2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,717
Puanı
1,060
Berat yarışan kişi değerli kendisi de yazmış zaten, hepimizden değerli o yüzden böyle kolayca kalp kırabiliyor. :) Çünkü hiçbirimizin o isim kadar değeri yok. :)

Ben büyüğünüz olarak dedim ama gözlüğü yedim :D siz bilirsiniz ben daha fazla birşey demiyim

Gerçek dost söylenen sözlere alınmaz. Ben bu güne kadar hep olduğum gibi dosdoğru lafımı karşı tarafa ilettim. Hiç evirip çevirmedim. Yine söylüyorum Sıla bu işin sadece tuzu biberi. :)

Atacana da az önce dedim alıntı yaparak ben anlıyorum seni umarım düzelir aranız;)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İki şarkıyı da ilk defa duydum, normalde Gökhan Türkmen'i görür görmez elim Sıla'ya gitti ama durum berabere olunca hak geçmesin diye ikisini de iki kez dinledim. Açıkçası ikisinin de finali hak edecek olağanüstü bir yönünü, heyecanlandıran kısmını hissedemedim. Fakat içlerinden biri ötekinden ister istemez ağır geldi, gerek müzikal yönü gerekse klip farkıyla birkaç kıl payı önde oldu bende.

Sıla'ya dik duruşu sebebiyle hayranım fakat bu iki şarkı ve klip arasından tercihim Ayşegül'den yana oldu.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İki şarkıyı da ilk defa duydum, normalde Gökhan Türkmen'i görür görmez elim Sıla'ya gitti ama durum berabere olunca hak geçmesin diye ikisini de iki kez dinledim. Açıkçası ikisinin de finali hak edecek olağanüstü bir yönünü, heyecanlandıran kısmını hissedemedim. Fakat içlerinden biri ötekinden ister istemez ağır geldi, gerek müzikal yönü gerekse klip farkıyla birkaç kıl payı önde oldu bende.

Sıla'ya dik duruşu sebebiyle hayranım fakat bu iki şarkı ve klip arasından tercihim Ayşegül'den yana oldu.
Konuya girince dedim eyvah kesin Sıla'ya basacak oyu :F

Şahanesin, sana en içten şekilde teşekkür ediyorum, Erkin üstada saygılar :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,717
Puanı
1,060
Benim kimseyle aramda bir husumet yok. İyi dostluklar zamanı geldiğinde olumsuz eleştiriye de açık olacak. Öyle hep sevgi sözcükleri hiçbir dünyada yok. Kötü bir şey de söylemedim zaten. Onlara neler neler söylendi bu zamana kadar benim sözlerim batmamalı. :)

Dostluklar her zaman eleştiriye açık olmalı bencede

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Keşke kullanmayaydın neyse kazansınlar bakalım kayıpları daha büyük :)

Sıla nasılsa defalarca kazandı forumda, bunda kazansa da kaybetse de kendini defalarca kanıtladığı için kaybeden yine o olmaz aslında. :) Ama, tabi hayatının şarkıcısı, hayranı olduğun yegane kişilik olduğu için mücadelene saygı duyuyorum, ben de yerinde olsam hayranı olduğum şahsiyetin rakibine atılmış her oyda içten içe sinirlenirim, Neşet Ertaş için oy bile toplarım hatta. Fakat bu öfkeler yarışmayla kısıtlı olup ve gelip geçici bir şeydir, rekabeti dik tutmak için yarışmanın doğal bir sürecidir aslında. Ama yine de hayranı olduğum kişinin kazanması dahi benim konuşup ettiğim arkadaşları kırmama, bozuşmamıza asla değmez, tüm bunlar fırtınadaki rüzgar gibi gelip geçici. Rüzgarın tadını hissetmek için çatıyı yıkmak evdeki bulgurdan olmak gibi zaman içinde pişmanlık verir neticede.

O yüzden bu olayın alt tarafı Yarışmadan ibaret olduğunu ve yarışmayla sınırlı kalacağını senden beklerim, morali bozmaya gerçekten değmez bence. :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Harunnn60 Simge diğer grubu alacak, Durum Leyla diyebilirsin artık rahatlıkla :Z

@MayısKralı kanalın Show'un Pis Yedilisi ve Yüksek Sosyete hatrına Durum Leyla demelisin :(

@pompy Durum Leyla'yı desteklersen ben de okurum senaryolarını :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Aslında bu tartışmalar olsada yarışma sonrası düzelir olur böyle durumlar:)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Harunnn60 Sıla boş ortamda rahatlıkla Simge'yi yer, sen Durum Leyla de, Simge'nin şansını arttır :Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@tolgab ya Durum Leyla'ya at, ya da çekimser kal, Sıla'ya oyu kesinlikle kabul etmiyoruz :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@HachiKo kanka iki dakika Sıla'ya oy atar mısın ihtiyaç var da şimdiden teşekkürler :D

@MelankoliK Sıla'ya destek bekliyorum :D

@Mr.At Sıla'ya oy gönderirsen bana yaptığın şaka sonrası olmamış kabul ederim :D

@MayısKralı Sıla de lütfen hadi kırma şu seven kalbimi :(

@Güvencionurcu nerdesin Sıla oy bekliyor :D

@Bully i sevindireceğime seni sevindireyim zaten Durum Leyla öndeymiş :A

Eşitlermiş, neyse Afitap kazansın önemli değil ne de olsa Gökhan antisiyim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ayşegül Aldinç - Durum Leyla (feat. Gökhan Türkmen)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben Zaten senden oy gelmeyeceğini biliyordum o yüzden o yorumu yaptım :D ilginç yani senin gibi kaliteye önem veren biri Sıla'yı nasıl sevmez bu şarkı için değil sadece genel olarak sevmediğini hissettim :D

Yok ya Sıla'yı severim de slow şarkılarını seviyorum daha çok :D Durum Leyla bana daha çok hitap ediyor yani :D Seneye Yan Benimle'ye destek olurum mesela daha iyisi gelmezse :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...