Eğer Şans Verilseydi, Hangi Süper Kahraman Olmak İsterdiniz?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hatırlayan :Z:Z:Z @mrt-06 @sokak sanati @Bully @Yiğitt
hdfilmsaati-Fantastik-4-G%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-S%C3%B6rf%C3%A7%C3%BCn%C3%BCn-Y%C3%BCkseli%C5%9Fi.jpg
Efsaneyi unutursak yüreğimiz kurusun :A Nelere şahit oldular :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kim kimdi çok hatırlamıyorumda gümüş sörfçü @Yiğitt kız olan zaten ben :F @mrt-06 plastik adam yada ateş adamdı bu taş kafada ya sendin ya @sokak sanati :F :F :F

Bunama başlamış sende.:A
Gümüş Sörfçü gibi dengesiz hareket ettiği için @Yiğitt demiştik
Taş kafa kaslarından dolayı @Bully demiştik
Sakız gibi mevzuları uzattığı için @mrt-06 plastik adamdı.:A
Bende geldiğim her yeri ateş gibi yaktığım için ateş adamım.:bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Eskiden burda bi konu vardı. Uyumadan önce birşeyi devamlı düşünürseniz onu rüyada görürsünüz diye. Bende aynısını yaptım rüyamda Iron Man bana zırh yapmıştı bizim evin oralarda zırhla uçmuş evin çatısına falan cıkmış uzaktan evi izlemiş bizim sokakta bi vukuatı durdurmuştum. :A

Tabi ki de TONY STARK olmak isterdim. KİNG

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Eskiden burda bi konu vardı. Uyumadan önce birşeyi devamlı düşünürseniz onu rüyada görürsünüz diye. Bende aynısını yaptım rüyamda Iron Man bana zırh yapmıştı bizim evin oralarda zırhla uçmuş evin çatısına falan cıkmış uzaktan evi izlemiş bizim sokakta bi vukuatı durdurmuştum. :A

Tabi ki de TONY STARK olmak isterdim. KİNG
Tony Stark benim hayali kahramanımdir. Gerçek hayata gelirsek kahramanlarım bellidir. Recep Tayyip Erdoğan ve Fatih Terim. İkisinin de yerinde olmak istemezdim daha iyisini yapamazdım çünkü.
images

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aklımda kalmışmış sanırımmış bilmem ben :A Ben çok iyi hatırlıyorum her şeyi :A Sen de şüphelerinle kal öyle :A
Bunama başlamış sende.:A
Gümüş Sörfçü gibi dengesiz hareket ettiği için @Yiğitt demiştik
Taş kafa kaslarından dolayı @Bully demiştik
Sakız gibi mevzuları uzattığı için @mrt-06 plastik adamdı.:A
Bende geldiğim her yeri ateş gibi yaktığım için ateş adamım.:bhr:
Aaa doğru aklımda kalmıs @Bully de :F Taş kafa sende olabilirmiydin diye aklımı kurcaladı :A

@Yiğitt Sonradan gelince boşta kalanı almıştı sen doğru hatırlıyorsunda sebeplerini şeyinden sallamışsın :F :F : F @mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa doğru aklımda kalmıs @Bully de :F Taş kafa sende olabilirmiydin diye aklımı kurcaladı :A

@Yiğitt Sonradan gelince boşta kalanı almıştı sen doğru hatırlıyorsunda sebeplerini şeyinden sallamışsın :F :F : F @mrt-06

Özellikle salladım. @Yiğitt ve @mrt-06 sonradan gelmişti. Benim MS'de 1. Olabilmek için kullanmak amacıyla sizinle açtığım sohbet konusuydu. İyi kullandım sizi:A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Özellikle salladım. @Yiğitt ve @mrt-06 sonradan gelmişti. Benim MS'de 1. Olabilmek için kullanmak amacıyla sizinle açtığım sohbet konusuydu. İyi kullandım sizi:A
Herşeyde hinlik peşinde olmasan olmaz zaten şurada maziyi anarkan bile :A :A :A @Yiğitt @mrt-06

İyi yapmışsın güzel bir beraberliğe umut olmuşsun :A Ama biz başta @Bully la şöyle düşünmüştük seni cengonun ajanı sanıyorduk :F Hem o dönem yardımcı sunucuydun hemde bizim ağzımızdan laf almaya çalısıyordun :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Playsationla ilk filmini 3-4 günde bir sürekli izlerdik ve son gittiğim filmide üçüncü filmiydi :Z

Bir boş vaktinizde bakın çekilebilseydi en iyi serilerden birisi olurmuş :( :( :(
Ne başrol oyuncu, ne de yönetmen yanaşmamıştı 4. seriye. :(

Muhteşem Spider-man diye başka bir film çıktı, ilkinin tadını hiç veremedi maalesef. :(

• Harika