2018 En Favori Şarkı 2018 Sonuçları | İşte 2018'in En İyi Şarkıları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Eskisi kadar türkçe müzik dinlemiyorum. Telefonumda genelde yeni yabancı müzikler veya eski türkçe müzikler mevcut. Elimden geldiği kadarıyla oy kullandım ama yarı final ve finale yetişemedim sanırım. :A

Ben Bazen, Vuracak veya Bir İhtimal Biliyorum'un kazanmasını isterdim.

Yinede finale kalanlara bakarsak Öyle Kolaysa Öpücem'den daha iyi bir şarkı. :D

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eskisi kadar türkçe müzik dinlemiyorum. Telefonumda genelde yeni yabancı müzikler veya eski türkçe müzikler mevcut. Elimden geldiği kadarıyla oy kullandım ama yarı final ve finale yetişemedim sanırım. :A

Ben Bazen, Vuracak veya Bir İhtimal Biliyorum'un kazanmasını isterdim.

Yinede finale kalanlara bakarsak Öyle Kolaysa Öpücem'den daha iyi bir şarkı. :D
Gevurca konusur gibi konusuyor adam sen seversin :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,726
Puanı
1,060
Sonunda kalitenin kazandiğini gördüm :bhr: @Çiğdem

Edit: Listeye bakınca gerçekten ilkkez kalite kazanmış sözünü hak ediyor!!!!
Son oyu vermek ve kazananı belirlemek bana nasip oldu :)
Öncelikle finalde başka şarkıları beklerdim. Öpücem şarkısı finali haketmiyor. İlla Simge olunacaksa Ben Bazen bana göre kat ve kat daha iyi bir şarkı diğerine göre. @Sherlock ilede paylaşmıştım bu düşüncemi :D
Mabel Matiz'i ilkkez Öyle Kolaysa şarkısıyla tanımıştım ve en sevdiğim şarkısıda bu oldu, haliyle foruma girdiğimde final başlığını görünce oy kullanmasam olmazdı. @MasacRE
Forum galiba güzellere daha fazla önem veriyor çünkü oy oranı çok çok fazlaydı o etkinlikte :D Galiba bu yaz baya aktiflik azalmış.Forumun belkide tarihinde en durgun yaz ayı oluyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son oyu vermek ve kazananı belirlemek bana nasip oldu :)
Öncelikle finalde başka şarkıları beklerdim. Öpücem şarkısı finali haketmiyor. İlla Simge olunacaksa Ben Bazen bana göre kat ve kat daha iyi bir şarkı diğerine göre. @Sherlock ilede paylaşmıştım bu düşüncemi :D
Mabel Matiz'i ilkkez Öyle Kolaysa şarkısıyla tanımıştım ve en sevdiğim şarkısıda bu oldu, haliyle foruma girdiğimde final başlığını görünce oy kullanmasam olmazdı. @MasacRE
Forum galiba güzellere daha fazla önem veriyor çünkü oy oranı çok çok fazlaydı o etkinlikte :D Galiba bu yaz baya aktiflik azalmış.Forumun belkide tarihinde en durgun yaz ayı oluyor.
Ben Bazen de iyi şarkı değil ama öpücem ile kıyasladiğinda iyi şarkı oldugu ortaya cıkıyor :A Mabel'in daha iyisileri vardi :X

• Beğendim
Reactions: Dosi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2018'in en başarılı slow ve hareketleri şarkıları finale kalmış, hakkaniyetli ve çekişmeli bir oylama olmuş. :D Oy verebilseydim tercihimi Mabel'den yana kullanırdım herhalde.

@Çiğdem emeklerine sağlık canım. :D

• Harika

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2018'in en başarılı slow ve hareketleri şarkıları finale kalmış, hakkaniyetli ve çekişmeli bir oylama olmuş. :D Oy verebilseydim tercihimi Mabel'den yana kullanırdım herhalde.

