2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Çok ayıppppp. 😱

Bak @Dosi beni çok iyi tanıyan birisi. :Z Böylesine değerli bir konuyu dar bir zamanda geçiştirmemek daha geniş bir zamanda tüm konuyu yazışmalarla birlikte okuyup gereğini yapacağım. :A
Heyecanla bekliyoruz canım beğeni ve yorumlarını :Z
------

Serhatta güzel söz çok sorun yok :D :D

Dosi cin gibi ayrıntılara çok önem veriyor :D :D
Ona takılmayalım ya önemli olan tebriğin er ya da geç gelmesi :A @Dosi

Heyecanla bekliyoruz canım beğeni ve yorumlarını :Z
------

Ona takılmayalım ya önemli olan tebriğin er ya da geç gelmesi :A @Dosi
Takılmadım ya serhat gayet nazik birisi ona demedim. Konu dosi hanımın ayrıntılara çok önem verdiği :D :D

Hiç gözden kaçırmıyor o yüzden çok tehlikeli olarak görürüm. Çünkü sayılara takılmadan gidenler vardır benim gibi :D :D

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Öncelikle bana oy veren herkese teşekkür ederim:bhr:

@Bully @12.Adam @Royal Highness @RüzgarGülü @BesaleT @cokiyitvci @MasacRE @Felon @Keith Long @Yakamoz-Asi @MEnes @dreamy @Hobbit @BARON疼痛 @mesmeso @Alemdar @fredbalotellifanny @Doğan @tekin

Yarı finalde 19 oy almıştım ve finalde de aynı oy sayısına ulaştım. Güzel bir tesadüf :A Son 3 katılımın 3ünü alarak artık bu etkinlikten yarışmacı olarak emekli oluyorum :A
Hem kapalı hem de açık oylamalarda birinci olmak ve 10. Yılıma girmeye yakın daha destek görmek güzel bir duygu.

Sorunsuz bir etkinlik oldu demek isterdim ama bu kez maalesef öyle olmadı. Öyle yada böyle tamamlamayı başardık. Bir sonraki etkinliktede finali kesinlikle açık oylama yaparız. Diğer aşamaları zamanla düşüneceğim.

@xemrexxx oy vermemiş olmanda beni desteklemiş kadar olmuş oldun, yarıda tercih etmemiştin sonuçta :A

@bazinga @emreemreu siz normalde oy verirdiniz anketlerde ama galiba çekimser kaldınız :A
@Turkuazz kaçırdın anketi :A

Diğer turlarda bana oy veren isimlerede teşekkür ederim.

Ve son olarak @Yakamoz-Asi senide tebrik ederim :bhr:
tebrıkler

• Harika
Reactions: Dosi
Takılmadım ya serhat gayet nazik birisi ona demedim. Konu dosi hanımın ayrıntılara çok önem verdiği :D :D

Hiç gözden kaçırmıyor o yüzden çok tehlikeli olarak görürüm. Çünkü sayılara takılmadan gidenler vardır benim gibi :D :D
Ben daha çok forum kurallarını çiğneyenler için tehlikeliyim :A
Ayrıca Serhat ile başka bir mevzumuz vardı, ona göndermeydi o :A
Ve ben önemsemediğim kişiler ile bunların lafını etmem :A
Ayrıntıları kolay yakaladığım doğrudur. Bir çok şeyi kolay çözmemi sağladı bu hayatta :A
Teşekkür ederim :bhr:

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

@Dosi ve ben ayrıntılara çok önem veririz :A Emek verince karşılığını istememiz normal :Z

Sen de bu tarz konular açarsan sen de takılırsın bence sayılara belli olmaz bu işler :A

Ben daha çok forum kurallarını çiğneyenler için tehlikeliyim :A
Ayrıca Serhat ile başka bir mevzumuz vardı, ona göndermeydi o :A
Ve ben önemsemediğim kişiler ile bunların lafını etmem :A
Ayrıntıları kolay yakaladığım doğrudur. Bir çok şeyi kolay çözmemi sağladı bu hayatta :A

Teşekkür ederim :bhr:
Sen bunu diyorsun yani :D
Umarım yanlış anlaşılmaz. Kurnazlık ile ilgili dedim o emojiyle yani :D
Screenshot_2024-09-18-17-29-26-75_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
@Dosi ve ben ayrıntılara çok önem veririz :A Emek verince karşılığını istememiz normal :Z

Sen de bu tarz konular açarsan sen de takılırsın bence sayılara belli olmaz bu işler :A
Sayılara önem vermem dediğim şöyle oyun oynuyorum orada rakamlar önemli ama orada sadece. Burası da eğlence platformu forum :D

Benim içinde sayılar önemli yoksa. Güzel konu bulsam reyting harici hit olarak girmek istiyorum her hafta :D

Belki reaksiyon da istiyorum ama o olmuyor :D

• Güldürdün
Reactions: Bully
Sayılara önem vermem dediğim şöyle oyun oynuyorum orada rakamlar önemli ama orada sadece. Burası da eğlence platformu forum :D

Benim içinde sayılar önemli yoksa. Güzel konu bulsam reyting harici hit olarak girmek istiyorum her hafta :D

Belki reaksiyon da istiyorum ama o olmuyor :D
Foruma yönetici olmayı düşündün mü hiç peki? :A

O konu açma isteklerinin sonu yeşil renge gider :A

• Güldürdün
Foruma yönetici olmayı düşündün mü hiç peki? :A

O konu açma isteklerinin sonu yeşil renge gider :A
Yok hiç düşünmedim :D

Ben zaten moderatör olmuştum forumun cafcaflı zamanları. 2012 belki 13 belki 11 hatırlamıyorum ama sonra çok rica ettim ozan'a özel sebeplerden geri ayrıldım uzun sürmedi :D

Daha sonra forum kariyerinde FF oyun ekibi gibi etkilesimlerim var tabi ama yönetici hiç düşünmedim :D

• Güldürdün
Reactions: Bully
Aynı ayda Ayın ve Yılın Favori Üyeleri seçilmemiz peki? :A @Dosi

10 Mart’a değinmiyorum bile :A

• Harika
Reactions: Dosi
Yok hiç düşünmedim :D

Ben zaten moderatör olmuştum forumun cafcaflı zamanları. 2012 belki 13 belki 11 hatırlamıyorum ama sonra çok rica ettim ozan'a özel sebeplerden geri ayrıldım uzun sürmedi :D

Daha sonra forum kariyerinde FF oyun ekibi gibi etkilesimlerim var tabi ama yönetici hiç düşünmedim :D
Aa moderatör geçmişin var demek :A Favori üyelik ve emeklilik iyidir ya kafa rahat oluyor :A

Haxball oynardık biz bazen :A

• Güldürdün