2018 En Favori Şarkı 2018 Sonuçları | İşte 2018'in En İyi Şarkıları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sıla'nın yokluğunda forumun 2 numarası Simge kazanır diye düşünüyordum, forum şaşırttı bu sefer :A Baştan sona kadar desteklediğim bir şarkı kazandı, tebrikler Mabel Reis :Z

Senin de eline sağlık @Çiğdem

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sıla'nın yokluğunda forumun 2 numarası Simge kazanır diye düşünüyordum, forum şaşırttı bu sefer :A Baştan sona kadar desteklediğim bir şarkı kazandı, tebrikler Mabel Reis :Z

Senin de eline sağlık @Çiğdem
Mabel belkide finale bile kalamıcaktı Sıla olsaydı en azından ne dediğini anlamasamda :F farklı isimlerinde yol bulması iyidir :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sıla en çok beğenilen isim ya forumda, Simge de onun arkasından geliyor işte onu diyorum 2 numara yani :A
Onu anladımda mesala yarıda Mabel Sıla olsa belkide şampiyon olan isim final bile göremicekti :F Farklı isimlere yol açılma açısından Sılanın bu yılı pas geçmesi iyi olmuş :A :A :A

Birde son 2 yıldır öncekı turların oylarıyla şampiyon olunuyor aslında Sezen de Simge de şampiyon sayılabilirler ama forumumuz olaraka cımasısız yapacak bişi yok kurallar :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onu anladımda mesala yarıda Mabel Sıla olsa belkide şampiyon olan isim final bile göremicekti :F Farklı isimlere yol açılma açısından Sılanın bu yılı pas geçmesi iyi olmuş :A :A :A

Birde son 2 yıldır öncekı turların oylarıyla şampiyon olunuyor aslında Sezen de Simge de şampiyon sayılabilirler ama forumumuz olaraka cımasısız yapacak bişi yok kurallar :F
Sıla olunca zaten en favori Sıla şarkısına dönüyor etkinlik :A

Evet, bu eşitlikte önceki tur fazla oy alan kazanır kuralı benim de içime sinmiyor hiç :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sıla olunca zaten en favori Sıla şarkısına dönüyor etkinlik :A

Evet, bu eşitlikte önceki tur fazla oy alan kazanır kuralı benim de içime sinmiyor hiç :A
Ben kendi etkinliğimde 90ları yapmıştım hani eşit oy alanları hep üst tura çıkardım ama bunu kendi yaptıklarımda uygulayabilirim forumun kendi etkinliklerinde o kurala uymak zorundayım yalnız ilk turda eşitlik oluyorsa düello yerine eşitleride ikinci tura çıkarıyorum en azından ona şey yapabiliyorum elimden bukadarı geliyor :A :A :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
Onu sen uyduruyorsun bee kendinle karıstırıp biz edepli edepli oturup şarkımızı açıyoruz :A :A :A
69605

• İlginç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben kendi etkinliğimde 90ları yapmıştım hani eşit oy alanları hep üst tura çıkardım ama bunu kendi yaptıklarımda uygulayabilirim forumun kendi etkinliklerinde o kurala uymak zorundayım yalnız ilk turda eşitlik oluyorsa düello yerine eşitleride ikinci tura çıkarıyorum en azından ona şey yapabiliyorum elimden bukadarı geliyor :A :A :A
Aslında bu etkinliklerde de etkinliği yürüten kişi olarak istediğin şekilde yapabilirsin bence. Kim ne diyecek sanki, laf eden olursa oklavanla savuşturursun :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında bu etkinliklerde de etkinliği yürüten kişi olarak istediğin şekilde yapabilirsin bence. Kim ne diyecek sanki, laf eden olursa oklavanla savuşturursun :A
Şarkı , Dizi vsyle forumun 10 yıldır olan etkinliklerinde hep böyle olmuş ve bunlar forumun etkinliği yani kafamıza göre davransak belkide seneye elimizden alırlar :F Bunlarda içimize sinmesede uyacaz ilk turlara en azından çare buldum :A :A :A

Aslında finalde diyor kı mesala x kaybeden beni karşımdakı ilgilendirir öncekı turda geçtiği kişinin etkisiyle ben niye kaybediyorum :F Ama süreyi uzatsak 1 kişi gelecek şampiyonu o belirlicek oda nekadar sağlıklı olucak aslında üst turlara eşit oyları çıkarmak mesele değil burda büyük finalde eşitlik olunca tıkanıyor işte :F

Seneye yarı finalden yatırım yapsınlar kazanmak isteyenler :A :A :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şarkı , Dizi vsyle forumun 10 yıldır olan etkinliklerinde hep böyle olmuş ve bunlar forumun etkinliği yani kafamıza göre davransak belkide seneye elimizden alırlar :F Bunlarda içimize sinmesede uyacaz ilk turlara en azından çare buldum :A :A :A

Aslında finalde diyor kı mesala x kaybeden beni karşımdakı ilgilendirir öncekı turda geçtiği kişinin etkisiyle ben niye kaybediyorum :F Ama süreyi uzatsak 1 kişi gelecek şampiyonu o belirlicek oda nekadar sağlıklı olucak aslında üst turlara eşit oyları çıkarmak mesele değil burda büyük finalde eşitlik olunca tıkanıyor işte :F

