2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deme böyle gercek sanacaklar :A

yok biliyorum, Maskeli'nin gizli mekanini siz bilmiyorsunuz. Haber ucurtulmadi, kendisi bizzat takim kazandi diye geldi. Sen ve Menes 1 oy ile elenseydiniz onun umrunda bile olmazdi :A

yapacagim bazi yorumlar var ama suan yapamiyorum. Oylama bitsin yazarim üsteki sorunun cevabinida :A

Sen tüyler ürpertici bir hainsin... Kim bilir neler karıştırıyordun kapalı kapılar ardında... @Sherlock @MasacRE
Üstüme oyunlar oynanıyor.. İddiaları reddediyorum.. @MasacRE @Sherlock

Ahahaha Allah'tan kütük dostum eleyebilmiş yoksa vicdan azabı çekerdim.. Benim oylamalardan haberim bile yok ki kendim de elenmişim.. Bu iddiaları reddediyorum.. @MEnes

Kazık mazık atmadım ben sana be adam. :A

Sayın Gs'li dostumun önemli bir takım işleri varmış Utku beyciğim, onları çözmeden gelmesi mümkün değilmiş... Bir takım işler ince işlermiş şeklinde duyumlar aldım...

deme böyle gercek sanacaklar :A

yok biliyorum, Maskeli'nin gizli mekanini siz bilmiyorsunuz. Haber ucurtulmadi, kendisi bizzat takim kazandi diye geldi. Sen ve Menes 1 oy ile elenseydiniz onun umrunda bile olmazdi :A

yapacagim bazi yorumlar var ama suan yapamiyorum. Oylama bitsin yazarim üsteki sorunun cevabinida :A
Sen tüyler ürpertici bir hainsin... Kim bilir neler karıştırıyordun kapalı kapılar ardında... @Sherlock @MasacRE
Zaten Hainli Fedai'nin o ince işleri bitmek bilmiyor. Burada yoldaşlarına devamlı hainlik yaptığına göre çok önemli işleri var demektir :A

Dosi hanım Maskeli'nin gizli mekanını biliyor ama biz bilmiyoruz. Vay bee. Yoldaşımız dediğimiz insanın bize yaptığına bak. Paramparçayım...

Zaten Hainli Fedai'nin o ince işleri bitmek bilmiyor. Burada yoldaşlarına devamlı hainlik yaptığına göre çok önemli işleri var demektir :A

Dosi hanım Maskeli'nin gizli mekanını biliyor ama biz bilmiyoruz. Vay bee. Yoldaşımız dediğimiz insanın bize yaptığına bak. Paramparçayım...
Lan yok öyle bir şey ne gizli mekanı.. @Dosi @MEnes @Sherlock

ben tesadüfen görmüştüm. @Maskeli Fedai ’nin bile haberi yoktu. Artık öğrenmiş oldu :A

Bıraak, sen var ya inanılmaz tehlikeli bir insansın... Gerçekten artık senden çekinmeye başladım... Biz canın yoldaşlarına bu kadar hainlik nasıl yapabiliyorsun aklım almıyor... @Sherlock @MasacRE

ben tesadüfen görmüştüm. @Maskeli Fedai ’nin bile haberi yoktu. Artık öğrenmiş oldu :A
Dosi hanım varken sana inanacak değiliz Hainli Fedai... Dosi hanım gizli mekanın var diyorsa vardır. Dökül bakalım ne işler çeviriyorsun kapalı kapılar ardında... @Sherlock

Üstüme oyunlar oynanıyor.. İddiaları reddediyorum.. @MasacRE @Sherlock

Bıraak, sen var ya inanılmaz tehlikeli bir insansın... Gerçekten artık senden çekinmeye başladım... Biz canın yoldaşlarına bu kadar hainlik nasıl yapabiliyorsun aklım almıyor... @Sherlock @MasacRE
Dosi hanım varken sana inanacak değiliz Hainli Fedai... Dosi hanım gizli mekanın var diyorsa vardır. Dökül bakalım ne işler çeviriyorsun kapalı kapılar ardında... @Sherlock
kanıtlayamayacağım iddialarda bulunmam ben :A
@Dosi hanım buyurun, bu hain herifin tabutuna bir çivi de siz çakın. Gizli mekanları, ortadan kaybolmaları, hainlikleri, ince işleri bitmiyor bu adamın. Bu duruma artık kalıcı bir çözüm bulabilmek adına bu herifi gömmeye karar verdik...

Celebrate Rest In Peace GIF by Jason Clarke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc