Doğum Günün Kutlu Olsun Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beğeneceğini biliyordum. :bhr: Aynen kıpır kıpır neşe dolu bir şarkı senin gibi :Z
Aaa tşşkler cnm :bhr: Burası zaten sirk gibi hep diyoruz sizlerinde enerjileri çok güzel ikinci ailemiz yanı ve çoğu akrabamızdan daha yakınız birbirimize kesinlikle normal bir sanal alan değil burası :bhr:

Bir ara yine bahsetmiştim klipsiz olup klipliler kadar büyük hitlerinden bir şarkı yanı :A

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yok 99 lu :F Zaten öyle sandınız için teyzem yasındasın diyor .F :F :F @xemrexxx

92 li ama şuan ay olarak 2 yaşa çıktı çünkü 90 yılının aralığın son günlerinde doğmuş yanı okadar bekleyip bir kaç gün daha bekleyememiş 93 lü olmamak için :A :A :A Ama ay beni ilgilendirmez yıl olarak 1 yaş var :F
Şimdi oldu 92 Aralık, yani 93'lü gibi görünüyor :A Aklımda bir şekilde doğru kalmış :A

Aynen 1 var yaş aranızda, ama yaptığı algı işte çok tehlikeli. :A Tüm forumu başka şekilde inandırabilir. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi oldu 92 Aralık, yani 93'lü gibi görünüyor :A Aklımda bir şekilde doğru kalmış :A

Aynen 1 var yaş aranızda, ama yaptığı algı işte çok tehlikeli. :A Tüm forumu başka şekilde inandırabilir. :A
3 ay boyunca 2 yaş kalacak tabi o babannem yasındasın olarak anlatır :F :F :F @xemrexxx

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Bully and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061

Kız nesi algı ben gerçekleri söylerim ben olmasam Forumdash ın adının faruk olduğu gibi gerçekler saklı kalacaktı :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Bully

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
3 ay boyunca 2 yaş kalacak tabi o babannem yasındasın olarak anlatır :F :F :F @xemrexxx
Zaten öylesin :A
FB_IMG_1567538177489.jpg

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız nesi algı ben gerçekleri söylerim ben olmasam Forumdash ın adının faruk olduğu gibi gerçekler saklı kalacaktı :A
@destere de mesala benden 1 yaş küçük aslında senle yaşıt ama son günlerde doğduğun için ondanda 1 yaş küçük görünüyorsun 3-4 ay :F Doğduğun yıl bile senin gib arızalı :F :F :F @Bully

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa tşşkler cnm :bhr: Burası zaten sirk gibi hep diyoruz sizlerinde enerjileri çok güzel ikinci ailemiz yanı ve çoğu akrabamızdan daha yakınız birbirimize kesinlikle normal bir sanal alan değil burası :bhr:

Bir ara yine bahsetmiştim klipsiz olup klipliler kadar büyük hitlerinden bir şarkı yanı :A
Kesinlikle canım. :bhr:

Ah, en sevdiğim şarkısı.. Bulamam dedim bulamadım.. Eğlendirirken hüzünlendiriyor, bu da ona özel bir yetenek işte. :A Ne de güzeldi 2008 yazı.. Harikadır Nefes albümü..

Serdar sevgim 2000'lerden sonra başlıyor, sonra da seviş o seviş işte. :A 2000-2010 arasına da o damga vurdu bence..

• Harika

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mutlu Yıllar Çikocum. Nice güzel ve formülü yaşların olsun. Bizi kraliçesiz bırakma:bhr:

Dur sana İnternete agnostiş kopyalayayım:A

Çulsuz bıraktın beni çiğdem
İlk sen çarptın beni çiğdem
Gurban olam sana çiğdem
Dertsiz başima dert açtin çiğdem
Efkarliyam bu gece çiğdem
Mırıldanma derinden çiğdem

En güzeli buymuş. @destere ile ortak şiirimiz:A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Bully and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kesinlikle canım. :bhr:

Ah, en sevdiğim şarkısı.. Bulamam dedim bulamadım.. Eğlendirirken hüzünlendiriyor, bu da ona özel bir yetenek işte. :A Ne de güzeldi 2008 yazı.. Harikadır Nefes albümü..

Serdar sevgim 2000'lerden sonra başlıyor, sonra da seviş o seviş işte. :A 2000-2010 arasına da o damga vurdu bence..
2005 sonrasını erkeklerde o kadınlarda Demet değerlendirdi 90lı yıllar şarkıcılarından diğerleri bir geriye gittiler :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mutlu Yıllar Çikocum. Nice güzel ve formülü yaşların olsun. Bizi kraliçesiz bırakma:bhr:

Dur sana İnternete agnostiş kopyalayayım:A

Çulsuz bıraktın beni çiğdem
İlk sen çarptın beni çiğdem
Gurban olam sana çiğdem
Dertsiz başima dert açtin çiğdem
Efkarliyam bu gece çiğdem
Mırıldanma derinden çiğdem

En güzeli buymuş. @destere ile ortak şiirimiz:A
Hhaha ayy gerçekten süpermiş birde sankı rahmetli sana öteki taraftan okumusta sende aktarmıs gibisin :F @Harunnn60 gelip görmesin :A :A :A @Bully @mrt-06 @serhatt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Merhaba Çiğdem,

öncelikle 2 sene önce tanıdım seni. Gerçekten o zamanlar çok samimi geliyordun bana olduğun gibiydin. Bu forumda @Harunnn60 'dan önce sen ve Yiğit vardınız benim için. Hep söylüyorum hala da söylüyorum bu forumda sürekli kalmam sizin sayenizde olmuştu. :A

Geldiğimde çok tartışmıştım birçok kişiyle siyasettten ötürü anlaşamamıştım 9 ceza puanı derken o ara kaynaştık. İlk zaten rahmetli @destere ile tanışmıştık. Ben onu kız sanmıştım falan. :F

Sonra MS zamanı tesadüfen senin önerinle katıldım. Şarkıcıyı seçmeme, yarışırken şarkı seçmeme de çok yardımcı oldun. İlk kez katıldığım için pek bilgin değildim koçum olmuştun resmen ama onu fırsat bilerek bana ne adrenalinler yarattın. (Bir hafta ben eleniyordum falan :A)

MS'den sonra birkaç olaya şahit oldum. Bir kaç şey gördüm o yüzden hayal kırıklığına uğradım ama yine de bu kadar yaşanmış şeyi çöpe atamazdım. Sen geldiğinde hoşgeldin bile demedim, ona rağmen insifiyatini bozmadın ve ben o an sana karşı vicdan azabı hissettim. :D

Gel gör ki bugün doğum günün, bende yeni hissedilicekleri, yeni mutlulukları, yeni üzüntüleri, yeni heyecanları, yeni kapıları kısacası yeni yaşayacaklarını görmene vesile olan yeni yaşını, yeni doğum gününü içtenlikle kutluyorum. Umarım yeni yaşın hayatında yasayacağın, unutamayacağın, ilerde özleyeceğin bir yıl olur senin için. :bhr:

Hep böyle hayat dolu, iyi yürekli, hayatın tadını çıkaran, laylaylomcu, çenesi düşük olmaya devam et. Biz seni böyle sevdik. :Z

B5nkQsRIQAABFtB.jpg

• Harika