Bu yürekten bağlılığı oylamada da görseydik keşke. :A Hala şoktayım yakıştıramadım size. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neyse en azından finalde destekleyebileceğim isimler var sağlık olsun. :A Dipsiz Kuyum’dan ümidim yoktu ama Yalnız Çiçek en az yarı final diyordum...
Daha kim kazanırsa kazansın tilki kızın karsısında Mabeli ölümüne desteklerdim ki senin Ünsalı bile destekleyecem demiştim :F

Hem tilki kızı avladık hemde @MasacRE @Sherlock u ekibimize kattık sen yine tek kaldın :F 3 kere bu etkinliği yürüttüm en keyif aldığım bu oluyor herşey mukemmel ilerliyor :Z :Z :Z

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Daha kim kazanırsa kazansın tilki kızın karsısında Mabeli ölümüne desteklerdim ki senin Ünsalı bile destekleyecem demiştim :F

Hem tilki kızı avladık hemde @MasacRE @Sherlock u ekibimize kattık sen yine tek kaldın :F 3 kere bu etkinliği yürüttüm en keyif aldığım bu oluyor herşey mukemmel ilerliyor :Z :Z :Z
Aşk Kovulmaz ilk turdan, Reset de çeyrek finale gelemeden elendi. Mükemmel ilerlediğine emin misin. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aşk Kovulmaz ilk turdan, Reset de çeyrek finale gelemeden elendi. Mükemmel ilerlediğine emin misin. :A
Aaa daha önce dedim gibi benim kıstasım 4.tur yeter ki adını şampiyonluk konusuna yazayım :A :A :A Herşeyden mutluluk çıkarıcan yükseklerde gözümüz yok :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Aaa daha önce dedim gibi benim kıstasım 4.tur yeter ki adını şampiyonluk konusuna yazayım :A :A :A Herşeyden mutluluk çıkarıcan yükseklerde gözümüz yok :A :A :A
Dördüncü turun yazıldığını bilmiyordum. O zaman yirmiden fazla şarkı yazılıyor nasıl sığıyor konuya? :eek: :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dördüncü turun yazıldığını bilmiyordum. O zaman yirmiden fazla şarkı yazılıyor nasıl sığuyor konuya? :eek: :A
4.Tur ile birlikte derece sayılıyor :A Şu son şampiyonluk konusundan bakabilirsin örneğine :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...