En İyi Ben Seçerim 1-3. Hafta Oy Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere al yine paylaşayım , Demet Akalın'dan 10 kat daha güzel söylüyor :D
kadının görüntüsü harika ama ben sesini seviyorum ayrıca bunuda belirtmek şart çünkü beğendiklerimi genelde tipinden dolayı beğendiğime dair yanlış bir kanaat oluşmuş artniyetli forumcanlarda :)

uzun zamandır konuşmuyoruduk onunla, bugüne denk geldi :D

haha yok rahat rahat takıl. @Bully gitti galiba :) senlede övüşürüz ne olacak :A
tabi ikinci plandayız o olmayınca bana sıra geliyor böyle bir durumu kabullenmem mümkün değil :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
kadının görüntüsü harika ama ben sesini seviyorum ayrıca bunuda belirtmek şart çünkü beğendiklerimi genelde tipinden dolayı beğendiğime dair yanlış bir kanaat oluşmuş artniyetli forumcanlarda :)
ben forumdakilerin düşüncelerine aldırış etmiyorum. seni bana yanlış tanittılar. moside hemen kandı onlara ama artık aramızı bozamazlar :)

tabi ikinci plandayız o olmayınca bana sıra geliyor böyle bir durumu kabullenmem mümkün değil :)
ay yok o eskidendi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben forumdakilerin düşüncelerine aldırış etmiyorum. seni bana yanlış tanittılar. moside hemen kandı onlara ama artık aramızı bozamazlar :)
mosiden sonra düzelme emareleri görüyorum sende ama ortamı bulunca hala arada bir kötü huylarını tekrar ediyorsun hiç hoş değil tabiki bu durum:) artık bakıcaz gidişat nereye doğru :))

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
mosiden sonra düzelme emareleri görüyorum sende ama ortamı bulunca hala arada bir kötü huylarını tekrar ediyorsun hiç hoş değil tabiki bu durum:) artık bakıcaz gidişat nereye doğru :))
Şuan Bully konuda ama bak senle yazışıyorum :)
yeri gelmisken tekrar diyeyim. teşekürler yarısmamda desteğini eksik etmediğin icin. inan cok mutlu oluyorum :love1:

@Bully ne gözluk atiyorsun? sen bana tam tersi destereyi savunmustun. ben baskalarini diyorum :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şuan Bully konuda ama bak senle yazışıyorum :)
yeri gelmisken tekrar diyeyim. teşekürler yarısmamda desteğini eksik etmediğin icin. inan cok mutlu oluyorum :love1:

@Bully ne gözluk atiyorsun? sen bana tam tersi destereyi savunmustun. ben baskalarini diyorum :)
Ona değil ki eskidendi kısmına attım ben :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
peki niye öyle yapmalıyım? :A simdi yazıma devam edersem birileri bana ters tepki gösterecek gibime geliyor :A
Niyesini sen biliyorsun, benle paylaştıklarınla onla paylaştıkların bir mi hiç senin :A

Ben yokken düzeltirsiniz artık aranızı, ben varken mümkün değil :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Niyesini sen biliyorsun, benle paylaştıklarınla onla paylaştıkların bir mi hiç senin :A

Ben yokken düzeltirsiniz artık aranızı, ben varken mümkün değil :A
sen varkende aramiz iyi olsun canim ne diye @destere ile bozulsun aramiz :) biz yavas yavas onlada paylasmaya basladik birseyler :A
ama tabi senle çok özel bir geçmişimiz var :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sem varkende aramiz iyi olsun canim ne diye @destere ile bozulsun aramiz :) biz yavas yavas onlada paylasmaya basladik birseyler :A
ama tabi senle çok özel bir geçmişimiz var :)
Aramızı bozmaya çalışan, övgülerimizden rahatsız olan biriyle benim olduğum ortamda aranız iyi olamaz :A

Öyle :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aramızı bozmaya çalışan, övgülerimizden rahatsız olan biriyle benim olduğum ortamda aranız iyi olamaz :A

Öyle :)
:D forumda tek ikimiz kalmişız. Bu saate kadar kalmamıştım aylardir :)
bu ara tatil diye iyice gececi oldum :) ben yavaştan kaçayım senide tutmayayim :A sen belki efkara bağlamak istersin yada dizi falan izleyip sabahlarsin :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:D forumda tek ikimiz kalmişız. Bu saate kadar kalmamıştım aylardir :)
bu ara tatil diye iyice gececi oldum :) ben yavaştan kaçayım senide tutmayayim :A sen belki efkara bağlamak istersin yada dizi falan izleyip sabahlarsin :)
Bugün baya bi eskileri hatırladık sanki, dejavu yaşadık :A

Ben de yatarım ya, ama senin kaçman lazım önce :A İyi geceler. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
sohbetin için teşekkürler
Bugün baya bi eskileri hatırladık sanki, dejavu yaşadık :A

Ben de yatarım ya, ama senin kaçman lazım önce :A İyi geceler. :)
dejavu benim icin yeni bir kelime :)
kaç gündür ben senden daha geç gittim forumdan :p
tamam ben şimdi çıkayım ozaman. iyi geceler ve güzel bir gündü teşekkür ederim.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
@MEnes seni övdüm görmemişsin :A

ilk mesajda siyaha boyaladim toplam final puanı :D
efe 6
emre 5
bully 4
deniz 4
Atacan 4
ozmoturk 3
faji 3
vadikizi 3

Ayy final puanım 3 mü ne güzell :Z

Beni bugün yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ederim :love1::love1:
daha önceki konulara uzak durdun diye sitem etmiştim ama unutturdun :) @denizz19 ve @vadikızı beni o konularda sende beni burda yalnız bırakmadin. umarim bir dahaki açıklamada üçünüzde bulunursunuz. Sana 1 günde 100 küsür mesaj yazdırdım :A uzun zamanın rekoru olsa gerek.
tekrar teşekkür ederim canım arkadaşım, bazı buzlar eridi :) ve diğer haftalarda aynı performansı bekliyorum :A

İnşallah cnm benim inşallah bir dahaki açıklama olurum ya dün çok üzüldüm:( yanında olamadım diye aklım sende kaldı yeğenin biri geldi dün o gelmeseydi ben girerdim abim
diğer odada oturuyordu nasılsa

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ayy final puanım 3 mü ne güzell :Z

İnşallah cnm benim inşallah bir dahaki açıklama olurum ya dün çok üzüldüm:( yanında olamadım diye aklım sende kaldı yeğenin biri geldi dün o gelmeseydi ben girerdim abim
diğer odada oturuyordu nasılsa
2. hafta 2. oldun oyüzden puanın 3 oldu :D