2023 En Favori Üye 2023 | Yarı Final | Dosi & Emre Ozansoy & Yakamoz Asi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 2 üye finale yükselsin?

• Dosi

• Emre Ozansoy

• Yakamoz Asi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
bundan önce hangi kullanıcı ismi kullandınız ?
dosimosi. Sonra mosi’yi sildim.
Benimkisi uydurma bir kelimeydi. Forumda kalıcılı olmaya gelmemiştim. Bir mesaj yazıp gidecektim. Ondan o an öyle bu kelimeyi uydurdum

@Dosi karar vermekte çok zorlanıyorum çok düşünmem lazım bir kaç yıl :F

yalnız bir yarışta iki erkek bir bayan varsa erkeklere oy verdiğimi tarih yazmamıştır yinede düşüneyim bir :A

şaşırdım açıkcası şimdi doğru olanı yanlış göstermek benlik olmadığından HoLY gerçek adımı temsil ediyordu gerçekten doğru tespit ettiniz pırovo :ok:
Sana şunu diyeyim, benim 6. his çok fazla kuvvetli. Benim zamanında bazı olayları öngörmüşlüğüm bile var. Özellikle çoçukken çok daha fazla tecrübelerim var. Eğer bir mevzuda diretiyorsam muhakkak haklı olduğumdan çok emin olduğum için ve sonra haklı olduğumda ortaya çıkıyor er yada geç.

Bi de ben burdada bir çok şeyin farkındayım. Kendi şahsıma yapılan ihanetleri farkedip olmamış gibi davranırım. Bazen de belli ederim. Bazılarına davrandığı gibi davranmak gerekir.
Çok uzun oldu pardon :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
@Dosi karar vermekte çok zorlanıyorum çok düşünmem lazım bir kaç yıl :F

yalnız bir yarışta iki erkek bir bayan varsa erkeklere oy verdiğimi tarih yazmamıştır yinede düşüneyim bir :A
Bu benim adıma olumlu bir şey sanki :A düşüncesi bile yeterli (değil tabiki. Bir an önce karar ver :A )

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
Sen iyi bir düsün sabaha kadar :A
evet yarışma proğramlarında olur ya sonuç bellidir kime oy vereceği ortadadır veeee bakalııım oyu kime gitmişş heyecanla bekliyoruzzzz diye sunucu vatandaş gevelemeye devam eder :F
bir an o sahneyi hatırladım :A
------

Bu benim adıma olumlu bir şey sanki :A düşüncesi bile yeterli (değil tabiki. Bir an önce karar ver :A )
ama işte yinede son kararı vermekte bayağı zorlanıyorum bazen diyorum hani kendimle çelişmemek için senin yerine acaba başka bir kızımı yarışmaya alsak hem bende rahatçana oy veririm daha iyi olmazmı :D göz göre göre sevmediğim bir isveçliye oy vermekde beni bayağı zorluyor:A

evet yarışma proğramlarında olur ya sonuç bellidir kime oy vereceği ortadadır veeee bakalııım oyu kime gitmişş heyecanla bekliyoruzzzz diye sunucu vatandaş gevelemeye devam eder :F
bir an o sahneyi hatırladım :A
------

ama işte yinede son kararı vermekte bayağı zorlanıyorum bazen diyorum hani kendimle çelişmemek için senin yerine acaba başka bir kızımı yarışmaya alsak hem bende rahatçana oy veririm daha iyi olmazmı :D göz göre göre sevmediğim bir isveçliye oy vermekde beni bayağı zorluyor:A
O zaman oy verme ne diyelim. Göz göre göre sevmediğin bir isme oy vermene gönlüm razı olmaz :A

• Harika
Reactions: tekin
Sana şunu diyeyim, benim 6. his çok fazla kuvvetli. Benim zamanında bazı olayları öngörmüşlüğüm bile var. Özellikle çoçukken çok daha fazla tecrübelerim var. Eğer bir mevzuda diretiyorsam muhakkak haklı olduğumdan çok emin olduğum için ve sonra haklı olduğumda ortaya çıkıyor er yada geç.

Bi de ben burdada bir çok şeyin farkındayım. Kendi şahsıma yapılan ihanetleri farkedip olmamış gibi davranırım. Bazen de belli ederim. Bazılarına davrandığı gibi davranmak gerekir.
Çok uzun oldu pardon :A
bazılarına gönderme oldu
kendi üzerime alınmıyorum bunu :)

bana ihanet edenlerden direk uzak duracaksın ve
kırıcı, üzücü davranan insanlardan ise cevap veremediğimden değil cevap vermeye gerek olmadığını düşündüğümden vermem zamana bırakırım hep

hayat böyle insanlar hep değişkendir.

• Aynen
Reactions: Dosi
Maksat oydu zaten :A
Ama sana 2 gün müsade. Pazartesiye kadar rahatsın. Sonrasına bakarız duruma :A
sorun değil yani iki elimiz kandada olsa korkudanda olsa bir şekilde oy vereceğiz orası ayrı :A ama yinede hani diyorum kendi yerine başka bir hakiki yerli bir bayan arkadaşımızı koysan (hani yabancıda olabilir ama en azından soğuk nevale iskandinav yöresinden olmamak kaydıyla :D olabilir tabikide ) olmazmı ? hııı ne dersin dosi :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi
sorun değil yani iki elimiz kandada olsa korkudanda olsa bir şekilde oy vereceğiz orası ayrı :A ama yinede hani diyorum kendi yerine başka bir hakiki yerli bir bayan arkadaşımızı koysan (hani yabancıda olabilir ama en azından soğuk nevale iskandinav yöresinden olmamak kaydıyla :D olabilir tabikide ) olmazmı ? hııı ne dersin dosi :(
Bunu düşüneyim :A
Neyse biraz ibadet zamanı.
Görüşürüz sonra ve cevap yazarım bu mesaja :A

• Güldürdün
Reactions: tekin