Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ufak da olsa bir hissem var benim de. Satarım ben de artık ne yapalım. :A
ohoooo o eskidendi ama tamam be sana yüklü bir para aktarmasi yapariz :A suan tek sahibi ve her yerde yetkisi olan tek kisiyim :A
Zey TV'nin mihenk taşları sen ve @xdragxx olmadan neyleyim ben Zey Tv'yi. 😕 Zey TV siz olmadan Flash TV'ye döner. :A
@xdragxx kanaldan aldigi paralari catir catir yemekle ugrasiyor. Sana bayram özel program yapacakti. Belki bir gün yapilir kimbilir. Kanalimi size emnaet ediyorum artik :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok iyi renk... @dosimosi @bazinga

1652605716057.png

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kenara attığım paralarımda suyunu çekerse el mecbur tembelliğe son veririz :A
Bilgi “yanlış” aynı. Mesaj alındı sustum o konuda :A
------

“Haklı” ben “yanlış” anlamıştım. Kafanı yorma :A
Kapalı kapılar ardında kirli oyunlar dönüyor... @bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O artık emekli. Siyah renk ile tam 2017 moduma dönmüş oldum :A

Ben yurt dışında kaldığım için @bazinga benim emekli paramı döviz olarak verecek yani diğer emekli meslektaşlarımdan daha şanslıyım :A Özellikle @MEnes ’e duyurulur :A
Aaah ah ben emekliyken böyle miydi beee... Heey gidi hey az sürünmedik, mecbur mesleğe geri döndük... :A @bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sözlük konumda mesajin hic yok diye icerlenmistim bir ara :A
bundanda mahrum kalmadik cok sükür :A

süphelendirdin beni....icimdeki dedektif ruhumu yine gün yüzüne cikarak bir süphe :A ama dur dur @MasacRE 'ye olan mesajimdan yola ciktin galiba :A
@Sherlock beyciğime katılıyorum. #BiziBırakmaDosimosi hanım...

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Benim forumdaki acemilik dönemlerimde bana destek olan, foruma uyum sağlamamda büyük emeği olan, yaptığı yarışma sayesinde de forumda iyi dostluklar kurmamı sağlayan ve kalıcı olmama vesile olan kişidir kendisi. O günden beride tatlı, atışmalı bir iletişimimiz var kendisiyle. :A Onunla sohbet etmek ayrı keyifli, atışmak ayrı keyifli. :D Kısaca iyi ki varsın DosiMosi. :bhr: Bir gün buradan gitsem bile Fav10 dendiği zaman aklıma ilk gelecek kişi sensin. Seni çoğu zaman kızdırıyorum biliyorum ama yerin ayrı bende bil istedim. :A

Not: Bu konudan benim neden yok acaba? :bağır:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Not: Bu konudan benim neden yok acaba? :bağır:
Varmış. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Benim forumdaki acemilik dönemlerimde bana destek olan, foruma uyum sağlamamda büyük emeği olan, yaptığı yarışma sayesinde de forumda iyi dostluklar kurmamı sağlayan ve kalıcı olmama vesile olan kişidir kendisi. O günden beride tatlı, atışmalı bir iletişimimiz var kendisiyle. :A Onunla sohbet etmek ayrı keyifli, atışmak ayrı keyifli. :D Kısaca iyi ki varsın DosiMosi. :bhr: Bir gün buradan gitsem bile Fav10 dendiği zaman aklıma ilk gelecek kişi sensin. Seni çoğu zaman kızdırıyorum biliyorum ama yerin ayrı bende bil istedim. :A
bu nasıl güzel bir mesaj böyle :bhr:
Öncelikle güzel şeylere vesile olmak çok güzel ve sonrasındada böylesine güzel izlenim vermek çok güzel. Bu düşüncelerin değişmemesi dileğimle :bhr:

Beni kızdırdığın doğrudur :A özellikle bir konu hakkında :A seni öyle kabul ediyoruz artık :bilmem: