2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Hainsi Hanım yeter durun artık, paramparçayım...
böyle söyluyor olsamda, arada üzsenizde deger verdigim ortagim kadim dostum arkadaslarimsiniz... 2019 senesinde gecirdigimiz keyifli sohbetler ve ortamlardan dolayi bende kredinizin cok...
------

aaaaa bu ne :F
neyse kendime güzel sözler söylemis oldum ozaman @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
böyle söyluyor olsamda, arada üzsenizde deger verdigim ortagim kadim dostum arkadaslarimsiniz... 2019 senesinde gecirdigimiz keyifli sohbetler ve ortamlardan dolayi bende kredinizin cok...
------

aaaaa bu ne :F
neyse kendime güzel sözler söylemis oldum ozaman @Sherlock
Dosi Hanım ne güzel sözler bunlar böyle, duygulandım şu an. Duygularımız karşılıklı...

Avatar sinerjisi yapayım dedim, nasıl olmuşum...

• Harika
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,065
Puanı
1,060
ne konuda? aslinda evet firsat geldi bana. Konulari hazir ederken gecen seneki konuma denk geldim.
@xemrexxx bana laf atip rakibime oy atmisti, @MasacRE beni oylamayacagini belirtmisti ve yetisememisti sonra. ikisi ayri kisiler ile eslesse kolaylikla rakiplere oy verirdim ama simdi bir acaba var bende :A

@denizz19 desen, bana ihanet edip kazanmani istemiyorum demisti. Intikam alirim dedigimde ise forumda bagim yok ki beni etkilemez demisti :A simdi tam zamani olabilir :A rakibide can dostlarindan @serhatt benimde yakin oldugum biri. bakalim :A

tüm gruplarda zorlanirim gibi. belki hic oy vermeyecegim eslesmelerde vardir :A bakalim :A
------

8 konu olunca söyleniyor millet :A tamam gece acarim, hem tarihsel olarak farkli olur. Hem sana bana gece sayilmaz saat durumundan dolayi :A
Kurunun yanında yaşı da yakman hiç hoş olmadı...

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Dosi Hanım ne güzel sözler bunlar böyle, duygulandım şu an. Duygularımız karşılıklı...

Avatar sinerjisi yapayım dedim, nasıl olmuşum...
Harika olmuşsun :A şimdi net ve göz yormuyor.
Bu arada demek ki bu renge ve bana yakışıyor. Sendeyken ne kadar tatlı bir profil olduğunu farkettim :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Harika olmuşsun :A şimdi net ve göz yormuyor.
Bu arada demek ki bu renge ve bana yakışıyor. Sendeyken ne kadar tatlı bir profil olduğunu farkettim :A
Kaliteli hali için teşekkür ediyorum. :A

Evet cidden güzel duruyor, bundan sonra bu şekiliz. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...