En İyi Ben Seçerim 1-3. Hafta Oy Sonuçları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi onca hafta senin yarışmanda sonuçlar açıklanırken konuya katkıda bulundu, sen iadeyi ziyaret yapacağına anca sonuçlar bittiğinde,30 sayfa sonra konuya uğra. Ayıp ayıp. :A
sitemimi etmistim o konuda :) ben etiketleyince gelmeyip baska biri etiketkeyince gelmeside ayri bir mevzu :) neyse ben anlayacagimi anladim zaten :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen ne okuyordun :D Matematikçiler gibi sağlama yapıyon vs :D
Bi tek onu izlemedim ama 1.sezonu bitirdim onda da :F

beş sezon yayınlanmış sen hala ilk sezondamısın :)
peki fargo noldu vikings noldu onlarda durumlar nedir :) gerçi sorarken boşuna sorduğumun farkındayımda yinede soralım :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
iki ay sonrada ben terkederim buraları demekki önümüzdeki ekime kadar şöyle bir ağız tadıyla ortalığı sıvayamayacağız :)
Yok la ben gelirim hafta sonları öyle elimi ayağımı hepten çekecek değilim. :A Sen terk edene kadar elbet ortalığı sıvarız bir yerlerde, yoksa dayanamam Ekim'e kadar fazla ağır gelir bu yük. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
beş sezon yayınlanmış sen hala ilk sezondamısın :)
peki fargo noldu vikings noldu onlarda durumlar nedir :) gerçi sorarken boşuna sorduğumun farkındayımda yinede soralım :)

Fargo müthişti 2 sezonu bitirdim 3 ün neresinde kaldığımı hatırlamıyorum :D
Vikinfsi ilk izlediğimde bu bana göre değil demiştrim hatırlatırım senin hatrına ilk bölümü zorla izlemiştim :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
artık anlamış gibi yapacağım :) bir daha sormam cümle çok nette benim kafammı almıyor çözemedim işi ..?
şimdi finale kalan yarısmacılarin yarisma boyunca topladiklari puanlara göre fazladan final puani alacaklar.

üç kez okudum bu cümleyi :) dur ben bir @Tolstoyevski yi çağırayım anca o çözer :)
varsayalım ki @Bully 456 puan almiş yarisma boyunca ve @denizz19 548 ve @EFE UYSAL 675 puan almis. Bu puanlara göre Efe 3 Deniz 2 Kaanda 1 puan alacak :) final puanlarina eklenecek :D

Muhtemelen kaybolurum ama sonra gelirim ya sabah kursum var :D Hiç boş durmuyoruz ki :unamused::unamused::disappointed::relieved:
Kolay gelsin. seni forumda görmesemde @denizz19 vesilesiyle haberdar oluyorum :) bir keresinde selam söyledimde ilettimi bilmiyorum :A

Ay kırk yılın başı bir iltifat edelim dedik cevap 4 saat sonra geldi, bir daha da yaparsam :A
:( iyide ben oy aciklayip dinlenmeye çekildim. çok gör zaten sen bana :(:(

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
varsayalım ki @Bully 456 puan almiş yarisma boyunca ve @denizz19 548 ve @EFE UYSAL 675 puan almis. Bu puanlara göre Efe 3 Deniz 2 Kaanda 1 puan alacak :) final puanlarina eklenecek :D

Kolay gelsin. seni forumda görmesemde @denizz19 vesilesiyle haberdar oluyorum :) bir keresinde selam söyledimde ilettimi bilmiyorum :A

:( iyide ben oy aciklayip dinlenmeye çekildim. çok gör zaten sen bana :(:(
Düşüneceğim bu durumu :p :A

Teşekkürümü bekliyorum merakla :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
evet seni ezdi resmen gözlerimle gördüm ben şahidim :)

Dimi, halbuki ben nasıl da çırpındım bugün konusunu coşturmak için :A Ama senin şahitliğin kafamı karıştırıyor biraz :A

valla bende olayın ayrıntısını bilmiyorum ama son mesajda @Bully sana olur olmadık şeyler söylemeye başladı neyseki ben engel oldum :)

@destere ile hiç uğraşamam şimdi, öyle diyorsa öyledir :A
Mevzuyu anladım şimdide ama Kaan destere demişse öyledir demekle desterenin iftira atmadiğini kabullenmiş.

