2022 En Favori Üye 2022 | Çeyrek Final | 12.Adam vs Aserat

Hangi üye yarı finale yükselsin?

• 12.Adam

Oy: 30 88.2%
  • Aserat

Oy: 4 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Kaos arada iyidir canım forum renkleniyor işte. :A :A Çok sık giriyor olsaydım ben de kaos çıkarabilirdim. :A 1 farkla elenmeme üzüldüm zaten sessiz sedasız. :A
O konuda @Maskeli Fedai ’ye çemkir. Geldi tüm gruplara oy kullanıp tek sizinkini es geçti :A belki şuan oylamada olabilirdin. Kısmet değilmiş :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,879
Puanı
1,060
Donald Glover Pizza GIF
@Dosi , @Özgür itfaiye yi kim çağırdı? :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,879
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Maskeli Fedai için boşuna Hainli Fedai demiyorlarmış demek ki… :A

Onun bir çok hainliklerine şahit oldum ama @MEnes @Sherlock ve @MasacRE üzülmesinler diye açık etmiyorum. Gerçi onlar @Maskeli Fedai ‘nin hainliklerine alışkınlar :A
Bizim hiçbir sözümüz boşuna değildir Özgür beyciğim :A Hemşehrisine bile hainlik yapan bir insandan ne bekliyoruz ki biz cidden :A @Sherlock @MEnes @Maskeli Fedai

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,052
Puanı
1,060
Kimseye durduk yere laf atmam demek ki hak etmişsin ki tepkimi göstermişim. :F Zaten tuğla gibi paragraflar döşeyip hiçbir şey anlatamamayı başarman da seninle konuşmanın herhangi bir faydası olmayacağının en büyük kanıdı. 12.Adam kazanmayı daha çok hak ettiği için tabii ki oy farkı atacak ama buradan bile kendi fesat zihniyetine uygun bir anlam çıkardığın için ne kadar kötü niyetli biri olduğunu belli ediyorsun. Millete forumdan defolmayı önereceğine kendine çekidüzen vermeyi deneyebilirsin. :)
Aynen yaaa her gün Yasak Elma'ya, onun dizisine, bunun bilmem nesine durduk yere laf atmıyorsun inandık bizde. Haklısın anlamayana davul zurna az demişler. Senin dediğim dedik bir yumağı olduğunu unutmuşum hata bende. Benim çekidüzen verilecek bir yanım olsaydı bunu kimsenin dile getirmesine izin vermeden düzeltirdim senin aksine bu olgunluğa sahibim çok şükür. Keşke sen kendine çekidüzen versen de burayı çirkinliklerinden az da olsa mahrum etsen. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Bu efsane sahneyi ve oyunculuğu paylaştığın için teşekkür ederim canım gideyim de tekrar izleyeyim. :bhr:
Ya hadi bizi sattın, insan hemşosunu satar mı be. :A @Maskeli Fedai

@Dosi çağırmış, konum yanıyor demiş. :A

Hoş bulduk Özgür beyciğim. :A
Bizim hiçbir sözümüz boşuna değildir Özgür beyciğim :A Hemşehrisine bile hainlik yapan bir insandan ne bekliyoruz ki biz cidden :A @Sherlock @MEnes @Maskeli Fedai
Bundan sonra ona çölde su bile yok. :A
------

Ben ara vermeden banada yanlışı olmuştu. Ara verip döndüğümde unuttuk :A
Bir insan senin gibi birine nasıl yanlış yapabilir. :eek:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,052
Puanı
1,060
Bu şekilde olaya bakmayı doğru bulmuyorum. Ben de oyumu 12.Adam’a verdim ama bu Aserat’ı sevmediğim anlamına gelmiyor.
Ayrıca farklılıklar gösterebiliyor herzaman.
bazinga’yı örnek vereyim, bir grupta fark atarken diğer grupta fark yedi.

Baya mesajlar ve bildirim var. Şuan diğer yazıları okumadım ve hakim değilim sonra bakacağım ama lütfen her konuda bu tarz laf atmalara son verin. İkinizide severim ve bu tarz laf atmalarınızı görmek üzücü.
Ben oy farkına odaklandım zaten. Kişiselleştirmenizi doğru bulmuyorum bende.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,879
Puanı
1,060
Bu efsane sahneyi ve oyunculuğu paylaştığın için teşekkür ederim canım gideyim de tekrar izleyeyim. :bhr:

Bundan sonra ona çölde su bile yok. :A
------

Bir insan senin gibi birine nasıl yanlış yapabilir. :eek:
Gorselin ana fikri:Sana taş atana sen ekmek at. :A

• Harika
Reactions: Özgür
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...