2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,256
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MEnes elenmis... Öglene kadar esitlik vardi ama sonradan baya geriye düstü.
@MasacRE ise 1 oy ile @xemrexxx 'i oyun disi birakmis :A
diger gruplarin bitmesini bekleyecegiz :A
------

@Maskeli Fedai öncelikle tesekkür ederim. sebebinin ne oldugunu anlamayacaksin ama bana bir konuda yardimci oldun diyelim :A

Rica ederim de hangi konu :A
Son anda kurtardık :A Fakaat bu Hainli Fedai'nin yoldaşlarının üçü de kritik oylamalar içindeyken gelmemesinin hesabı sorulur bunu da bil Hainli Fedai... Aramızdan sadece @Sherlock a oy atmış o da Gs galibiyetinin üstüne foruma geldiği için oylama daha bitmedi diye yalandan oylayıp bir de sayın Gs'li dostuma oy vermediğim gün öldüğüm gündür demiş leş herif... @MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Dosi Hanım size yardımcı olmak adına sayın Gs'li dostumu çağırdım, koşar adım geldi... @Maskeli Fedai

Son anda kurtardık :A Fakaat bu Hainli Fedai'nin yoldaşlarının üçü de kritik oylamalar içindeyken gelmemesinin hesabı sorulur bunu da bil Hainli Fedai... Aramızdan sadece @Sherlock a oy atmış o da Gs galibiyetinin üstüne foruma geldiği için oylama daha bitmedi diye yalandan oylayıp bir de sayın Gs'li dostuma oy vermediğim gün öldüğüm gündür demiş leş herif... @MEnes
Ahahaha Allah'tan kütük dostum eleyebilmiş yoksa vicdan azabı çekerdim.. Benim oylamalardan haberim bile yok ki kendim de elenmişim.. Bu iddiaları reddediyorum.. @MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,843
Puanı
1,060
@Dosi kaçırma iç savaş başladı başlayacak ... :A
@Maskeli Fedai @MEnes @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
@Dosi , güvenme buna. :A Bana attığı kazıkların izi duruyor.
Kazık mazık atmadım ben sana be adam. :A
Ahahaha Allah'tan kütük dostum eleyebilmiş yoksa vicdan azabı çekerdim.. Benim oylamalardan haberim bile yok ki kendim de elenmişim.. Bu iddiaları reddediyorum.. @MEnes
Sayın Gs'li dostumun önemli bir takım işleri varmış Utku beyciğim, onları çözmeden gelmesi mümkün değilmiş... Bir takım işler ince işlermiş şeklinde duyumlar aldım...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059

Sayın Gs'li dostumun önemli bir takım işleri varmış Utku beyciğim, onları çözmeden gelmesi mümkün değilmiş... Bir takım işler ince işlermiş şeklinde duyumlar aldım...
Sayın Gs'li dostum ve müthiş doğru duyumları.. @MasacRE

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,843
Puanı
1,060

Sen onu benim külahıma anlat. :A Şu avatarını bir an evvel değiştir de mikasa hanıma atacağım ileti yanlışlıkla sana gelmesin...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Dosi Hanım size yardımcı olmak adına sayın Gs'li dostumu çağırdım, koşar adım geldi... @Maskeli Fedai
deme böyle gercek sanacaklar :A
yok biliyorum, Maskeli'nin gizli mekanini siz bilmiyorsunuz. Haber ucurtulmadi, kendisi bizzat takim kazandi diye geldi. Sen ve Menes 1 oy ile elenseydiniz onun umrunda bile olmazdi :A
yapacagim bazi yorumlar var ama suan yapamiyorum. Oylama bitsin yazarim üsteki sorunun cevabinida :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,843
Puanı
1,060
deme böyle gercek sanacaklar :A

yok biliyorum, Maskeli'nin gizli mekanini siz bilmiyorsunuz. Haber ucurtulmadi, kendisi bizzat takim kazandi diye geldi. Sen ve Menes 1 oy ile elenseydiniz onun umrunda bile olmazdi :A

yapacagim bazi yorumlar var ama suan yapamiyorum. Oylama bitsin yazarim üsteki sorunun cevabinida :A
İkinci paragrafa katılmamak için deli olmak lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Aşırı heyecanlı geçen 5.tur tamamlanmak üzere. Biraz geç saatte yeni konuları açmaya çalışırım uykuya yenik düşmezsem :A

İyi bir katılım oldu ve elenen isimler son güne kadar tur atlayacak konumdaydı. Benimde aşırı zorlandığım bir tur oldu.

• Okudum
Reactions: Yakamoz-Asi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...