En İyi Ben Seçerim 1-3. Hafta Oy Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Canım kardeşim sen mesafelkeri dert etme ben furuma giremiyorum ama işte girince olur artık olmadı sen atla gel istanbul turu atarız hep birlikte :)

Selamın ALeyküm :)
ben dedikten sonra pek bir anlamı kalmadı bu işin ama yinede allahın selamı işte almasak olmaz :)
aleyküm selam gözlemci görmeyeli nörüyon :)

@destere bu tabloya diss atan olmamış :A demekki senin düşük puanlar bile seviliyor :F
valla bana fırsatını buldukları an balyozu indiriyorlar senden çekinmişlerdir bence :) nasıl olsa benim mesajım değil diss atan olsada umrumda olmaz :)
yalnız sen @Bully e bu haksızlığı yapmayacaktın gerçekten kınıyorum seni :))

Dimi, halbuki ben nasıl da çırpındım bugün konusunu coşturmak için :A Ama senin şahitliğin kafamı karıştırıyor biraz :A
böyle bir fırsat yakalamışımki karçırırmıyım :) yiyin birbirinizi :))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ben dedikten sonra pek bir anlamı kalmadı bu işin ama yinede allahın selamı işte almasak olmaz :)

Valla en çokta gözüm seni aradı :) Neyse ki direkt karşıma çıktın , Ben iyim aynı okul devam ediyor asıl sen neler örüyorsun :D aynen ben biran önce selam vermeden gözükmeden kaçma peşindeydim ama neyse artık yakalandım önemi kalmadı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla en çokta gözüm seni aradı :) Neyse ki direkt karşıma çıktın , Ben iyim aynı okul devam ediyor asıl sen neler örüyorsun :D aynen ben biran önce selam vermeden gözükmeden kaçma peşindeydim ama neyse artık yakalandım önemi kalmadı :)
sanırım yabancı dizilerde beni ektiğin için bir pişmanlık yaşıyorsun kaçışın o yüzden olabilir sebepsiz değildir hepsini ikinci bölümlerde terketmiştin :)
yine seninle birlikte tekleyenlerden biride @MelankoliK :) öyle deniz feneri gibi arada bir parlayıp duruyor yakalayana aşkolsun :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

valla bana fırsatını buldukları an balyozu indiriyorlar senden çekinmişlerdir bence :) nasıl olsa benim mesajım değil diss atan olsada umrumda olmaz :)

La hiç rastlaşamıyoruz bu ara hazır fırsatını bulmuşken bi yerleri sıvayalım bu gece. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

ne haksizliği yaptim @Bully e?
siz beni ne konuda cekiştiroyorsunuz suan tam okuyamiyorum. 25. sayfadamiyim ne gelirim birazdan ifade almaya :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
sanırım yabancı dizilerde beni ektiğin için bir pişmanlık yaşıyorsun kaçışın o yüzden olabilir sebepsiz değildir hepsini ikinci bölümlerde terketmiştin :)
yine seninle birlikte tekleyenlerden biride @MelankoliK :) öyle deniz feneri gibi arada bir parlayıp duruyor yakalayana aşkolsun :)

Valla hep okulu bahane ediyorum da sadece bahane gibi oluşuyor artık kendi gözümde de :A
Ben izledim ya yabancı diizileri melankolik 2.bölümde bırakıyordu hep :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Canım kardeşim sen mesafeleri dert etme ben foruma giremiyorum ama işte girince olur artık olmadı sen atla gel istanbul turu atarız hep birlikte :)

Selamın ALeyküm :)
Ah bir İstanbul'a yolumuz düşse :A Düşmese de bakarsın ben atlar gelirim yazın :D

Ama siz beni perişan edersiniz kesin, ben çok sevmem fazla yürümeyi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La hiç rastlaşamıyoruz bu ara hazır fırsatını bulmuşken bi yerleri sıvayalım bu gece. :A
rastlaşamıyoruz ama bunun sebebi ben değiliz sensin :) kendini gecelerden çektin inzivaya çekildir kırk yılda bir anca basketçi sapları dikizlerken görüyoruz seni :)
birde bizim kolumuz kanadımız kırık bu aralar @Doğu nun banlanması bizi çok kötü etkiledi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ah bir İstanbul'a yolumuz düşse :A Düşmese de bakarsın ben atlar gelirim yazın :D

Ama siz beni perişan edersiniz kesin, ben çok sevmem fazla yürümeyi :A

Canım sen gel biz seni taht alır ona oturtur sırtımızda başımızın üzerinde taşırız :A

Az yede kendine uşak tut :A :F

Araba ayarlarız :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla hep okulu bahane ediyorum da sadece bahane gibi oluşuyor artık kendi gözümde de :A
Ben izledim ya yabancı diizileri melankolik 2.bölümde bırakıyordu hep :D
topu taca attın yine :)
bates motelde kaçıncı bölümde kalmıştın bir olayıns ağlamasını yapalım :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
rastlaşamıyoruz ama bunun sebebi ben değiliz sensin :) kendini gecelerden çektin inzivaya çekildir kırk yılda bir anca basketçi sapları dikizlerken görüyoruz seni :)
birde bizim kolumuz kanadımız kırık bu aralar @Doğu nun banlanması bizi çok kötü etkiledi :)
Napalım staj beni kötü vurdu özellikle hafta içi mafediyor beni. :A Mecburi olarak 1 en geç 2'de yatıyorum sabahın 7'sinde kalkıyorum, hep uykusuzum zaten. Elden bir şey gelmiyor ama bitecek az kaldı 2 aya rahata ereceğim. :A @Doğu da biraz kafa dinlemeye ihtiyaç duydu referandumdan sonra damlayacağını düşünüyorum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Napalım staj beni kötü vurdu özellikle hafta içi mafediyor beni. :A Mecburi olarak 1 en geç 2'de yatıyorum sabahın 7'sinde kalkıyorum, hep uykusuzum zaten. Elden bir şey gelmiyor ama bitecek az kaldı 2 aya rahata ereceğim. :A @Doğu da biraz kafa dinlemeye ihtiyaç duydu referandumdan sonra damlayacağını düşünüyorum. :A
iki ay sonrada ben terkederim buraları demekki önümüzdeki ekime kadar şöyle bir ağız tadıyla ortalığı sıvayamayacağız :)