2022 En Favori Üye 2022 | Çeyrek Final | 12.Adam vs Aserat

Hangi üye yarı finale yükselsin?

• 12.Adam

Oy: 30 88.2%
  • Aserat

Oy: 4 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,766
Puanı
860
12.Adam

• Harika
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,291
Puanı
1,061
Forumun en sevileni ve en sevilmeyeni sanki etkinliğin adı oy farkına bak. :F @xemrexxx @Dosi @Özgür
Senin gibi kendini öne atmak için kırk takla atan ilgi budalası birinin anket oylarıyla kafayı bozması acınasılığını çok iyi anlıyorum da laf atmak için bu kadar parçalama kendini. :F Sevilmeyen birinin son 8'de işi olmayacağına göre kendini daha fazla rezil etmemeni öneririm. :kiki:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,092
Puanı
1,060
Senin gibi kendini öne atmak için kırk takla atan ilgi budalası birinin anket oylarıyla kafayı bozması acınasılığını çok iyi anlıyorum da laf atmak için bu kadar parçalama kendini. :F Sevilmeyen birinin son 8'de işi olmayacağına göre kendini daha fazla rezil etmemeni öneririm. :A
Allah aşkına ya kendini öne atmak ne demek? Ne yapıyorum tek bir tane mantıklı örnek veremezsin. Ayrıca ben oy farkına odaklandım kişiselleştiren sensin üstüne alındıysan acınası halde olan da sensin.

Senin kafayı bozduğun şeyler benimkilerin yanında(ki şuan forumda kafayı bozduğum hiçbir şey yok) solda sıfır kalır.

Rezillik senin göbek adın olmuş da haberin yok. Sonuçlardan da belli oluyor zaten. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,291
Puanı
1,061
Allah aşkına ya kendini öne atmak ne demek? Ne yapıyorum tek bir tane mantıklı örnek veremezsin. Ayrıca ben oy farkına odaklandım kişiselleştiren sensin üstüne alındıysan acınası halde olan da sensin.

Senin kafayı bozduğun şeyler benimkilerin yanında(ki şuan forumda kafayı bozduğum hiçbir şey yok) solda sıfır kalır.

Rezillik senin göbek adın olmuş da haberin yok. Sonuçlardan da belli oluyor zaten. :D
Evet kişiselleştiren ben olduğum için bu konuda sana yönelik bir şey yazmamama rağmen böyle kudurup saldırıya geçtin bence sen bunları külahıma anlat. :F Fikrinin bile olmadığı konularda mesaj yazıp post kasman veya ortalığı alakasız mesajlarla doldurup ilgiyi üzerinde toplaman vereceğim mantıklı örneklerin sadece tek bir tanesi olur ama sen bunu yapamayacağın için yine kendi bildiğini benim üzerime atmaya çalışıyorsun. :)

Çok şükür bu forumda utanılacak bir şeyim olmadı çünkü senin aksine sevilme kaygısıyla milletin yüzüne gülüp arkasından başka düşünen biri değilim. Bu saatten sonra forum üyeleri için ekstra bir çabam da yok zaten. Ben de son 8'e kalmayı beklemiyordum ama bu kadar insan oy verdiyse demek ki bir şey görüp de vermiş yani bence acilen bu gerçeği hazmetmen yararına olur. :kiki:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,092
Puanı
1,060
Evet kişiselleştiren ben olduğum için bu konuda sana yönelik bir şey yazmamama rağmen böyle kudurup saldırıya geçtin bence sen bunları külahıma anlat. :F Fikrinin bile olmadığı konularda mesaj yazıp post kasman veya ortalığı alakasız mesajlarla doldurup ilgiyi üzerinde toplaman vereceğim mantıklı örneklerin sadece tek bir tanesi olur ama sen bunu yapamayacağın için yine kendi bildiğini benim üzerime atmaya çalışıyorsun. :)

Çok şükür bu forumda utanılacak bir şeyim olmadı çünkü senin aksine sevilme kaygısıyla milletin yüzüne gülüp arkasından başka düşünen biri değilim. Ben de son 8'e kalmayı beklemiyordum ama bu kadar insan oy verdiyse demek ki bir şey görüp de vermiş yani bence bu gerçeği hazmetmen yararına olur. :kiki:
Abi sen şaka mısın? Herkese laf atan, bulaşan değilmiş gibi sana yapılınca mı(ki bu konuda yapmadım inanmasan da) suç oluyor? Bu kadar kendinle çelişen biri daha görmedim.

