2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hainsi Hanım yeter durun artık, paramparçayım...
böyle söyluyor olsamda, arada üzsenizde deger verdigim ortagim kadim dostum arkadaslarimsiniz... 2019 senesinde gecirdigimiz keyifli sohbetler ve ortamlardan dolayi bende kredinizin cok...
------

aaaaa bu ne :F
neyse kendime güzel sözler söylemis oldum ozaman @Sherlock

Zevkten dört köşeyim. :A Sakin acıma daha sert vur. @Sherlock
Ulan neden dosi nin avatarini kullanıyorsun.Ben kullanınca laf ediyorsun.
cok cene caldim. gidip dinleneyim. 1 bucuk saat sonra rakibini ögrenirsin :A
belkide rakibin Sherlock...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
böyle söyluyor olsamda, arada üzsenizde deger verdigim ortagim kadim dostum arkadaslarimsiniz... 2019 senesinde gecirdigimiz keyifli sohbetler ve ortamlardan dolayi bende kredinizin cok...
------

aaaaa bu ne :F
neyse kendime güzel sözler söylemis oldum ozaman @Sherlock
Dosi Hanım ne güzel sözler bunlar böyle, duygulandım şu an. Duygularımız karşılıklı...

Avatar sinerjisi yapayım dedim, nasıl olmuşum...

• Harika
Reactions: Dosi
ne konuda? aslinda evet firsat geldi bana. Konulari hazir ederken gecen seneki konuma denk geldim.
@xemrexxx bana laf atip rakibime oy atmisti, @MasacRE beni oylamayacagini belirtmisti ve yetisememisti sonra. ikisi ayri kisiler ile eslesse kolaylikla rakiplere oy verirdim ama simdi bir acaba var bende :A

@denizz19 desen, bana ihanet edip kazanmani istemiyorum demisti. Intikam alirim dedigimde ise forumda bagim yok ki beni etkilemez demisti :A simdi tam zamani olabilir :A rakibide can dostlarindan @serhatt benimde yakin oldugum biri. bakalim :A

tüm gruplarda zorlanirim gibi. belki hic oy vermeyecegim eslesmelerde vardir :A bakalim :A
------

8 konu olunca söyleniyor millet :A tamam gece acarim, hem tarihsel olarak farkli olur. Hem sana bana gece sayilmaz saat durumundan dolayi :A
Kurunun yanında yaşı da yakman hiç hoş olmadı...

• İlginç
Reactions: Dosi
Dosi Hanım ne güzel sözler bunlar böyle, duygulandım şu an. Duygularımız karşılıklı...

Avatar sinerjisi yapayım dedim, nasıl olmuşum...
Harika olmuşsun :A şimdi net ve göz yormuyor.
Bu arada demek ki bu renge ve bana yakışıyor. Sendeyken ne kadar tatlı bir profil olduğunu farkettim :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...