2021 En Favori Üye 2021 | Final | Dosi vs Tolstoyevski

En Favori Üye 2021 Kazananı Kim Olsun?

• Dosi

Oy: 15 50.0%
  • Tolstoyevski

Oy: 15 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tahmin ettigim final olmus aslinda. Sürpriz bekliyordum belki Erinc abi cikar falan diyordum ama kismet degilmis. Iki cenesi düsük süper mod @Dosi ve @Tolstoyevski finale kalmis. :D

Oyumu kullandim. :A ikinizide bu basaridan ötürü tebrik eder, calismalarinizda basarilar dilerim. :A :A

2 saat yoktum, hiç kıpırdama olmamış 😱 bu tur cidden az oy ile kapatacak gibiyiz :A rekor 45, en son 41 oy gelmişti turlarda :A @Tolstoyevski
------

@Tolstoyevski nin artıları

Fenerbahçeli değil
Niccolo Machievelli'yi seviyor
"Dostoyevski > Tolstoy" diyor
Pandeizme gönül vermiş bir yoldaş

@Dosi nin eksileri

İsveçli
İsveç ajanı
iPhone hediye etmedi
Fenerbahçeli

Oyum Tols'a gidiyor...
Böyle yorumlar yazmama gerek yok, her sene aynı gerekçeyle gelip beni es geçiyorsun. Anladık, İsveçli oluşumuz en büyük etken :A

😱 bu sefer gerçekten iki ucu @serhatt lı oylama :(
E4Wtzv1WQAcznIo.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Etkinliğin en başında bu seneki favorim @Tolstoyevski dediğim içim @Dosi ve Tolsada, o yüzden @Tolstoyevski oy verdim.

Sanırım tüm açıklamarınızda DosiTols kazandı yazdığınız için insanlar sizi ayırmak istemiyor ondan çok az oy gelmiş.

Seneye DosiTols olarak katılın bence 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

Etkinliğin en başında bu seneki favorim @Tolstoyevski dediğim içim @Dosi ve Tolsada, o yüzden @Tolstoyevski oy verdim.

Sanırım tüm açıklamarınızda DosiTols kazandı yazdığınız için insanlar sizi ayırmak istemiyor ondan çok az oy gelmiş.

Seneye sadece yürüten olacağım daha yönetimdeysem. Bunu bir kaç kere belirttim. Kazanan konusunda da yazarım :A

@Tolstoyevski ve ben hangimiz kazanırsa kazansın aynı oranda sevineceğimiz için bunu yazıyoruz. Zaten DosiTols tabiri 2017'den beri yazdığımız bir tabir. Çoğu kişi bizi ayırmaz hep iyi ikilisiniz der. Özellikle eskiler bunu biliyor.
Yönetime birlikte girdik, birlikte rütbe atladık ve birlikte yönetimsel olarakta bir çok yeniliğe vesile olduk 😊
Önceki konuda da yazdığım gibi en iyi arkadaşım ve onunla finalde olmak en büyük kazanç

Seneye sadece yürüten olacağım daha yönetimdeysem. Bunu bir kaç kere belirttim. Kazanan konusunda da yazarım :A

@Tolstoyevski ve ben hangimiz kazanırsa kazansın aynı oranda sevineceğimiz için bunu yazıyoruz. Zaten DosiTols tabiri 2017'den beri yazdığımız bir tabir. Çoğu kişi bizi ayırmaz hep iyi ikilisiniz der. Özellikle eskiler bunu biliyor.
Yönetime birlikte girdik, birlikte rütbe atladık ve birlikte yönetimsel olarakta bir çok yeniliğe vesile olduk 😊
Önceki konuda da yazdığım gibi en iyi arkadaşım ve onunla finalde olmak en büyük kazanç
Ne kadar harika bir dostluk 😍

Ne kadar harika bir dostluk 😍

@Dosi nin de dediği gibi forumda birçok gelişmemiz hep birlikte oldu ikimizin, daima birlikte hareket ettik ve 6 seneye giren dostluğumuz bu süre zarfında bir kez olsun bozulmadı, her daim canlılığını korudu ve bağımız daha da ilerledi. Sadece forumdan değil, gerçek hayattan da en iyi arkadaşım ve sırdaşım, bundan dolayı da mutluluk duyuyorum. Bu finalin sonucunda biraz da bu yüzden kaybeden olmayacak, ikimiz de kazanmış olacağız. :Z ✨✨

• Harika
Reactions: The_Erinch and Dosi
İkisi de paylaşım yaptığım ve sevdiğim arkadaşlarım. İkisi de foruma ciddi şekilde emekler verdi ve vermeye de devam ediyorlar. Ancak benim oyumu @Tolstoyevski alıyor hem onunla farklı bir hukukum var hem de bu seneye MS şampiyonluğu ve de hikayeleriyle ciddi şekilde damga vurdu :A

İkiniz de şampiyonsunuz zaten :bhr: @Dosi

Gerçekten finale yakışır bir oylama olmuş. İkinizde foruma gerek katkılarınızla gerek değerli , kaliteli yorumlarınızla ... hak ediyorsunuz.Aslında kazanan 2 kişi olsa daha iyi olurmuş.
İkınizide seviyorum ...( sizin dostluğunuza hayranım bu yüzden kime oy verirsem vereyim sevineceğinize eminim😊🤗)
Oyum @Dosi ye.

Gerçekten finale yakışır bir oylama olmuş. İkinizde foruma gerek katkılarınızla gerek değerli , kaliteli yorumlarınızla ... hak ediyorsunuz.Aslında kazanan 2 kişi olsa daha iyi olurmuş.
İkınizide seviyorum ...( sizin dostluğunuza hayranım bu yüzden kime oy verirsem vereyim sevineceğinize eminim😊🤗)
Oyum @Dosi ye.
Eşitlik olursa iki kazanan olacak :A konuda yazmışım o kuralı. Geçen senede vardı :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...