2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar uzun yazmışsın ki :D cevap veremeyecek kadar yorgnum ama ne demişsen doğru demişsindir diyerek geçiştiriyorum :A

Ne anladıysan :)
Haklı olduğumu bildiğin için bu şekilde yırtmaya çalişiyosun yemezler. :A ama neyse bencede cevap verme uğraşamam senle mesai var zaten. .s

Senin verdiğin söz sonrası böyle çabuk dönmen daha kırıcı. Benim gerçek dostlarım bu tarz sebeplere kırılmayacaktır :)

Düşününce hak verdim sana ama ben de haklıyım sürekli bulaşma meleğime :A
Anlayacağımı anladım, teşekkürler. :)

Haklı olduğumu bildiğin için bu şekilde yırtmaya çalişiyosun yemezler. :A ama neyse bencede cevap verme uğraşamam senle mesai var zaten. .s

Cevap vermiyim susayım dedim ama şunu diyecem bana takıl hiç önemli değil ama aynı konu üzerinden takılma :DSıla konusunda bana takılma sürekli olunca canımı sıkıyor artık büyüğün olarak rica ediyorum senden :D

Senin verdiğin söz sonrası böyle çabuk dönmen daha kırıcı. Benim gerçek dostlarım bu tarz sebeplere kırılmayacaktır :)

Düşününce hak verdim sana ama ben de haklıyım sürekli bulaşma meleğime :A
Aman al senin olsun bir daha ne alinti yaparim ne etiket. :A Ayar ettin beni. :A

Kusura bakma da çok özür dileyerek affına sığınarak söylüyorum kimlerin sözlerini yuttunuz benim sözlerim mi ağır geldi :) Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum gerçekten moralimi bozmak ve kimseyle de uğraşmak istemiyorum. O kadar Yorgunum ki.
Kusura da baktım, özürünü de kabul etmedim, affıma da sığınamadın. Ben de bu sözünü unutmayacağım. 😉 Bu oylamadan bu şekilde ayrılacağımızı tahmin etmiştim sevdiğin şeyleri arkadaşlarının önüne koyuyorsun ve kırıyorsun. Ama bu yaptığınla çizgiyi çok aştın..

O zaman senin bileceğin iş. Bu oy meselesiyle alakalı değil bu sadece işin tuzu biberi. Anlamadığınız göremediğiniz ve göremeyeceğiniz her şey için bu sözlerim. Nasıl düşünmek nasıl anlamak istiyorsanız hepsine kabulüm. Ben zaten yalnızım forumda hep tek başımayım uzun zamandır bir iki kişi dışında kimseyle de ilişiğim yok. O yüzden çizgiyi aşmak aşmamak pek umrumda Olmuyor. :)

Tamam şımarma :)
Napim ciddiyet bana göre değil. 😎

O zaman senin bileceğin iş. Bu oy meselesiyle alakalı değil bu sadece işin tuzu biberi. Anlamadığınız göremediğiniz ve göremeyeceğiniz her şey için bu sözlerim. Nasıl düşünmek nasıl anlamak istiyorsanız hepsine kabulüm. Ben zaten yalnızım forumda hep tek başımayım uzun zamandır bir iki kişi dışında kimseyle de ilişiğim yok. O yüzden çizgiyi aşmak aşmamak pek umrumda Olmuyor. :)

Tamam şımarma :)
Her oylamada yaptığın şey ne tuzu ne biberi ya, Afitap'a versem şimdi benden iyisi yoktu. :)

Yanlış. Sözünü tut Afitapa oy vereceğim demeseydin bu kadar laf etmeyecektim. Her oylamada yaparım çünkü sevdiğim her şey için savaşmayı severim ben keşke herkes öyle olsa :)
Ben ne zaman söz verdim? Ne söz vermesi? İçerde konusunda şaka yaptığımı biliyordun ordada söz veriyorum demedim. Hiç bir şey yapmasam yine aynı tepkiyi verirdin ben seni bilmiyor muyum. :)

Kusura da baktım, özürünü de kabul etmedim, affıma da sığınamadın. Ben de bu sözünü unutmayacağım. 😉 Bu oylamadan bu şekilde ayrılacağımızı tahmin etmiştim sevdiğin şeyleri arkadaşlarının önüne koyuyorsun ve kırıyorsun. Ama bu yaptığınla çizgiyi çok aştın..
Yanlış. Sözünü tut Afitapa oy vereceğim demeseydin bu kadar laf etmeyecektim. Her oylamada yaparım çünkü sevdiğim her şey için savaşmayı severim ben keşke herkes öyle olsa :)
Beyler kıytırık bir yarışma için tartışmaya ne gerek var :) Sıla kazansa ne olur öteki kazansa ne olur. @Tolstoyevski yardım et la sen de bişey söyle mel mel bakma ordan :A

Beyler kıytırık bir yarışma için tartışmaya ne gerek var :) Sıla kazansa ne olur öteki kazansa ne olur. @Tolstoyevski yardım et la sen de bişey söyle mel mel bakma ordan :A

Hayy Allah razı olsun Efe bende yazmak istedim ama aralarına girmeyeyim kendileri hallederler diye burda kendimi yiyordum 😉

@mrt-06 @denizz19 lütfen tartışmayın lütfen ablanız olarak benim hatrım için :bhr:

Berat yarışan kişi değerli kendisi de yazmış zaten, hepimizden değerli o yüzden böyle kolayca kalp kırabiliyor. :) Çünkü hiçbirimizin o isim kadar değeri yok. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...