2018 En Favori Şarkı 2018 Sonuçları | İşte 2018'in En İyi Şarkıları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,597
Puanı
710
İki şarkısıda yarı final gördü :F Bilmiyorum ben sevdim yani Yankıyla birlikte ecünnü listemden çıktı şu sıralarda Merve Özbey gözüme girme aşamasında yanı gerçekten iyi olanlar listemden çıkmasını biliyor tilki kız kürkünü önüne alıp düşünmeli :A :A :A @dreamy @Sherlock @MasacRE
Seneye Major Lazer düeti + Diplo düeti finali görür gibiyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bip bip , miş miş , arılar vızır vızır kamera gibi saçmalıklardan sonra hareketli şarkılarıda bu albümde toparlandı bence tek kelimeyle aynı şeyi söylemiyor artık :A :A :A Merveninde Vuracak şarkısını beğendim ama Öpücek ile eşlesince elendi ama inş oda cıvıltmadan devam eder :A

Bizim mahallenin kızları genelde bizde toplanırdı :F Reelde kızlarla iç içeyim zaten benim ecünnü kıstasım ünlü olanlar altın kural o :F Şu şarkı pijama günlerimizin efsanesidir hala :Z:Z:Z @serhatt @xBUGRAx @xemrexxx
Daha yapmıyorsun healde öyle etkinlik:A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Toplanıyoruz zaten bizim toplanma mekanı bizim ev oluyor :F Yılbası vsyle yatılı kalıyorlar tabi ozaman öyle kalabalık değilde 2 kız arkdsım falan :A Ben tayfanın lideri gibiyim yanı okul dönemlerimden beridir hep kız grubunun çete lideri denirya öyle :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Toplanıyoruz zaten bizim toplanma mekanı bizim ev oluyor :F Yılbası vsyle yatılı kalıyorlar tabi ozaman öyle kalabalık değilde 2 kız arkdsım falan :A Ben tayfanın lideri gibiyim yanı okul dönemlerimden beridir hep kız grubunun çete lideri denirya öyle :A :A :A
Bir örnek olarak 21 yaşındayım burda ama ve forumdan yolu düşerse @serhatt da bekleriz :A :A :A
Screenshot_3.png
@Harunnn60 @mrt-06 @xBUGRAx @xemrexxx @MasacRE @dreamy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İki şarkısıda yarı final gördü :F Bilmiyorum ben sevdim yani Yankıyla birlikte ecünnü listemden çıktı şu sıralarda Merve Özbey gözüme girme aşamasında yanı gerçekten iyi olanlar listemden çıkmasını biliyor tilki kız kürkünü önüne alıp düşünmeli :A :A :A @dreamy @Sherlock @MasacRE

Gerçekten iyi olanlar çıkamıyor asıl o zehirli listenden, ALEYNA BABA’yı hapsettin oraya resmen. Ama olsun BABA iki tane bomba şarkıyla geliyor, bunlar öyle şarkılar olacak ki sen bile beğeneceksin. “Bu kız aslında tam bir starmış” diyeceksin... :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bence de ‘Ben Bazen’ kazanmalıydı, sonuna kadar onun hakkı olduğunu düşünüyorum şampiyonluğun. Ama herkesin de dediği gibi geçmiş yılları göz önüne aldığımız zaman bu sefer gerçekten kaliteli bir şarkı kazandı. Sıla mümkünse şarkı yapmamaya devam etsin, sonra bizim forum şarkısından bağımsız olarak ona kazandırıyor yarışmayı. :)

Baştan sona etkinliği yürütüp, hepimizin oy vermesini sağladın. Eline ve emeğine sağlık. :) @Çiğdem

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seneye finallerin efsane ismi SILA geliyor, hazırlansın herkes. :A

Merve Özbey - Vuracak kazanmalıydı bana göre, yılın şarkısıydı. Finale çıkamamasına üzüldüm. Bu durumda oyumu Mabel Matiz'e vermiştim, finalde ikili arasında daha iyiydi. Simge'nin 'Ben Bazen' şarkısı çıksaydı finale onu desteklerdim. Finale çıkan iki şarkıya da tebrikler. :X

Emeklerine sağlık @Çiğdem :bhr:

• Harika

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seneye finallerin efsane ismi SILA geliyor, hazırlansın herkes. :A

Merve Özbey - Vuracak kazanmalıydı bana göre, yılın şarkısıydı. Finale çıkamamasına üzüldüm. Bu durumda oyumu Mabel Matiz'e vermiştim, finalde ikili arasında daha iyiydi. Simge'nin 'Ben Bazen' şarkısı çıksaydı finale onu desteklerdim. Finale çıkan iki şarkıya da tebrikler. :X

Emeklerine sağlık @Çiğdem :bhr:
Merveyi bende sevmeye basladım onunla yetinsin şunlık bence :A Tşşk cnm :Z:Z:Z

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence de ‘Ben Bazen’ kazanmalıydı, sonuna kadar onun hakkı olduğunu düşünüyorum şampiyonluğun. Ama herkesin de dediği gibi geçmiş yılları göz önüne aldığımız zaman bu sefer gerçekten kaliteli bir şarkı kazandı. Sıla mümkünse şarkı yapmamaya devam etsin, sonra bizim forum şarkısından bağımsız olarak ona kazandırıyor yarışmayı. :)

Baştan sona etkinliği yürütüp, hepimizin oy vermesini sağladın. Eline ve emeğine sağlık. :) @Çiğdem
Aaa lşmdi şöyle bişi var sevdiğin bir şarkıcının genelde tuttuğun şarkısı elenip diğeri finale kalınca bir heves kaçma oluyor geçen yıl Manifestoyu tuutyordum mesala Sezenin diğer şarkısı kalmıştı ama Öpücem daha büyük bir hit ve daha enerjik bir şarkı Ben Bazen den daha çok seviyorum ben tabi MS den şunu anladık kı herkesin zevki başka aynı şarkıyı herkes dinliyor ama birisi 10 veriyorkan diğeri 1 veriyor aynı şeyi duyuyoruz ama herkesin kulağı aynı yorumlamıyor Sılanın yoklunda dediğin gibi biraz farklı şarkıcılar çıktı mesala Mabel şampiyon oldu ama belkide Sıla olsaydı finale bile Mabel çıkamamış olucaktı değişik isim görmek açısından iyi oldu sadece ama kim hak ediyorsada o kazansın sonucta üyeler oyluyor kendileri seçiyor :A

Aaa tşşkler çok öne çıkan isimler olmadından dengeli ve bir çok kişinin kazanmaya yakın olduğu bir yıldı kafadan şu kazanır denilemiyordu o açıdan çok güzel geçti bencede :Z:Z:Z

• Beğendim
Reactions: Sherlock