2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reactions: 12.Adam and Dosi
Reactions: 12.Adam and Dosi

Rica ederim de hangi konu
Son anda kurtardık
Fakaat bu Hainli Fedai'nin yoldaşlarının üçü de kritik oylamalar içindeyken gelmemesinin hesabı sorulur bunu da bil Hainli Fedai... Aramızdan sadece @Sherlock a oy atmış o da Gs galibiyetinin üstüne foruma geldiği için oylama daha bitmedi diye yalandan oylayıp bir de sayın Gs'li dostuma oy vermediğim gün öldüğüm gündür demiş leş herif... @MEnes

Dosi Hanım size yardımcı olmak adına sayın Gs'li dostumu çağırdım, koşar adım geldi... @Maskeli Fedai

Ahahaha Allah'tan kütük dostum eleyebilmiş yoksa vicdan azabı çekerdim.. Benim oylamalardan haberim bile yok ki kendim de elenmişim.. Bu iddiaları reddediyorum.. @MEnes

@Dosi kaçırma iç savaş başladı başlayacak ...

@Maskeli Fedai @MEnes @Sherlock

@Dosi , güvenme buna.
Bana attığı kazıkların izi duruyor.
Kazık mazık atmadım ben sana be adam.

Ahahaha Allah'tan kütük dostum eleyebilmiş yoksa vicdan azabı çekerdim.. Benim oylamalardan haberim bile yok ki kendim de elenmişim.. Bu iddiaları reddediyorum.. @MEnes
Sayın Gs'li dostumun önemli bir takım işleri varmış Utku beyciğim, onları çözmeden gelmesi mümkün değilmiş... Bir takım işler ince işlermiş şeklinde duyumlar aldım...

Sayın Gs'li dostum ve müthiş doğru duyumları.. @MasacRE

Sen onu benim külahıma anlat.
Şu avatarını bir an evvel değiştir de mikasa hanıma atacağım ileti yanlışlıkla sana gelmesin...

Dosi Hanım size yardımcı olmak adına sayın Gs'li dostumu çağırdım, koşar adım geldi... @Maskeli Fedai
deme böyle gercek sanacaklar

yok biliyorum, Maskeli'nin gizli mekanini siz bilmiyorsunuz. Haber ucurtulmadi, kendisi bizzat takim kazandi diye geldi. Sen ve Menes 1 oy ile elenseydiniz onun umrunda bile olmazdi

yapacagim bazi yorumlar var ama suan yapamiyorum. Oylama bitsin yazarim üsteki sorunun cevabinida

İkinci paragrafa katılmamak için deli olmak lazım.

Reactions: Dosi
Aşırı heyecanlı geçen 5.tur tamamlanmak üzere. Biraz geç saatte yeni konuları açmaya çalışırım uykuya yenik düşmezsem

İyi bir katılım oldu ve elenen isimler son güne kadar tur atlayacak konumdaydı. Benimde aşırı zorlandığım bir tur oldu.

Reactions: Yakamoz-Asi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...