2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,263
Puanı
1,061

Adam 21. yüzyılda Amerikan başkanları arasında rusyanın bir yerleri işgal etmediği tek dönem benim dönemim demiş. Yani dünyayı kurtaran adam elbet bize de kura da kıyak geçer. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
5. Tur çok ilginç ilerliyor.
Şuana kadar 29-33 oy olarak katılım var gruplarda.
Bir kaç grup çok sürpriz oranlara sahip. Yarın bu vakitlerde ilk 4 çeyrek finalist belli olur gibi, diğer 4 isim için bir kaç saat daha bekleriz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ne konuda? aslinda evet firsat geldi bana. Konulari hazir ederken gecen seneki konuma denk geldim.
@xemrexxx bana laf atip rakibime oy atmisti, @MasacRE beni oylamayacagini belirtmisti ve yetisememisti sonra. ikisi ayri kisiler ile eslesse kolaylikla rakiplere oy verirdim ama simdi bir acaba var bende :A

@denizz19 desen, bana ihanet edip kazanmani istemiyorum demisti. Intikam alirim dedigimde ise forumda bagim yok ki beni etkilemez demisti :A simdi tam zamani olabilir :A rakibide can dostlarindan @serhatt benimde yakin oldugum biri. bakalim :A

tüm gruplarda zorlanirim gibi. belki hic oy vermeyecegim eslesmelerde vardir :A bakalim :A
------

8 konu olunca söyleniyor millet :A tamam gece acarim, hem tarihsel olarak farkli olur. Hem sana bana gece sayilmaz saat durumundan dolayi :A
Dosi hanım bana kıyamaz ki :bhr:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
konuda gör bakalim kiydim mi kiymadim mi :A
sen bana kiymaya calis ama benden bekleme öyle mi? Ne güzel dünya...
Sen ondan önceki sene kazandığın için kıymaya çalışmıştım Dosi hanım ama yine de sana karşı gelmeye gönlüm razı gelmemişti ve finalde bilinçli olarak oy kullanmamıştım...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Sen ondan önceki sene kazandığın için kıymaya çalışmıştım Dosi hanım ama yine de sana karşı gelmeye gönlüm razı gelmemişti ve finalde bilinçli olarak oy kullanmamıştım...
buna gönülden inandigim icin gereken hamlemi yaptim. Tam da bu sebepten hareket ettim.

ben neyin ne oldugunu cok iyi biliyorum...

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: MEnes and MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
bir gün birbirimize laf atip dururuz, yeri gelir ufak ihanetler ederiz, bir baska gün birbirimizi överiz ve bize ihanet etmeye calisanlara karsi birbirimizi savunuruz. bizim dostlugumuz böyle... @Sherlock
Bir anda nereye düştük böyle... Aaah ah... Ne kutlu ve kadim bir dostluk bu be... @Sherlock @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
bir gün birbirimize laf atip dururuz, yeri gelir ufak ihanetler ederiz, bir baska gün birbirimizi överiz ve bize ihanet etmeye calisanlara karsi birbirimizi savunuruz. bizim dostlugumuz böyle... @Sherlock
Bir anda nereye düştük böyle... Aaah ah... Ne kutlu ve kadim bir dostluk bu be... @Sherlock @MasacRE
İşte bu dostluk bambaşka bir dostluk be kardeşim... @Sherlock
Vay beeee, duygu dolu anlar yaşıyorum. Anlık olarak pamuk gibi olunmuş…

Yılların eskitemediği dostluk… Canım dostlarım… 😳😳😳😳😳

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bully bir kura cekti tam cekti. Suana kadar ne güzel ilerliyorduk. Simdi stres oldum planlama bozulacak gibi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...