FF dosimosi / Dosi

Ara sıra (kendi deyimiyle) Türkçesi yüzünden dediğimi yanlış anlayan yada anlamayan. Fenerbahçeli. Yurt dışında yaşayan ve tatile Türkiye'ye gelen gurbetçi Süper moderatör. Kendisini ne kadar kötü bilen olsa da yönetici sonuçta görevini yapması lazım :D

İyi niyetli, empati kurabilen, foruma renk katan. Şimdilik bu kadar yine uğrarım :D
Oldukça güzel bir tanımlama olmuş. İyi analiz etmişsin. Teşekkürler güzel düşüncelerin için :bhr:
Yok genelde seni doğru anlıyorum :A

Kısa ve öz :A
Iyyyy artık emekli olup Konya ovasına yerleşsin denilen dış mihrak üye :A
Emekli olmuştuk ama forum bensiz yapamayınca geri dönmek zorunda kalmıştım :A
Ayrıca Konya ne alaka, oralı değilim. Bari İsveç’in sessiz sakin bir köyüne veya adasına falan deseydin :A

Oldukça güzel bir tanımlama olmuş. İyi analiz etmişsin. Teşekkürler güzel düşüncelerin için :bhr:

Ayrıca Konya ne alaka, oralı değilim. Bari İsveç’in sessiz sakin bir köyüne veya adasına falan deseydin :A
En sevdiğim kelimelerden tanıdık. Bir çok anlamı içimde barındırıyor ve hangisi olduğunu bir tek yazan kişi biliyor.

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

isveçte 50 bin konya kululu olmasından dolayı şettim :A İsveç in sessiz sakin yerleri -20 derecedir ölür gidersin:A

En sevdiğim kelimelerden tanıdık. Bir çok anlamı içimde barındırıyor ve hangisi olduğunu bir tek yazan kişi biliyor.
Orası öyle, ilk olarak klişe olan “eski bir” tanıdık kısmını düşünüyor insan.
isveçte 50 bin konya kululu olmasından dolayı şettim :A İsveç in sessiz sakin yerleri -20 derecedir ölür gidersin:A
- Nerelisin?
Ankara
- O öyle mi (iç ses: ilk kez Konya dışı birine denk geldim) Neresinden?
Kulu

Bu muhabbet çok oluyor :A

en kalabalık şehrinde bile -20 görmüşlüğümüz oluyor :A bende güney kısmında olan yerlere yerleşirim :A

- Nerelisin?
Ankara
Kulu

en kalabalık şehrinde bile -20 görmüşlüğümüz oluyor :A bende güney kısmında olan yerlere yerleşirim :A
O değildi.)

- Nerelisin?
Ankara
Kulu

-20 derece ne be. En az 4 kişiyle yatak ısınır ben olsam soğukta yaşanır mı kaçın gelin :F

-20 derece ne be. En az 4 kişiyle yatak ısınır ben olsam soğukta yaşanır mı kaçın gelin :F
-10’ları çok görüyoruz ve bu bizim yaşantımızı kısıtlamıyor. Öğrencilerimiz ile çok dışardayız :A nefret ettiğim bir durum ama mecburiyet (en kötüsü yağmurlu havada dışarda olmak) tabi ona göre iyi kıyafetler giyiliyor.

Yazları kaçıyoruz sizin oralara ama o da gereğinden fazla sıcak :A hangisi daha kötü bilmiyorum sjjsjjsjs

-10’ları çok görüyoruz ve bu bizim yaşantımızı kısıtlamıyor. Öğrencilerimiz ile çok dışardayız :A nefret ettiğim bir durum ama mecburiyet (en kötüsü yağmurlu havada dışarda olmak) tabi ona göre iyi kıyafetler giyiliyor.

Yazları kaçıyoruz sizin oralara ama o da gereğinden fazla sıcak :A hangisi daha kötü bilmiyorum sjjsjjsjs
Mosi , ılık ve serin havaları sever. :A

-10 da dışarı çıkmak mi :(

Aklıma bu sahne geldi :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Kurulu düzeni vardır :A
Kesinlikle :A Sadece kendim olsam biraz daha para biriktirip yedikçe bitirene kadar orda kalırdım ama sorumluluk aldığım kişiler var. Kolay değil. Belki bi 10 sene sonra :A
Orada iş kolay bulurum diye düşünüyorum. Öğretmenlik dışında.
-10 da dışarı çıkmak mi :(

Aklıma bu sahne geldi :F

Videoyu açamıyorum daha evde değilim diye ama galiba anladım. Buz tutuyordur kesin :A

Kesinlikle :A Sadece kendim olsam biraz daha para biriktirip yedikçe bitirene kadar orda kalırdım ama sorumluluk aldığım kişiler var. Kolay değil. Belki bi 10 sene sonra :A

Videoyu açamıyorum daha evde değilim diye ama galiba anladım. Buz tutuyordur kesin :A
Kız o ka parayla hala iş mi arıcan tr de gel kendi işini kur :X @MasacRE ile @RüzgarGülü ne iş verip aşağılarsın :A

Kız o ka parayla hala iş mi arıcan tr de gel kendi işini kur :X @MasacRE ile @RüzgarGülü ne iş verip aşağılarsın :A
Kendi iş yerim olunca sorumluluğu çok olur, sevmem öyle. Ben param olsada çalışmayı seviyorum , bir kaç saatlik işe bakarım :A çalışmasamda yinede gül gibi geçinirim :A

Evet buz tutuyor çok da birşey yok aslında:D
------

Zaten bende evde kös kös otururken dosi bana iş versin de beni asagilasın diye bekliyiru?m :F

Ama dosi zaten yapmaz öyle şey :D