@Çiğdem emeklerine sağlık canım. :D
Aaa tşşk :bhr: Yaz ayının çok parlak olmamasından dolayı benim yürüttüğüm şarkı etkinliklerinin en çekişmeli etkinliği oldu çünkü alıp başını giden diğerlerinden ayrılan kafadan şampiyon olur dedimiz şarkı yoktu , bunu kaçırdın ama üyeleri başlatırız yakında MS- Üye etkinliği hepsine dönüş edecem yavas yavas, Eylülde kesintisiz herşey rayında gidiyor olur :Z:Z:Z @xBUGRAx @Yiğitt @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati

• Harika
Reactions: mrt-06 and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa tşşk :bhr: Yaz ayının çok parlak olmamasından dolayı benim yürüttüğüm şarkı etkinliklerinin en çekişmeli etkinliği oldu çünkü alıp başını giden diğerlerinden ayrılan kafadan şampiyon olur dedimiz şarkı yoktu , bunu kaçırdın ama üyeleri başlatırız yakında MS- Üye etkinliği hepsine dönüş edecem yavas yavas, Eylülde kesintisiz herşey rayında gidiyor olur :Z:Z:Z @xBUGRAx @Yiğitt @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @sokak sanati
Aynen 2018'e damgasını vuran büyük bir hit bir şarkı yoktu dediğin gibi, o da yarışmanın çekişmeli geçmesini sağlamış. :D 2019 da parlak görünmüyor, pop müziğin durumu hiç iyi değil. :A Rapçiler at koşturuyor :A

Aynen Eylül'de güzel olacak inşallah her şey :Z

• Harika

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen 2018'e damgasını vuran büyük bir hit bir şarkı yoktu dediğin gibi, o da yarışmanın çekişmeli geçmesini sağlamış. :D 2019 da parlak görünmüyor, pop müziğin durumu hiç iyi değil. :A Rapçiler at koşturuyor :A

Aynen Eylül'de güzel olacak inşallah her şey :Z
Mustiyi yine 4.tura attık şampiyonluk konusunda görünmesi yetiyor gözüm yükseklerde değil :F Gel Bana ile yine görür ama şu yeni çıkan Amerikada olan şarkı biraz hızımızı düşürdü Aşk Kovulmaz gibi biraz gümbürtüye gitti niyeyse :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mustiyi yine 4.tura attık şampiyonluk konusunda görünmesi yetiyor gözüm yükseklerde değil :F Gel Bana ile yine görür ama şu yeni çıkan Amerikada olan şarkı biraz hızımızı düşürdü Aşk Kovulmaz gibi biraz gümbürtüye gitti niyeyse :A :A :A
Serdar, Yalın daha bir sürü sanatçı tutturamadılar bu yaz. :A Havalar da öyle bir ısınmadı, her anlamda değişik bir yaz olduğu kesin. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Serdar, Yalın daha bir sürü sanatçı tutturamadılar bu yaz. :A Havalar da öyle bir ısınmadı, her anlamda değişik bir yaz olduğu kesin. :A
Burda 4-5 ağustosta anca hava açtıda gittik yağmurdan fırsat yoktu :F İstanbul tam tersiymiş ama orada yaşanmaz gerçekten sadece gezip geleceksin :A :A :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Burda 4-5 ağustosta anca hava açtıda gittik yağmurdan fırsat yoktu :F İstanbul tam tersiymiş ama orada yaşanmaz gerçekten sadece gezip geleceksin :A :A :A
Ankara da esiyor şu an pişmemiz gerekirken. :A Antalya çok nemliydi mesela, oralar yine sıcak. :A

Evet İstanbulla alakalı o dediğini ben de söylerim hep. :A Trafiği de fena. :D

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ankara da esiyor şu an pişmemiz gerekirken. :A Antalya çok nemliydi mesela, oralar yine sıcak. :A

Evet İstanbulla alakalı o dediğini ben de söylerim hep. :A Trafiği de fena. :D
Geçen yılı bile arıyoruz bu arada evet en azından geçen yıl @xemrexxx in teyzesinin albümünden çıkmıştı şarkılar bu yıl oda yok :F Pop müziği gerçekten bitmiş gibi vlla :( :( :(

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eski şarkılar şarkıcılar olmasa zaten :F Yeniler ortalığın içine etti vlla Reymen çıktı şimdide meydana veletleri kuyruğuna takıp :A :A :A
Beni de biraz zehirledi maalesef o şarkı. :A Hadise'nin dansıyla denk geldim, "yalan söyleme gözlerime bak bu kez" kısmı dilime takıldı. :A

• İlginç