2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@serhatt rakip görür öldürür yönelimini gösterenleri sabaha kadar hepsi yok olur çok konuşmamak gerek :A
aman beni o tarz yerlere çekme zaten başım belada @Dosi ile :A kızcağız beni favori üye yapmadı ama en azından aktif üyelik ile onurlandırdı hele şu yeni rütbemi bir doyasıya kutlayayım :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx
aman beni o tarz yerlere çekme zaten başım belada @Dosi ile :A kızcağız beni favori üye yapmadı ama en azından aktif üyelik ile onurlandırdı hele şu yeni rütbemi bir doyasıya kutlayayım :F
sen yine de @Dosi ye çok güvenme onun kafasında 40 tilki gezer kırkının da kuyruğu birbirine değmez:A

sen yine de @Dosi ye çok güvenme onun kafasında 40 tilki gezer kırkının da kuyruğu birbirine değmez:A
ben kafasında tilkilerle dolaşan insanları severim saygı duyarım hatta :D kafası boş gezenler çok onların yanında kafasına tilki doluşanlar bin kat daha değerlidir:A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and tekin
@serhatt rakip görür öldürür yönelimini gösterenleri sabaha kadar hepsi yok olur çok konuşmamak gerek :A
Ez2RYJbWUAMYNU3.jpg

• İlginç
Reactions: xemrexxx
Hadi yeni üyeleri anladık diyelim de eski üyeler de mi hiç tanımamış seni :A
Ben direkt anladım neyin ne olduğunu da ortalık kan revan olmuş be yoldaşım... Eskilerin anlayamaması çok garip... :A @S.G.A.T.

Ama farklı bir kaos türüymüş bu da, belki biz de arada başvurabiliriz böyle kaoslara yoldaşlarımızla... Şimdilik menüye ekleyelim, kenarda dursun... @Maskeli Fedai @Sherlock

Oylama için ise tabi ki kadim dostuma gereken desteği vereceğim... Bak burada da hissettim ve foruma girdim bugün gecenin bu saatinde... :A @Dosi

Ben direkt anladım neyin ne olduğunu da ortalık kan revan olmuş be yoldaşım... Eskilerin anlayamaması çok garip... :A @S.G.A.T.

Ama farklı bir kaos türüymüş bu da, belki biz de arada başvurabiliriz böyle kaoslara yoldaşlarımızla... Şimdilik menüye ekleyelim, kenarda dursun... @Maskeli Fedai @Sherlock

Oylama için ise tabi ki kadim dostuma gereken desteği vereceğim... Bak burada da hissettim ve foruma girdim bugün gecenin bu saatinde... :A @Dosi
Eskiler eskide kaldı galiba. Yenilerden de hayır yok. :X
Kaos olacaksa ben de katılmak isterim. :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

Dm kutuna baktın mı?… :A

Dün canım biraz ofansif mizah çekmişti, ağır geldi foruma. :X
Amanın ne mizah. Ofansif mizah yapılacak bir sürü konu varken bunu mu seçtin
Oylama ne zaman bitecek? Biri kazansın da şu kumpanya bir sona ersin.
Sayın Bay At ne yapar edersin sahalarda göremiyoruz eskisi kadar? :)
Eskiler eskide kaldı galiba. Yenilerden de hayır yok. :X
Kaos olacaksa ben de katılmak isterim. :A
İşin gücün kaos :F

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.