Pardonnnn???? Hangi konuda fikrim yokmuş da yazıyormuşum? Örnek göster örnek. Mesajlarla doldurduğum falan da yok ha evet çalışıyorum ve gece geldiğimde tüm açılan konulara ve yapılan etiketlere "hakkım olduğu üzere" mesajımı yazıyorum bu seni rahatsız ediyorsa defolup gidebilirsin, görmezden gelebilirsin kimseyi zorla tutan yok! Kendisi son sekize kalmış çok seviliyor ben yarı finale çıkıyorum ve sevilmiyorum, sevilme kaygısı taşıyorum aynen ya. :F

Aynen utanılacak bir şeyin yok, yalancılıkta zirve yaptın resmen. Sevilme muhabbetine de gelince çok şükür oylardan da belli olduğu üzere sevenlerim var ve hiçbir zaman böyle bir kaygım olmadı eğer olsaydı sen de dahil herkesle aramı iyi tutardım. Resmen iftira atıyorsun şuan bu kadarına da pes. Kimin arkasından konuşmuşum biri de çıkıp "benim arkamdan konuştun" desin eğer varsa öyle bir şey.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,291
Puanı
1,061
Abi sen şaka mısın? Herkese laf atan, bulaşan değilmiş gibi sana yapılınca mı(ki bu konuda yapmadım inanmasan da) suç oluyor? Bu kadar kendinle çelişen biri daha görmedim.

Pardonnnn???? Hangi konuda fikrim yokmuş da yazıyormuşum? Örnek göster örnek. Mesajlarla doldurduğum falan da yok ha evet çalışıyorum ve gece geldiğimde tüm açılan konulara ve yapılan etiketlere "hakkım olduğu üzere" mesajımı yazıyorum bu seni rahatsız ediyorsa defolup gidebilirsin, görmezden gelebilirsin kimseyi zorla tutan yok! Kendisi son sekize kalmış çok seviliyor ben yarı finale çıkıyorum ve sevilmiyorum, sevilme kaygısı taşıyorum aynen ya. :F

Aynen utanılacak bir şeyin yok, yalancılıkta zirve yaptın resmen. Sevilme muhabbetine de gelince çok şükür oylardan da belli olduğu üzere sevenlerim var ve hiçbir zaman böyle bir kaygım olmadı eğer olsaydı sen de dahil herkesle aramı iyi tutardım. Resmen iftira atıyorsun şuan bu kadarına da pes. Kimin arkasından konuşmuşum biri de çıkıp "benim arkamdan konuştun" desin eğer varsa öyle bir şey.
Kimseye durduk yere laf atmam demek ki hak etmişsin ki tepkimi göstermişim. :F Zaten tuğla gibi paragraflar döşeyip hiçbir şey anlatamamayı başarman da seninle konuşmanın herhangi bir faydası olmayacağının en büyük kanıdı. 12.Adam kazanmayı daha çok hak ettiği için tabii ki oy farkı atacak ama buradan bile kendi fesat zihniyetine uygun bir anlam çıkardığın için ne kadar kötü niyetli biri olduğunu belli ediyorsun. Millete forumdan defolmayı önereceğine kendine çekidüzen vermeyi deneyebilirsin. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Forumun en sevileni ve en sevilmeyeni sanki etkinliğin adı oy farkına bak. :F @xemrexxx @Dosi @Özgür
Bu şekilde olaya bakmayı doğru bulmuyorum. Ben de oyumu 12.Adam’a verdim ama bu Aserat’ı sevmediğim anlamına gelmiyor.
Ayrıca farklılıklar gösterebiliyor herzaman.
bazinga’yı örnek vereyim, bir grupta fark atarken diğer grupta fark yedi.

Baya mesajlar ve bildirim var. Şuan diğer yazıları okumadım ve hakim değilim sonra bakacağım ama lütfen her konuda bu tarz laf atmalara son verin. İkinizide severim ve bu tarz laf atmalarınızı görmek üzücü.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Kaos başlamış yerimizi alalım. :A

1673732659887.gif

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Ya üşeniyorum okumaya ama okumaktan başka çaremde yok. Diğer bildirimleri tüketeyim bakacağım yorumlara.
2 sene üst üste kaossuz güzelce ilerledi etkinlik ama bu sene bir kaç sıkıntılı zamanlar oldu :A
@Cervantes tam zamanında yok oldu yine.
Kaos arada iyidir canım forum renkleniyor işte. :A :A Çok sık giriyor olsaydım ben de kaos çıkarabilirdim. :A 1 farkla elenmeme üzüldüm zaten sessiz sedasız. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...