Düşüneceğim bu durumu :p :A

Teşekkürümü bekliyorum merakla :A
az daha bekle üzdün beni

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mevzuyu anladım şimdide ama Kaan destere demişse öyledir demekle desterenin iftira atmadiğini kabullenmiş.

az daha bekle üzdün beni
Aman sen ne bakıyon ona, bir ihtimal aralarını bozarım diye ya tutarsa taktiğiyle saldırıya geçti işte, takmaya gerek yok :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aman sen ne bakıyon ona, bir ihtimal aralarını bozarım diye ya tutarsa taktiğiyle saldırıya geçti işte, takmaya gerek yok :A
Beni bugün yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ederim :love1::love1:
daha önceki konulara uzak durdun diye sitem etmiştim ama unutturdun :) @denizz19 ve @vadikızı beni o konularda sende beni burda yalnız bırakmadin. umarim bir dahaki açıklamada üçünüzde bulunursunuz. Sana 1 günde 100 küsür mesaj yazdırdım :A uzun zamanın rekoru olsa gerek.
tekrar teşekkür ederim canım arkadaşım, bazı buzlar eridi :) ve diğer haftalarda aynı performansı bekliyorum :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
daha önceki konulara uzak durdun diye sitem etmiştim ama unutturdun :) @denizz19 ve @vadikızı beni o konularda sende beni burda yalnız bırakmadin. umarim bir dahaki açıklamada üçünüzde bulunursunuz. Sana 1 günde 100 küsür mesaj yazdırdım :A uzun zamanın rekoru olsa gerek.
tekrar teşekkür ederim canım arkadaşım, bazı buzlar eridi :) ve diğer haftalarda aynı performansı bekliyorum :A
Rica ederim canım, ilk gününde yalnız bırakamazdım tabii sonraki haftalara bakarız artık :A Üzerine koymaya çalışacağım :A

Geri kalan buzlar her neyse onlar da erir umarım :A Benim için de bir zevkti, eski geveze zamanlarım aklıma geldi :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Rica ederim canım, ilk gününde yalnız bırakamazdım tabii sonraki haftalara bakarız artık :A Üzerine koymaya çalışacağım :A

Geri kalan buzlar her neyse onlar da erir umarım :A Benim için de bir zevkti, eski geveze zamanlarım aklıma geldi :A
ama sen niye tepkisiz kaldin yazıma :T:
bazı buzlar zor çözülür ama iyiyiz şükür :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

vıyyyk konu batmış resmen :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fargo müthişti 2 sezonu bitirdim 3 ün neresinde kaldığımı hatırlamıyorum :D
Vikinfsi ilk izlediğimde bu bana göre değil demiştrim hatırlatırım senin hatrına ilk bölümü zorla izlemiştim :D
fargo için harikayı attım vikings için söylediklerinden dolayı seni kınıyorum :)

ama sen gelince tekrar su yüzüne çıktı :A
sizi yalnız bırakmaya gelmiyor karşılıklı övüşmelerle konuyu sulandırıp hiç ediyorsunuz allah kahretsin sabaha kadarda nöbet tutamamki ne haliniz varsa görün :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@destere al yine paylaşayım , Demet Akalın'dan 10 kat daha güzel söylüyor :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok la ben gelirim hafta sonları öyle elimi ayağımı hepten çekecek değilim. :A Sen terk edene kadar elbet ortalığı sıvarız bir yerlerde, yoksa dayanamam Ekim'e kadar fazla ağır gelir bu yük. :A
sıvayacağımız konunun müsait olması lazım mesela ilk basket maçında ortalığı batıralım burası uygun değil burda @Bully ile @Dosi karşılıklı övüşüyor sinirimi bozuyorlar :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
fargo için harikayı attım vikings için söylediklerinden dolayı seni kınıyorum :)

sizi yalnız bırakmaya gelmiyor karşılıklı övüşmelerle konuyu sulandırıp hiç ediyorsunuz allah kahretsin sabaha kadarda nöbet tutamamki ne haliniz varsa görün :)
uzun zamandır konuşmuyoruduk onunla, bugüne denk geldi :D

sıvayacağımız konunun müsait olması lazım mesela ilk basket maçında ortalığı batıralım burası uygun değil burda @Bully ile @Dosi karşılıklı övüşüyor sinirimi bozuyorlar :)
haha yok rahat rahat takıl. @Bully gitti galiba :) senlede övüşürüz ne olacak :A