2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Çok teşekkür ederim :bhr: Şarkı ve klip konularıma beğeni atıyorsun bu konuya da atmana çok sevindim :Z
------

Ooo enerjiler hissetmeler falan Allah daim etsin aranızdakı bu özel bağı ne diyelim :A @Dosi
------

Bana reaksiyon verin dünyanın en mutlu adamı olayım :Z

Dostluk bağı hayatım, senin ve benim aramdaki gibi. :Z
Rica ederim :)seçtiğin şarkı ve kliplerini güzel seçiyorsunuz beğeniyorum :bhr:

• Harika
Reactions: Bully
canın çıksın :A
------

tekirdağın rakısı :D
------

hep böyle yapıyorsun akbabaların önüne atıp kaçıyorsun sonra çık işin içinden :D
Hep mi 😱 ne zaman? Şimdiki zaman olmadığı kesin :A
dur hele şu videoyu sileyim daha @Dosi gelmeden yanacağız bu gidişle :A
Senin topuğuna sıkmaya hazır @Yakamoz-Asi ve @Bully varken önce onlardan çekinmen gerek benden değil :A ama evet cezaya sebep olacak bir paylaşım olmuş :A

gözlerim yaşardı :(
ne kadar şirret olduğunu bilmesem gözyaşlarına boğulacağım sevinçten :F
@Dosi bu mesajı yanlışlıkla yazdım görmezden gelmen iyi olmuş :A
------

Hep mi 😱 ne zaman? Şimdiki zaman olmadığı kesin :A

Senin topuğuna sıkmaya hazır @Yakamoz-Asi ve @Bully varken önce onlardan çekinmen gerek benden değil :A ama evet cezaya sebep olacak bir paylaşım olmuş :A
paylaşımı silip süpürmüştük nerden gördün hanı nerde :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Belki de görmek istememişimdir aramız bozulasın diye :A (daha yeni bakınıyordum bildirimlere, görürdüm bir müddet sonra :A )
------

------

paylaşımı silip süpürmüştük nerden gördün hanı nerde :F
Yöneticiyim. Görebilirim orijinal halini :A
------

Tek başına piknik mi olur. Yanında en az 2 kişi ile güzel olur :D
Tek başıma gitmedim :A
Gündüz göl kenarı düşünmüştüm ama başka işler çıktı, bizde mahallede takıldık ama evimizin yanı orman zaten. Güzel manzara var.

Belki de görmek istememişimdir aramız bozulasın diye :A (daha yeni bakınıyordum bildirimlere, görürdüm bir müddet sonra :A )
@Bully ile @Yakamoz-Asi nin başlarına sürecek merhemleri yok onlardan niye çekineyim ikiside emekli yaşlı başlı insanlar ne yetkileri var ne bişey yolunmuş kaza dönmüşler :A oysa ben daha enerjik güçlü kuvvetli atletik bir aktif üyeyim onlar benden korksun:F

@Bully ile @Yakamoz-Asi nin başlarına sürecek merhemleri yok onlardan niye çekineyim ikiside emekli yaşlı başlı insanlar ne yetkileri var ne bişey yolunmuş kaza dönmüşler :A oysa ben daha enerjik güçlü kuvvetli atletik bir aktif üyeyim onlar benden korksun:F
Her şey bir rapora bakar. Gördüklerinde raporlansaydı işin zordu :A