Seneye yarı finalden yatırım yapsınlar kazanmak isteyenler :A :A :A
Aynen işte geçen tur fazla oy alarak kazanmak çok saçma geliyor bana da, süre uzatmak çok daha mantıklı bir çözüm bence o yüzden :A Evet alt turlarda o kadar dikkat çekmiyor bu durum da özellikle finalde baya sıkıntılı :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen işte geçen tur fazla oy alarak kazanmak çok saçma geliyor bana da, süre uzatmak çok daha mantıklı bir çözüm bence o yüzden :A Evet alt turlarda o kadar dikkat çekmiyor bu durum da özellikle finalde baya sıkıntılı :A
Şimdi uzatacan zaten 1-2 kişi vermeyen verir oda verirse belli olsun diye gelecek hangisinin şampiyon olmaısnı istiyorsa bu şampiyon olsun diyecek :F Yanı okadar kişinin oy vermesinede haksızlık gibi bence 1 kişi geliyor ve onun istediği oluyor gibi :F En iyisi yarı finale yatırım yapmak bunun en iyi çözümü bu :A :A :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdi uzatacan zaten 1-2 kişi vermeyen verir oda verirse belli olsun diye gelecek hangisinin şampiyon olmaısnı istiyorsa bu şampiyon olsun diyecek :F Yanı okadar kişinin oy vermesinede haksızlık gibi bence 1 kişi geliyor ve onun istediği oluyor gibi :F En iyisi yarı finale yatırım yapmak bunun en iyi çözümü bu :A :A :A
Artık oy toplamak da yasak ama, yatırım yapabileceğin bir şey yok herkes kaderine razı geliyor :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Artık oy toplamak da yasak ama, yatırım yapabileceğin bir şey yok herkes kaderine razı geliyor :A
Onu şarkıcı açısından diyorum yarı finalden yatırım yapacak :F Ben etkinliklerimde sohbete katılmıyorum zaten grupları açıp gidiyorum biri etiket ederse vsyle konusuyorum ama forumun etkinliklerinde goygoy yapmamaya özen gösteriyorum arada uplatıyorum işte çok göz önünden geriye düşerse konu :F

Aaa bu arada yukarda dediğim örnek sana tanıdık geliyordur destere bizim dizi izlemeye başlama kararımız :A :A :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onu şarkıcı açısından diyorum yarı finalden yatırım yapacak :F Ben etkinliklerimde sohbete katılmıyorum zaten grupları açıp gidiyorum biri etiket ederse vsyle konusuyorum ama forumun etkinliklerinde goygoy yapmamaya özen gösteriyorum arada uplatıyorum işte çok göz önünden geriye düşerse konu :F

Aaa bu arada yukarda dediğim örnek sana tanıdık geliyordur destere bizim dizi izlemeye başlama kararımız :A :A :A
@Forumdash @Harunnn60 bakın konu nereye geldi yine :)

• İlginç

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aaa lşmdi şöyle bişi var sevdiğin bir şarkıcının genelde tuttuğun şarkısı elenip diğeri finale kalınca bir heves kaçma oluyor geçen yıl Manifestoyu tuutyordum mesala Sezenin diğer şarkısı kalmıştı ama Öpücem daha büyük bir hit ve daha enerjik bir şarkı Ben Bazen den daha çok seviyorum ben tabi MS den şunu anladık kı herkesin zevki başka aynı şarkıyı herkes dinliyor ama birisi 10 veriyorkan diğeri 1 veriyor aynı şeyi duyuyoruz ama herkesin kulağı aynı yorumlamıyor Sılanın yoklunda dediğin gibi biraz farklı şarkıcılar çıktı mesala Mabel şampiyon oldu ama belkide Sıla olsaydı finale bile Mabel çıkamamış olucaktı değişik isim görmek açısından iyi oldu sadece ama kim hak ediyorsada o kazansın sonucta üyeler oyluyor kendileri seçiyor :A

Aaa tşşkler çok öne çıkan isimler olmadından dengeli ve bir çok kişinin kazanmaya yakın olduğu bir yıldı kafadan şu kazanır denilemiyordu o açıdan çok güzel geçti bencede :Z:Z:Z

Bu tarz etkinliklerde farklı farklı kişilerin kazanması daha çok hoşuma gidiyor açıkçası, dediğin gibi sürekli aynı isimlerin kazanmasına gerek yok. Tabii ki hak ediyorsa aynı isim de kazanabilir ama bence Sıla’nın sürekli kazanmasının en önemli sebebi forumun onu çok sevmesi bence şarkılarından ziyade. :A 2018 yılına başta Simge olmak üzere, Mabel Matiz ve Merve Özbey damgalarını vurmuştu bence. Bu üç isimden kim kazansa hak ediyor derdim zaten, sonuç olarak Mabel kazandı, dediğim gibi kesinlikle hak edenler arasındaydı. O yüzden sonuçtan memnunum kendi adıma konuşmam gerekirse. :A

Tekrar eline sağlık. :)

• Harika